Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: TECAVÜZ YASAL BİR HAKTIR.......  (Okunma sayısı 22091 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 08, 2010, 05:55:05 ös
Yanıtla #40
  • Orta Dereceli Uye
  • **

ya bakın siz işi yokuşa tırmandırıyorsunuz. bilimsel konu dışındakiler tartışılamaz diye bi kaide yoktur. kişisel görüşlerde eleştirilebilir. ama hiç bir şekilde eleştiri ayarında saygısızlığa kaçılmaz. bende size eleştiri yapmadımda sadece yorum yaptım bu konuda böyle düşünüyormusunuz diye. yanlış anlamış olmamı belirterek. ama siz artık konuyu saygısızlığa tehditkarlığa vurmaktasınız. eğer bu kadar asabi durum içerisindeseniz bukadar yorumları kabul edemeycek durumdaysanız bunu belirtiniz. ağzımdan kötü sözler çıkacak forumdan atılacak gibi tehditler terbiyesizliği zaten yapmaktır ağzınızdan çıkmayacak olsa bile. bu konudaki son mesajım olduğu için bunları tekrar belirtmek istedim. size karşı bir yüklenme gibi bir durum yok size karşı eleştiri de yok sizin yanlış olduğunuzu üsteleme gibi birşey de söz konusu değil. biraz sakinleşin ve bence yazdıklarımı tekrar okuyun okuyun ki, bir şeyleri anlayıp anlayamadığınızı idrak edebilin.

saygılar hoşçakalın

Kasım 08, 2010, 06:01:50 ös
Yanıtla #41

hayir o degil de neden sorunun benden kaynaklandigini ima ediyor ya da boyle gostermeye calisiyorsunuz? ben size gereken aciklamayi yaptim mi yapmadim mi? bi defa bunu dusunun.. ve en onemlisi de yeter uzamasin diye de onunu almak istememe ragmen gidisat geregi ikimiz acisindan da pek iyi olmayacak demedim mi? daha onceki mesajlarim hala var.. ayriyeten su anda bana karsi buyuk bir saygisizlik yapmis oluyorsunuz; 

ağzımdan kötü sözler çıkacak forumdan atılacak gibi tehditler terbiyesizliği zaten yapmaktır ağzınızdan çıkmayacak olsa bile.
« Son Düzenleme: Kasım 09, 2010, 03:24:12 öö Gönderen: skullG »
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Kasım 09, 2010, 01:12:55 öö
Yanıtla #42
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Kimileri iftiraya maruz kalıp aylarca ceza evinde kalır, kimileri ise suçu işlediğine dair ortada delil teşkil edecek durumlar olduğu halde tahliye edilir. Merhametli biriyimdir, zaman zaman büyük hata yapanları bile samimi olarak pişman olduğunda affedebilirim ama tecavüz ve fitne, hainlik söz konusu ise kişinin ölümünü bile gözümü kırpmadan büyük bir nefretle izlemekten kendimi alıkoyamam.
İçinde sevgi ve yaşama arzusu bulunmayan cahilleri öldürmekten korkmayınız zira onların ruhları yoktur haliyle onları islah etmeniz mümkün değil, bu durumda yok ettiğiniz bir et,kemik yığınından öte birşey de değildir.

Kasım 09, 2010, 03:18:36 öö
Yanıtla #43
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Forum Kurallarının 7. maddesi " Forum Alanlarımız internetteki diğer forumlardan daha ciddi ve düzeyli niteliktedir. Üye mesajlarının üslubu, içeriği, diğer üyelere hitabı ve benzeri konularda forum teamüllerine ve Masonlar.org Sitesi geleneklerine uygun yazışma yapılması beklenir."

8. maddesi "Nezaketsiz, gayrı-ciddi, kırıcı, gereksiz sert, saygısız veya hakaret niteliğinde kabul edilecek mesajlar ile küfür, argo vs. özensiz ve istenmeyen ifade veya üslup içeren mesajlar forumda gönderilemez. Mesajlar "Chat Dili" kullanılmadan yazılmalı, yorum ve görüşler ciddi, objektif ve özenli olmalıdır."

5. madde "Üyeler arasında sert tartışma ve polemikler yaratacak mesajlar foruma gönderilemez."

12. madde "Forum bilgi paylaşım merkezi olduğu için gereksiz-kişisel tartışmalara-atışmalara girmek yasaktır."

Sn. Prenses Isabella,

Forumun üç buçuk yılı geçkindir üyesi olduğunuz için Masonlar.org'da iletilerle ilgili olan teamülleri çok iyi bildiğinizi düşünüyorum. Ancak son zamanlarda bu teamüllere aykırı mesajlar gönderdiğiniz görülmektedir. Özellikle bu başlık altındaki son mesajlarınız teamülleri zorlamanın da ötesinde yukarıda tekrar hatırlatmak durumunda kaldığım Forum Kurallarını da ihlal eder nitelikte ve içeriktedir.

Yazışmalarınızda yukarıda özellikle aktardıklarım öncelikli olmak üzere Forum Kurallarını dikkate almanızı, bu uyarıyı dikkate almamanız ve benzeri tavır, üslup ve içerik ile ileti göndermeye devam etmeniz halinde daha önce olduğu gibi yine bir yaptırımla karşı karşıya kalacağınızı bilmenizi isterim.

Bu vesile ile saygılarımla.