Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Bulunduğumuz şehirdeki localar  (Okunma sayısı 3368 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 17, 2016, 06:06:57 ös
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Bu sorduğum soru belki klişeleşmiş sorulardan ama yine de sorayım dedim. Benim bulunduğum şehirde Mason Locası var fakat  bulunduğu yer ve faaliyetleri hakkında pek fazla bilgi sahibi olamıyorum. İnternetten araştırdığım zaman da basına yansıyan bazı eski haberler dışında pek fazla bilgiye ulaşamıyorum. Sadece Mason Derneği'nin telefonunu bulabildim.Bulunduğumuz şehirdeki Mason Locaları ve faaliyetleri hakkında nasıl bilgi sahibi olabiliriz. Çevremizde hiç Mason tanıdığımız olmadığı için soramıyoruz ya da olduğu halde biz Mason olduğunu bilmiyoruz. Belki de patronum bile Masondur ??? Neyse saygılar.
Denemeyi bilene imkansız yoktur / Büyük İskender

Haziran 01, 2016, 02:33:50 öö
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın @Herakles ''SABIR'' her kapının anahtarıdır merak etmeyin onlar sizi bulacaktır...
Güneş ışınları neyse kara toprak için gerçek aydınlanmada odur bu dünyada Doğanlara...

Temmuz 29, 2019, 01:34:37 ös
Yanıtla #2

Sayın Ararat’ın dediği gibi sabır ve bu süreye dek hazır olmaya çalışmak çok önemli. Açıkçası şimdi baktım ve kendi şehrim için açık adres harici sadece telefon numarasına ulaşabildim ben de. İstanbul, Ankara ve İzmir dışı olduğu için biraz daha iç içe ve kendine göre bir topluluğu olduğundan aktivitelerine ulaşmak daha zordur diye düşünüyorum. Ama yine de, telefonla arayıp bilgi alınabilir. Bilgi almak isteyen olgun beyin ve naif yürekleri geri çevirmeyeceklerdir.  :)

Saygılar ve sevgilerle..
אין דבר העומד בפני הרצון." - בנימין זאב הרצל"