Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar Organizasyon Sitesindeki "Sandık" resmi neyi ifade ediyor?  (Okunma sayısı 2027 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 19, 2017, 08:22:48 öö

Masonlar Organizasyon Sitesindeki paragraf, makaleler,şiirleri okurken dikkatimi sitenin ekraninda olan Sandık üstünde pergel, gönye ilgimi çekti.Yanlis kanıya varmadan önce aklımdan Yahudi dini için kutsal sayılan Kutsal Sandik (Mukaddes Sandik) olabilir mi diye düşündum.Mukaddes sandığın Masonlar için ne gibi bir önemi var? Dileyen soruma katkıda bulunabilir....                                                                            Saygılarımla.
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Nisan 19, 2017, 08:26:22 ös
Yanıtla #1

Masonlar Locasi için "Kutsal Sandığın" bir önemi varmıdır?
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Nisan 19, 2017, 09:31:02 ös
Yanıtla #2

Sayın Anarchosa,O Sandık.Sandik gibi algiladim.Saygilarla.

Nisan 19, 2017, 09:32:04 ös
Yanıtla #3
  • Seçkin Üye
  • Uzman Uye

Sözü edilen bu idiyse eğer, o dizgede başka resimler de var.
ADAM OLMAK ZOR İŞ AMA BUNUN İÇİN ÇALIŞMAYA DEĞER.

Nisan 19, 2017, 09:35:00 ös
Yanıtla #4

Bu dizge,bu dizgede neler var?Ne ifade ediyor? Saygilarla.

Nisan 19, 2017, 09:38:17 ös
Yanıtla #5
  • Seçkin Üye
  • Uzman Uye

ADAM OLMAK ZOR İŞ AMA BUNUN İÇİN ÇALIŞMAYA DEĞER.