Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: UFOLAR-UZAYLILAR  (Okunma sayısı 11800 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 19, 2007, 04:48:25 ös
Yanıtla #20
  • Ziyaretçi

aman paragon ya alemsin  :D haklı olabilisrsin ya sakın özelden mözelden izin falan almaya kalkışmayın bozuşuruz ha ona göre  ;)

Ağustos 20, 2007, 11:14:02 öö
Yanıtla #21
  • Ziyaretçi

bakın dostum uzaylılarla ilgili diğer bölüme yazı yazıyorum haberiniz olsun kimse oraya mesaj falan atmasın bozuşuruz ha ona göre  :D

Eylül 14, 2008, 07:49:44 ös
Yanıtla #22

Gercekten guzel bir paylasim olmus :) Yogun bir emek harcadigi belli, ellerine saglik diyecem ama sanirim gitmis Arkadasimiz..
« Son Düzenleme: Eylül 14, 2008, 07:52:20 ös Gönderen: Sevil »
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Şubat 14, 2009, 11:26:14 ös
Yanıtla #23
  • Orta Dereceli Uye
  • **

ya ben demedim mi konum bitmeden kimse yazmasın diye niye yazıyorsunuz daha bitmediki hayret bir şey bakın çok sinirlendim ya daha devam edecektim şimdi edemicem işte sayenizde  alın hayrını görün
komedi ya :D

Ocak 11, 2018, 09:41:18 ös
Yanıtla #24

İnsanların soyut kavramları yaratabilme yetisinin, yaratıcılık gibi değerli yansımaları olduğu gibi,kötü yan etkileri de mevcuttur.Kitlesel sanrılarla bir mit yaratıp ve o mitlere delice bağlanabiliyoruz; ardından, onu soyut ve somut olarak yozlaştırıp-çarpıtım, birde yetmezmiş gibi bu hayali değerlerle birbirimizi katletme gibi kötü huylarımız da mevcut.

Yeni ve eski çağ İnanclarının yobazları bitmiyor.Bir bilinmezi anlatmaya kalkan herkes, "bende o bilinmezin sırrı var" demeye getiriyor.

Evren'de başka zeki yaşam formları olma ihtimali çok yüksek; fakat biz zekimiyiz. bu durum da çığrından cıktı gibi gözüküyor.

Ufo'ların hepsi kota dostu.Gençler doya doya izlesin diyerek çözünürlüğü düşük uçuşlar yapıyorlar.O'na keza ipa sapa gelmez felsefi inançlar üretiliyor.

Eski eserlerin binlercesi yok sayılıp, iki ufo'ya benzer şekil yanlı bakışla şişiriliyor.

Saygılar
« Son Düzenleme: Ocak 11, 2018, 09:50:09 ös Gönderen: Tık-Tik-Tak »
Sen Özelsin