Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598696 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 19, 2016, 07:31:22 ös
Yanıtla #780
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Kimden: c*** k**** <******@hotmail.com>
Konu: mason olmak

İleti Gövdesi:
lan gardaş biz çok cana yakın insanlarız kanımızda var böyle samimiyetlik hani diyom ki varsa öyle boş bi sandalyeniz oturalım 2 kadeh şarap bi iki el poker atak (pokerde iyi blörf yaparım haa) yanlız şarabı kadın elindn içerim hacı y
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Şubat 19, 2016, 07:32:42 ös
Yanıtla #781
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Kimden: Mi****** <******@******>
Konu: Tanrının evlatları

İleti Gövdesi:
Bu mesajimi her hangi bir gercek Mason ve ya Yuce secilmislerden biri okursa tek ricam Bu mesajimi,tek istek ve arzumu Tanriya ulastirmasidir.Yillardir yetkinlik yasima gelmemi bekledim bunun icin.Artik Tanrinin evlatlari sirasina geirmemi bana ulasilmasini istiyorum.Torenle gercek bir Mason gerçek bir ölümsüz olmak istiyorum. +******* Numaram budur.Bana ulaşın..
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Şubat 19, 2016, 07:35:19 ös
Yanıtla #782
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

Kimden: Mi****** <******@******>
Konu: Tanrının evlatları

İleti Gövdesi:
Bu mesajimi her hangi bir gercek Mason ve ya Yuce secilmislerden biri okursa tek ricam Bu mesajimi,tek istek ve arzumu Tanriya ulastirmasidir.Yillardir yetkinlik yasima gelmemi bekledim bunun icin.Artik Tanrinin evlatlari sirasina geirmemi bana ulasilmasini istiyorum.Torenle gercek bir Mason gerçek bir ölümsüz olmak istiyorum. +******* Numaram budur.Bana ulaşın..

Yüce seçilmişler mi? Bir Kurtlar vadisi hayranı daha =) Törenle ölümsüz olacakmış, heyt be..
Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe

Şubat 19, 2016, 07:47:56 ös
Yanıtla #783
  • Aktif Uye

'Yüce seçilmişler,Tanri'nin evlatlari' bunlar ne ya. Şaşırmış iyice  :D
Adequatio intellectus et rei

Şubat 20, 2016, 11:43:18 öö
Yanıtla #784
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Hepimiz Tanrinin evlatlarıyız.
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Şubat 20, 2016, 07:21:22 ös
Yanıtla #785

demek ki masonlar kendini put gibi anlatmış sağda solda.yoksa bu kadar mal olmak için doğmamak lazım.
kalite çöplükte aranmaz.

Şubat 20, 2016, 08:37:43 ös
Yanıtla #786
  • Seçkin Üye
  • Uzman Uye

Masonların öyle birtakım anlatımlarda bulunmuş oldukları nereden çıkarılıyor?
ADAM OLMAK ZOR İŞ AMA BUNUN İÇİN ÇALIŞMAYA DEĞER.

Şubat 21, 2016, 10:19:34 öö
Yanıtla #787

bir şeyi görmeden de eldeki sonuçlarla çıkarım yapabiliriz.cümle de gayet açıktır.ya su gibi berrak olacaksın ya da put gibi patates tadında.seçim senin. 8)
kalite çöplükte aranmaz.

Şubat 21, 2016, 01:35:22 ös
Yanıtla #788
  • Mason
  • Aktif Uye
  • *

Testinin içindeki su berraktır.Kimileri adabınca testinin içinde ne olduğunu öğrenir,içer susuzluğunu giderir.Kimileri ise testiyi kırmaya çalışır.Testi kırılır ama su akar yolunu bulur.Geride kalan kırık parçalarla her türlü çıkarım yapılabilir...

Bir şeyi görmeden eldeki sonuçlarla çıkarım yapabilirsiniz hatta bir insanı ''mal'' olarak nitelendirecek kadar.Tabi yakışıyorsa..

Bu site sağdan,soldan gelen herkese masonluğu yeterince anlatmaktadır.Anlamak isteyene..
Görmek, varlığın yükselişidir.

Şubat 21, 2016, 02:15:13 ös
Yanıtla #789

atalarımız demiş ki gece karanlığında su içmeyin.testiye toprak atarsan da bulanık olur,anlayamazsınız. içini yarıp baktın mı derler.olmaaaaz.sonuç olarak bardak gibi bir icatla tanışmak gerek. sevgiler. ::)
kalite çöplükte aranmaz.