Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Adnan MENDERES''e içinde "ÖL" yazılı ve Masonik Simgeli saat veren MASONLAR !?..  (Okunma sayısı 28816 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 09, 2010, 03:14:00 ös
Yanıtla #10
  • Ziyaretçi

Isabella kardeş, yukarıda açıkladım.
İki yıl önceki gibi davransam asıl şimdi ikiyüzlülük etmiş olurdum. Unutma 2 sene geçti aradan.
Ayrıca biz senle maneviyattan konuşuyoruz. Benim şimdiki sataşmalarım siyasidir, Yahudi ırkçılığınadır.
Seninle konuştuğumuz konularla bu konuların nasıl bir alakası var ki çelişki görebiliyorsun, beni ikiyüzlülükle suçluyorsun?
Karşılıklı hakaretleşmelere girmeyeceğim seninle, merak etme.

Temmuz 09, 2010, 03:45:58 ös
Yanıtla #11
  • Ziyaretçi

Bende üzgünüm, burada açıklamak istemezdim ve hatta hakaret olarak algılama ama benim burada anti-semitik ve anti-masonik propoganda yapmamın nedenini acaba seni iki sene önce kandırıp arkadaş gibi davranıp buraya beni sokmanı mı planladığımı düşünüyorsun?
3 sene önce Masonluk ne demek olduğunu bile bilmezdim. Hatta o kadar Mason olmaya özenmiş özenti insanları görünce de ilgimi çekerdi Allah Allah nedir bu Masonluk bu kadar ilgi çekiyor diye. Sen beni bu foruma davet ettiğinde böyleydim işte. 2, 3 sene geçmiş az mı? 3 sene önce şimdiki görüşlere sahip olsam bu siteye üye bile olmazdım, vikipediadan tanımına, resimlerine bakar geçerdim..

Temmuz 09, 2010, 03:52:07 ös
Yanıtla #12

Sevgili Kaan :) neler duyuyorum böyle.. açıkçası hakkımda böyle düşüncelerin olduğunu bilmiyordum.. hatırlatman iyi oldu en azından hakkındaki düşüncelerime güzel bir açıklık getirmene sebep oldun.

Birincisi ben, kimseyi kandırmam.

İkincisi sana tavsiye etmiştim, araştırmalarım var demiştin ve daha dün gibi aklımda :D

Üçüncüsü bilgi arayışı içersinde olanlara tavsiye etmemin ne gibi bir yanlış yönü bulunmakta onu pek anlayamadım.

Beni gerçekten hayal kırıklığına uğrattın ve beni Sayın Değerli Admin' e karşı da mahcup ettin. Tebrikler.

Bundan sonra kardeşim falan değil uzaktan yakından ilgim yok seninle.   
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Temmuz 09, 2010, 04:33:53 ös
Yanıtla #13
  • Ziyaretçi

Sen kandırdın demiyorum zaten; benim seni kandırdığımımı zannediyorsun diyorum.
Yukarıda örnek vermişsin sahte isim altında propoganda yapanlar hakkında. Ve ardından beni ikiyüzlülükle suçlamışsın.
E benim de aklıma direk benim seni bu siteye girmek için kandırdığımı düşündüğün aklıma geldi. Bu örnekleri verip, beni ikiyüzlülükle suçlamandan sonra benim senin hakkında böyle düşünmem doğal.
Evet, araştırmacıyım, doğru. O zaman da öyleydim şimdi de öyleyim.
Zaten öyle olduğumu da söylediğim için bu fikir aklıma geldi, seni kandırmış olduğumu düşündüğün fikri.
Böyle bir konuşmayı özelde yapmak isterdim fakat herkesin ortasında beni ikiyüzlülükle suçlayıp, bu konuşmayı herkesin ortasında başlatman bu konuşmanın herkesin gözü önünde olmasını sağladı.
Beni ikiyüzlülükle suçluyorsun. Şimdi açıkla bakalım neden böyle düşünüyorsun?
O "Isabelle kardeş" lafımı dalga geçmek için söylemiştim zaten çünkü sen hem Kaan kardeş diyip hem beni ikiyüzlülükle suçlama yüzsüzlüğünü aynı cümleler içinde yapabiliyorsun. Kardeş muhabbetini sen başlatmıştın sen bitirdin. İyi oldu, hoş oldu, hayatta başarılar..

Temmuz 10, 2010, 04:49:03 öö
Yanıtla #14
  • Orta Dereceli Uye
  • **

KATİL YAHUDİ EMPERYALİZMİ'NİN EMELLERİNE
SAHTE HÜMANİST KILIĞI ALTINDA YARDIM EDEN
MASON GİZLİ ÖRGÜTÜ'NÜN
FOYALARINDAN BİR TANESİ DAHA AÇIĞA ÇIKTI!..

Buraya saygısız olmaya geldim, beni saygıya davet edip durmayın lütfen.
Aksi halde forumdan atın beni; ben de bunu bekliyorum zaten.

2 yıl evvel saf saf geldim, şimdi saygısız olmaya geldim; düzeltmiş olayım.

Bekliyoruz, bekliyoruz.

Hiçbir şey de kesin değildir!..
Madem kesin değil niye yazıyorsun diyorsanız da o zaman yaşamayalım derim bende.
Hiçbir şey kesin değildir diyip yaşamayalım o zaman.

Kardeş muhabbetini sen başlatmıştın sen bitirdin. İyi oldu, hoş oldu, hayatta başarılar..

