Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Teşekkürler !  (Okunma sayısı 20792 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 01, 2007, 04:02:57 ös
Yanıtla #10

hosbulduk sn SublimePrince

Mayıs 09, 2007, 10:43:45 öö
Yanıtla #11

Sayın Mason, gününümüzde tam da ciddiyetlilik ve sorumluluk sahibi insanların hiç kalmadığı görüşündeyken bu görüşümü tersyüz ettiğiniz için kendi adıma çok teşekkürlerimi bildiriyorum!
Genel olarak internette yayınlanan sitelerde fazla dolaşmam çünkü ciddiyetsizlik ön planda olduğu için kişisel görüşlerim ve prensiplerim maalesef bunlara yer vermemi engellemektedir.
Tesadüfen internette kısa bir gezinti yapmam sonucu sitenizi gördüm ve inanın çok beğendim.En önemli sebebi ise ciddilik ve sorumluluk çerçevesinde hareket ederek Bilgî'ye olan değer ve saygınız, bununla beraber ise büyük erdem sahibi olmanızdan kaynaklanıyor!
Sizlere olan bu açıklamalarım büyük bir içtenlilikle gelmesinin arkasında yatan en büyük neden ise;
Yaşadığımız coğrafyada erdem sahibi olamayan insanların bilgisizliği ve haliyle bu gibi insanların çoğunlukta olduğu bir yerde yaşamın çekilmez olduğudur, tabiki dünyasal düzlemde erdemli insanların azlığı nedeniyle çok büyük sıkıntılar doğrumaktadır!
İşin gerçek tarafı sizin gibi saygıdeğer insaların internette varlığı bizze çok büyük bir dayanak vermektedir!
Bu nedenle sizi İNSAN olarak tebrik ediyorum!...   
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Mayıs 09, 2007, 04:53:20 ös
Yanıtla #12
  • Ziyaretçi

Sayın Mason, gününümüzde tam da ciddiyetlilik ve sorumluluk sahibi insanların hiç kalmadığı görüşündeyken bu görüşümü tersyüz ettiğiniz için kendi adıma çok teşekkürlerimi bildiriyorum!
Genel olarak internette yayınlanan sitelerde fazla dolaşmam çünkü ciddiyetsizlik ön planda olduğu için kişisel görüşlerim ve prensiplerim maalesef bunlara yer vermemi engellemektedir.
Tesadüfen internette kısa bir gezinti yapmam sonucu sitenizi gördüm ve inanın çok beğendim.En önemli sebebi ise ciddilik ve sorumluluk çerçevesinde hareket ederek Bilgî'ye olan değer ve saygınız, bununla beraber ise büyük erdem sahibi olmanızdan kaynaklanıyor!
Sizlere olan bu açıklamalarım büyük bir içtenlilikle gelmesinin arkasında yatan en büyük neden ise;
Yaşadığımız coğrafyada erdem sahibi olamayan insanların bilgisizliği ve haliyle bu gibi insanların çoğunlukta olduğu bir yerde yaşamın çekilmez olduğudur, tabiki dünyasal düzlemde erdemli insanların azlığı nedeniyle çok büyük sıkıntılar doğrumaktadır!
İşin gerçek tarafı sizin gibi saygıdeğer insaların internette varlığı bizze çok büyük bir dayanak vermektedir!
Bu nedenle sizi İNSAN olarak tebrik ediyorum!...   
Cok guzel yazmissiniz :)

Mayıs 16, 2007, 01:59:13 ös
Yanıtla #13

Teşekkür ederim, Sayın Sublimeprince aynı fikirde olduğumuza sevindim....

Mayıs 16, 2007, 09:09:46 ös
Yanıtla #14
  • Ziyaretçi

Bencede cok guzel yazmissin. hatta kiskandirdin bizleri. bizler neredeyse 1000 tane mesaj atmis olmamiza ragmen, boyle bir tesekkur edemedik. bu dusunceliliginden ve verdigin degerden oturude biz sana tesekkur ederiz.

Sakin gulmeyin. Sevil Ablama ciddi olmak zorundayim. Kafaya geciriyo hemen cantayi :)

Mayıs 17, 2007, 01:43:59 ös
Yanıtla #15

Sayın Hamlet, görüyorum ki geçmişten birtürlü kopamıyorsunuz!Kabahatli olduğumu kabul ediyorum fakat gerideki olumsuzlukları bir tarafa bırakmayı öneriyorum, olayı biraz abarttığımızı düşünüyorum!
SAYGILAR!...

Mayıs 18, 2007, 10:51:25 öö
Yanıtla #16
  • Ziyaretçi

Sevil Abla,,, Bak abla diyom, bu kucuk cocugu anlayisla karsilarsin herhalde :)

Sevil abla ben saka yapiyom amma abartmissin sen yaa... egleniyorum sadece, bilirsin benim gibilere biraz malzeme ver, hayatinin geri kalani onla ilgili espri yapar... Kabahatli falan degilsin, kabahatli benim...
Hayir benim

Hayir benimmmm!!!! :P

Neyse tamam sen ol kabahatli bisi demiyorum.

dedigin gibi olayi abarttik merak etme artik beni tanidin zaten. mizahi bir yonum var benim.

hatta mizahiden baska yonum yok diyelim :)

Mayıs 19, 2007, 03:03:39 öö
Yanıtla #17

Hamlet bir alemdir. :) Biz onu çamaşır makinası diye aldık kendisi espiri makinası çıktı :) :D ;D

Mayıs 19, 2007, 03:20:27 öö
Yanıtla #18
  • Ziyaretçi

Hamlet bir alemdir. :) Biz onu çamaşır makinası diye aldık kendisi espiri makinası çıktı :) :D ;D
nasıl iyi çalışıyormu:)

Mayıs 19, 2007, 07:14:23 öö
Yanıtla #19
  • Ziyaretçi

Ne alaka camasir makinasi... Birakin esprileri ben yapayim :D