Sayın Masor1976 daha önce de bu iki ahbap çavuşların programlarından bazılarını burada yayınlamıştı. Ben de zaman zaman üzülerek ve utanarak izliyorum bu ikiliyi. Hiç utanmıyor bunlar. İşleri güçleri Atatürk ve Cumhuriyet. Ve arada birde "Atatürk'e saygımız var, Cumhuriyete saygımız var" gibi yuvarlama laflarla güya tarafsız oldukları mesajı vermeye çalışıyor bu hilkat garibeleri. Hatta 10 Kasım'da Ata'ya saygıya bile "ne gerek var böyle bir saygıya, lüzumsuz, insanlar 2 dakika çalışmıyorlar, yurt çapında senede bir gün 2 dakikalığına hayat duruyor, ne lüzum var buna"diyorlar. Halbuki bu millet her gün kah camiye giderek, kah evinde günde 5 vakit namaz kılıyor ve her namaz da en azından 15 dakika zaman alıyor. (Burada namaza karşı olduğum gibi yanlış bir mana çıkarılmasın. Ben o iki hilkat garibesinin yılda 2 dakikalık bir saygı duruşu için kaybettiği zamanla kıyaslama yapılması için bu örneği verdim. ) Bir de burada geçen zamanı düşün bakalım . Bunlar bu kadarlık adamlar sayın Masor1976 bunlar bu kadarlık adam. Aslında ben bunlara "adam" bile demem. Daha önceki yazılarımı izlemişseniz, Ülkemizde sözde aydın diye geçinen bir çok insanın etlerinin İNEK ETİNDEN daha ucuz olduğunu söytlemiştim. Anlayan anlasın.
Bu tip insanları siyasi iktidarlar yaratırlar. Bunlar da böyle ortaya çıkmış goygoyculardır. Yarın, bu günün aksi bir iktidar geldiğinde göreceksiniz ki ilk kıvıran dalkavuklar yine bunlar olacaktır. Söylediklerinin hiçbir bilimsel değeri olmadığı gibi, tamamı uydurma savsatadır.
Bunlar Kemal,zm karşıtı olduklarını açıkça belirtiyor ve siz de bunları biliyorsunuz. Kemalizm karşıtı olduğunu açıkça söyleyenlerden doğru ve tarafsız bilgi verebileceklerini nasıl düşünebilirsiniz ? Keza Masonluk alyhterı tv kanalları var. Bunlar da durmadan Masonluğu karalıyorlar akılları sıra ve referans olarak ta "Harun Yahya'yı" gösteriyorlar. Şimdi bunları ciddiye almamız mı gerekiyor ?
Belirttiğim gibi, istemeyerek te olsa zaman zaman esefle izliyorum ve ülkesinin banisini karalamak için yarışan bu insanlardan utanıyorum.
Saygılar-sevgiler.