Masonlar.org - Harici Forumu

Anket

KURTLAR VADİSİ KALDIRILMALI MIDIR ?

EVET
24 (42.1%)
HAYIR
33 (57.9%)

Toplam Oy Verenler: 31

Gönderen Konu: Kurtlar Vadisi  (Okunma sayısı 79054 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 11, 2007, 01:06:29 öö
Yanıtla #40
  • Aktif Uye

Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Mayıs 11, 2007, 08:02:41 öö
Yanıtla #41
  • Uzman Uye

Tamamen hayal ürünüdür diyor ya  dizinin başında bence o yazı hayal ürünü. Bunlar bu dizi olmadan evvelde söylenen konuşulan şeylerdi.
''Kızıl elmada buluşalım''

Mayıs 11, 2007, 03:30:59 ös
Yanıtla #42
  • Ziyaretçi

Tamamen hayal ürünüdür diyor ya  dizinin başında bence o yazı hayal ürünü. Bunlar bu dizi olmadan evvelde söylenen konuşulan şeylerdi.
Gerçeklik payı olmadığını söylesem tamamen yalan olur. ;)

Mayıs 11, 2007, 04:57:48 ös
Yanıtla #43

Bu dizide geçen olayların büyük bir kısmı gerçekl olayların tekrar hatırlanması ancak bu polat daha önce neredeydi :) Açıkçası biraz kesik kesik izliyorum ama Susurluk olayını gösterirler diye bekledik ne oldu üstü kapalı imalar dışında pek bir şey yapmadılar Çakır Susurluk içinde gözüktü onuda anlayamadım.
İkinci dizi daha karmaşık ilişkileri gösteriyor , ilki nesli tükenen Mahalle Babaları ve Aşiret Ağalarını işliyordu. Bunda ise olayların sisli dağına çıkılmış hani bir söz var ''kartallar yüksekten uçar'' bu dizinin devam etmesi için silahın mevzillerinden ve paranın geçerliliğinden uzakta uçmaları gerekecek :) Dizinin senaryo danışmanlıklarını kimler yapıyor açıklanmış mı?

Mayıs 11, 2007, 05:01:35 ös
Yanıtla #44

Sağır odayı izleyen var mı? Benim dikkatimi çekti çok değişik ilişkiler var ancak K.V ile aynı güne denk gelmesi bir planlama hatası bir fenomeni yıkıp yenisini getirmeye çalışmışlar aynı kulvardaki diziler birde ''halka bak bunlarda oluyor!'' demek isteyen dizileri aynı anda yarıştırmak iki diziyede , izleyiciyede zarar veryor.

Mayıs 11, 2007, 05:03:22 ös
Yanıtla #45
  • Ziyaretçi

Sağır odayı izleyen var mı? Benim dikkatimi çekti çok değişik ilişkiler var ancak K.V ile aynı güne denk gelmesi bir planlama hatası bir fenomeni yıkıp yenisini getirmeye çalışmışlar aynı kulvardaki diziler birde ''halka bak bunlarda oluyor!'' demek isteyen dizileri aynı anda yarıştırmak iki diziyede , izleyiciyede zarar veryor.
Ben Sagir Oda'yi izliyorum, fakat son zamanlarda insanlarin duygulariyla oynayip, kiskirtmaktan baska birsey yapmiyor malesef.

Mayıs 11, 2007, 05:04:37 ös
Yanıtla #46
  • Ziyaretçi

Sağır Oda'ya da bakıyordum ancak tahminimce rekabet için bilerek aynı saate koyuyorlar. Dün Vadi'ye reklam girdiği an Sağır Oda'yı açıyordum. ;D

Mayıs 11, 2007, 05:08:42 ös
Yanıtla #47

Bende Reklamlarda bakabildim :) Sağır odanın son bölümleri K.V. Irak filmine benzeyen sahneler vardı milleti ABD 'ye karşı kışkırtıyor gibi görülebilir doğru ancak başka ülkelere karşı kışkırtmanın yanında  sağduyulu insanlarda bir farkındalık bir silkelenme amaçlamış olabilir.

Mayıs 11, 2007, 05:16:23 ös
Yanıtla #48
  • Ziyaretçi

Türkiye'de ABD Ve İsrail'e tepkiler bayağı artmış durumda bu bir gerçek... Bu ABD ve İsrail içinde hiç iyi birşey değil. Çünkü Türkiye ile stratejik ortak olmak isteyen diğer ülkelerde var. Özellikle kürt peşmergelere ve pkk'lıara, verdikleri destekten, Türkmenlerinde asimile edilmeye çalışılmasından dolayı Türkiye'nin tepkisini çok çekiyorlar. Başta erdoğan ve hükümeti olmasa inanın ki Türkiye ABD ve İsrail'le ortaklığı kesmiş Rusya, Çin, Hindistan ve Japonya ile ortak olmuştu. Aslında Amerika'yı biraz Bush'ta bozdu, Clinton ondan 1000 kat daha iyi idi...

Mayıs 11, 2007, 05:31:22 ös
Yanıtla #49

Bülent Ecevit 'in son Başbakanlığı döneminde İsrail 'in Filistin meselesinde çektiği tepkiler yine çok yüksek seviyeye ulaşmıştı netice Akp ile aynı oldu Ecevit gitti İsrail ile Tank anlaşması yaptı.