Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Sigara Yasağı  (Okunma sayısı 77906 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 07, 2008, 05:29:44 ös
Yanıtla #80
  • Ziyaretçi

adresi arkadaşlarada verdiğiniz için teşekkürler sn.SkullG :) beraber gitmesekte belki karşılarşırız birgün :) :)

Ocak 07, 2008, 06:48:52 ös
Yanıtla #81
  • Aktif Uye

ben çok severim... velakin yazarken unuttum...

Türkiye'nin 10 en iyi nargilecisinden birisi olarak kabul edilen Nezih'te Kel Usta'nın tömbekisini içmek büyük bir zevktir... aromalıları da mükemmeldir.

Nezih... Ankara Balgat 1. Caddededir.

bir gün toplaşıp gidelim hepbirlikte... hatta DSİH_K'nın bir toplantısını orada yaparız. Arada satranç oynar, tavla atar, king çevirir, okeye döner, 101 bekleriz. :)

Ooo Azizim kurmuşsun yasa dışı sol  örgütü :P .Şimdide faliyet mi planlıyorsun :D ...
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Ocak 07, 2008, 06:56:28 ös
Yanıtla #82
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

ben çok severim... velakin yazarken unuttum...

Türkiye'nin 10 en iyi nargilecisinden birisi olarak kabul edilen Nezih'te Kel Usta'nın tömbekisini içmek büyük bir zevktir... aromalıları da mükemmeldir.

Nezih... Ankara Balgat 1. Caddededir.

bir gün toplaşıp gidelim hepbirlikte... hatta DSİH_K'nın bir toplantısını orada yaparız. Arada satranç oynar, tavla atar, king çevirir, okeye döner, 101 bekleriz. :)

Ooo Azizim kurmuşsun yasa dışı sol  örgütü :P .Şimdide faliyet mi planlıyorsun :D ...

Azizim seni de aramızda görmek isteriz. :) etkinliklerimiz dillere destan olacak... Devrimci bilinçle YAK BİR CİGARA!

Ocak 07, 2008, 06:59:44 ös
Yanıtla #83
  • Aktif Uye

Azizim  Cigaradan haz etmem, koy bir kadeh ne varsa sek DEVİRELİM  tek tek ............
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Ocak 07, 2008, 07:56:14 ös
Yanıtla #84
  • Ziyaretçi

Tutun tutundur:) ama Amerikan tutunlerini yerli ileharmanlamak daha makbul olur zannederim...

Ocak 08, 2008, 09:44:24 öö
Yanıtla #85
  • Aktif Uye

Tütünden imal edilen her mamülü severim. Bu da benim zaafım olsun. Yasak konusuna gelince benim için üzücü ama henüz sigarayla tanışmamış nesil için belki de sevindirici bir haberdir. Uygulamanın başarısını zaman gösterecek.
Mea mihi conscientia pluris est quam omnium sermo

Ocak 08, 2008, 11:37:49 öö
Yanıtla #86
  • Uzman Uye

Azizim  Cigaradan haz etmem, koy bir kadeh ne varsa sek DEVİRELİM  tek tek ............
Ben aslında içki içmem ama bir fikir geldi aklıma :D
sevgili SkullG bizim bayrağa bir tanede şişe resmi eklese iyi olur.Taraf kazanmış oluruz :)

Ocak 08, 2008, 11:41:10 öö
Yanıtla #87
  • Uzman Uye

nargile :) :) sevenler varmı aramızda
Evet ben severim ;)
o gönderdiğin videodaki köpeğin bir derdi var ama anlamadım :) ;D

Ocak 08, 2008, 01:01:16 ös
Yanıtla #88
  • Uzman Uye

bendeniz bu DSİH-K hareketinin malbora  kolunda  gönüllü bir bireyim!!! itiraf ediyorum:D
sevgili bilmeliyimgalilei artık kutuplaşma yada bölünme yoktur.Bu konuda DSİH  önderliğini tavrı nettir.
DSİH-MK (Marlboro kolu)
DSİH-MT(Maltepe tiryakileri)
DSİH-S216DC(Samsun216 direniş cephesi) v.b. fraksiyonların olmamasını diliyoruz

Saygılar DSİH silahlı kanat komutanı aynı zamanda genel sekreter  Şemo  Guevara

:D Ne diyebilirm ki! Bir yasak insanın hayal dünyasını bu kadar etkileyebilir! :)
YAK BİR CİGARA!
Sevgili blossom hayal gücü olmadan yaratıcılık olmaz.Bir şeyler yapmak istiyorsanız hayal gücünüzü zorlayın :D
İki Dünyada da yaşamayı bilirseniz.Ayakta dura bilirsiniz demektir.
Tabiki başkalarının koymuş olduğu kurallarla yaşamak istemiyorsanız

Ocak 08, 2008, 02:05:43 ös
Yanıtla #89
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Tutun tutundur:) ama Amerikan tutunlerini yerli ileharmanlamak daha makbul olur zannederim...

pek hakılsınız...

özellikle CAMEL bu harmanın dünyadaki en iyi örneğidir... tabi bu dediğim CAMEL bu forumda daha evvelde dillendirdiğim üzere RJ'nin CAMEL'idir. Yoksa JaponTobacco'nun ki değil... yanlış anlaşılmasın...

zaten örgütümüz tarafından yapılan araştırma neticesinde emperyalizmin CAMEL harekatının da bilinçli bir tercih sonucu olduğu ifşa edilmiştir. Ne yazık ki güzel harmanları ortadan kaldırarak bizim sigara zevkimize saldırıda bulunulup Devrimci bilincimiz tökezletilmek istenmiştir.

bu oyun Samsun 216 ile bozulmuştur. Ancak ne yazık ki sömürenler bu sefer bu güzelim sigaraya el atmışlar ve harmanını bozmuşlardır.

Avrupadaki arkadaşlar ülkeye gelirlerken bana CAMEL getirirlerse sevinirim.  Japon tobacco sadece ortadoğu pazarını satın almış RJ'den... bu da nasıl bir oyunla karşı karşıya olduğumuzun ispatı olsa gerek

Ben aslında içki içmem ama bir fikir geldi aklıma :D
sevgili SkullG bizim bayrağa bir tanede şişe resmi eklese iyi olur.Taraf kazanmış oluruz :)

Sayın Gn. Sek. şemo,

şise eklemeyi düşünebiliriz. ama malum bir alay çeşidi var bunun... ne çeşit bir şise ekleyelim;

a) Rakı Şişesi (Klüp rakısını tercih edebiliriz burada)
b) Şarap şisesi (lütfen marka - ülke tercihimizi belirtelim. Ben portekiz şaraplarının o mühürlü şişelerini seviyorum)
c)Votka şişesi (absolut'un raspberrisinin şisesini öneririm)
d) Diğer (lütfen belirtiniz)

ayrıca şişenin resminin adresi varsa onu da aktarınız.

YAK BİR CİGARA!