Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Nomen est omen  (Okunma sayısı 4448 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 16, 2011, 06:32:19 ös
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Forum Üyeleri, Hakkımdaki eleştri ve görüşlerinizi açıkca belirtebilirsiniz.

Saygılarımla

Mart 16, 2011, 06:39:06 ös
Yanıtla #1
  • Seyirci
  • Yeni Katilimci
  • *

Çok başarılı bir moderatörsüniz Sayın Nomen Est Omen

umarım en kısa zamanda başındaki deneme yazısı kalkar.
İnsanlardan öyle azgınları vardır ki Şeytan bile onların yanına besmeleyle yaklaşır.

Mart 17, 2011, 12:46:03 öö
Yanıtla #2
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

En güzel zamanlarımı birlikte geçirdiğim, her an farklı bir bilgi üzerine tartıştığım ve birlikte geçirdiğim her an mutlu olduğum Saygıdeğer Nomen Est Omen.. Dilerim Moderatörlük seviyesine en yakın zamanda yükselirsiniz, birlikte sürdürdüğümüz Işık Arayışı'nın sonsuza dek aynı çaba, istek ve azim ile sürmesi dileklerimle...

Saygı ve Sevgilerimle
In lumine tuo, videbimus lumen....

Nisan 22, 2011, 05:18:59 öö
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Forum Üyeleri, Hakkımdaki eleştri ve görüşlerinizi açıkca belirtebilirsiniz.

Saygılarımla

Kendisi hakkında yorum yapılması için başlık açmış istisna kişilerdensiniz. İlk yorumda hasta einsoftan gelmiş.
Bende yorumumu sunayım efendim...

Daha yeterince olgun değilsiniz. Karakter tam olarak oturmadığı için üst seviyeden gelen eleştirilere saygı duyarken alt seviyeden gelen eleştirileri kaldıramıyorsunuz. Allah'ın bahşettiği sabrı ve hoşgörüyü sadece seçtiğiniz insanlara yöneltiyorsunuz. Disiplinlisiniz hukukçusunuz ve yargı yeteneğiniz gün geçtikçe gelişiyor. Bunu hepimiz görebiliyoruz. Bunlarda iyi özellikleriniz.
Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Nisan 22, 2011, 12:45:55 ös
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Aslı,
"Öncelikle, bir kişiye hakaret nezdinde kelimeler kullanmayınız."

Kendisi hakkında yorum yapılması için başlık açmış istisna kişilerdensiniz. İlk yorumda hasta einsoftan gelmiş.
Bende yorumumu sunayım efendim...

Daha yeterince olgun değilsiniz. Karakter tam olarak oturmadığı için üst seviyeden gelen eleştirilere saygı duyarken alt seviyeden gelen eleştirileri kaldıramıyorsunuz. Allah'ın bahşettiği sabrı ve hoşgörüyü sadece seçtiğiniz insanlara yöneltiyorsunuz. Disiplinlisiniz hukukçusunuz ve yargı yeteneğiniz gün geçtikçe gelişiyor. Bunu hepimiz görebiliyoruz. Bunlarda iyi özellikleriniz.

Eleştrilerinizden dolayı teşekkür ederim. Mevlana'nın çok sevdiğim bir sözü vardır ve forumda da çok sık kullanılır:

Kör cehalet çirkefleştirir insanları
Suskunluğum asaletimdendir.
Her lafa verecek bir cevabım var
Lakin bir lafa bakarım laf mı diye
Bir de söyleyene bakarım ADAM mı diye.

Saygılarımla.

Temmuz 03, 2011, 12:47:46 ös
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Alıntı
"Öncelikle, bir kişiye hakaret nezdinde kelimeler kullanmayınız."

Hemen arkasindan...

Alıntı
Kör cehalet çirkefleştirir insanları
Suskunluğum asaletimdendir.
Her lafa verecek bir cevabım var
Lakin bir lafa bakarım laf mı diye
Bir de söyleyene bakarım ADAM mı diye.

Yoneticilik size yakisiyor.
Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Temmuz 04, 2011, 12:10:11 öö
Yanıtla #6
  • Orta Dereceli Uye
  • **

lütfen çirkinleşmeyelim
bekle, izle, gör, hisset, anla...

Ağustos 11, 2011, 06:22:07 öö
Yanıtla #7
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Nomen est omen deneme moderatorlugu gorevinden alinarak, normal uye statusune gecirilmistir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.