Sayın Kaan, kaç yaşında olduğunuzu bilmiyorum fakat yazdıklarınız ve üslubunuz lise çağlarında agresyon ile sağa sola sataşan "çocuk"ları çağrıştırdı bana. "Mızıkçılık yapmayın, küstüm, gidiyorum ben" deseniz şaşırmam açıkçası.

Sevgiler..
« Son Düzenleme: Temmuz 10, 2010, 04:51:25 öö Gönderen: Cornelius »
Aşk için yanarken
Edindiğim kanatlarla
Uçup gideceğim ışığa doğru,
Hiçbir gözün bakamadığı.

Temmuz 10, 2010, 04:28:15 ös
Yanıtla #15
  • Ziyaretçi

:)))) Mızıkçılık yapıldı, e küstüm de ama gidemiyorum.. Bu Mason-Yahudi çatısı altında kala kaldı kaydım..
Sn. Cornelius yapıcı önerileriizi bekliyorum.. Ha lise ha orta okul ha anaokulu, alınmam ben, devam edin ;)

Temmuz 10, 2010, 06:22:51 ös
Yanıtla #16
  • Uzman Uye

Ben"O"yum,"O"ben değil...

Temmuz 10, 2010, 06:57:33 ös
Yanıtla #17
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Kaan, bakınız hala devam ediyorsunuz. Farkındasınızdır ki forumda üyeler birbirine karşı saygılı ve sevgi duymaktadırlar. Sevgi duymak zorunda değilsiniz tabii ki ama saygılı olmanızı ve üslubunuza dikkat etmenizi dilerim. Tekrar belirtiyorum, yaşınızı bilmiyorum, yazdıklarınıza bakılırsa henüz genç yaşlarda olduğunuzu farzediyorum. Sizden yaşça büyük, bilgili ve muhterem insanlara karşı böyle konuşmak, ithamlarda bulunmak düzgün bir insana hiç yakışmaz. Umarım ki düşüncelerim sizin için birşey ifade eder..

Sevgi ve saygılarımla..
Aşk için yanarken
Edindiğim kanatlarla
Uçup gideceğim ışığa doğru,
Hiçbir gözün bakamadığı.

Temmuz 10, 2010, 08:44:47 ös
Yanıtla #18
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Merhum Adnan MENDERES'i öldürenler Masonlar veya Yahudiler değil, zamanının Türk Silahlı Kuvvetleri'dir.
Şu videoyu izlemeni tavsiye ederim. Bak bakalım darbe bildirisini kim yapıyor?

http://ivideo.wordpress.com/2006/08/17/adnan-menderesin-asilmasi-imrali-belgeseli/

Takip ettiğin o yazarların önder olarak gördükleri Alparslan TÜRKEŞ değil mi?
Şaşırdın mı? Yeni mi öğrendin?

Sorgulamadan, araştırmadan bu saldırgan yapından ötürü forumdaki yazma yetkin de alınmış, cahil kişilerin konu açmasından birkez daha rahatsızlık duyduğumu belirtmek isterim.

Merhum Menderes tüm halkımızın sevgisini kazanmış, Atatürk'den sonra ülkemizdeki en büyük gelişimi sağlayarak, daha çağdaş ve uygar bir Türkiye olmak için var gücüyle çalışmış İstiklal madalyası alacak kadarda namuslu ve şerefli büyük insandır.
Birçok konuda da Masonların sahip oldukları nitelik ve idealleri ile örtüşmektedir ki, saat dahi hediye etmişler.

Temmuz 11, 2010, 03:14:11 öö
Yanıtla #19

Yorumlarda gözden kaçan bir şey var.

Elde ne var? Eğer verilen linkteki haberin yorumlarına bakmayıp, sadece somut verilere bakarsak, ölüm anına dek kullanılmış "Menderes" ve "öl" yazılı bir saat, ve aynı simgeyi taşıdığı iddia edilen bir de atkı var.

Ozkann'ın son deyişindeki gibi "Yazsa ne olur? Uç yazınca da uçacak mıydı?" diye, hiçbir metafizik kabul içermeyen pozitivizmle de bakabiliriz. Zaten Hukuk da buna bakar. Dolayısıyla bu bir suç olarak algılanamaz. Fakat ya majisyenlerin dilinde bu ne anlama gelir?

Büyü unsurunu gözardı ederek bu haberi değerlendirmek anlamsız olur. Ki zaten bu haberde de ima edilen şey, Menderes'i masonların öldürdüğü değil, ona Masonların büyü yaptığıdır.

Tartışılacaksa bu tartışılmalı. Yani masonlardan herhangi biri, bu saati bu haliyle ona hediye etmişlerse, kendisine büyü yapmak istemiş olabilir mi? Yoksa kuru kafa, masonik yıldız vb. simgelerin yanında rutin "ö" ve "L" yazılı bir simge var mıdır? Konu Menderes'in katili değil. Onun katili Sayın Barbaros'un dediği gibidir. Bunu herkes biliyor. Fakat ona maji araçları kullanarak zarar vermek istemek de aynı anda mümkündür. Bu haber de bunu gösteriyor.

Soruyu tekrar sorarsak; Masonlardan herhangi biri, bu saati bu haliyle ona hediye etmişse, kendisine büyü yapmak istemiş olabilir mi? Bence bu mümkündür. Simgeler, okkültizmde sadece basit işaret, alamet i farika vb. iletişimsel amaçlarla değil, büyü amacıyla da kullanılıyor. Masonların da okültizmle en azından bu forumlara açılan konularda bile olsa bir ilgisi vardır.

Saygılar.
Karanlıklar prensi bir beyefendidir. W.Shakespeare