Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Lion, Leo, Rotary ve Rotaract Uyeleri icin Ozel Bolum  (Okunma sayısı 18563 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 15, 2010, 01:18:56 öö
Yanıtla #20
  • Aktif Uye

Sayın Mason,

İsabetli tercihinizden dolayı sizi tebrik ediyorum!
Ayrıca  meyve veren çabalarından dolayı sayın Mozartı kutlamak istiyorum.

Nisan 15, 2010, 09:16:19 öö
Yanıtla #21
  • Ziyaretçi

Hem Lions hem de Rotaract üyesi olarak bu alanda görev almak isterim ...

Nisan 15, 2010, 10:46:19 öö
Yanıtla #22
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Ozel bolumler icin gorevliler belirlenmistir. Artik suanda gorevli alimi degil, ozel bolumlere girebilecek uyeler belirlenmeye baslamistir. Bu asamada ise sahsimla irtibat kurmaniz bir yarar saglamaz. Uyesi oldugunuz grubun gorevlisi ile konuyu goruserek gerekli islemlerin yapilmasini ondan rica etmeniz gerekmektedir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Nisan 18, 2010, 05:26:06 ös
Yanıtla #23
  • Uzman Uye

Bayan ve Bay üyeler,

Forum içerisinde olan Rotary, Rotaract, Interact özel bölümleri kesinlikle Rotary, Rotaract Interact'ta içerisinde ayrı bir yapılanma, gruplaşma oluşturmamaktadır. Forum içerisindeki bu özel bölüme üye olabilenlere; Rotary, Rotaract, Interact içerisinde özel bir statü ya da farklılık kazandırmaz.

Rotary, Rotaract, Interact hakkında soru sormak isteyenler, özel bir durum mevcut ise özel mesaj yoluyla sorabilirler, bunun dışında kalan sorularınızı Rotary başlığı altında sorabilirsiniz.

Benim aracılığımla, herhangi bir üye; Rotary, Rotaract, Interact'a üyelik için tavsiye edilmeyecektir.

Sevgi ve Saygılarımla

Temmuz 28, 2010, 08:57:14 ös
Yanıtla #24

Sn Mason
Rotaryen im ve 6 yıllık bir Rotaract geçmişimde var yardımcı olabileceğim herhangi bir konu olursa seve seve elimden geleni yaparım.
saygılarımla...
"Bu sır ancak bilinir söylenemez."

Temmuz 28, 2010, 09:31:05 ös
Yanıtla #25
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Sayin bymokurai,

Rotary Ozel Bolumunden Sayin Mozart sorumludur. Kendisi ile irtibata gecmeniz durumunda, size gerekli proseduru anlatacaktir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ağustos 14, 2010, 09:49:57 ös
Yanıtla #26
  • Ziyaretçi

inşAllah gelecekte  biz de o şerefe laik oluruz.Teşekkürler

Eylül 30, 2010, 02:07:45 öö
Yanıtla #27
  • Ziyaretçi

Sayın Administrator (Mason);
Özel bölüme katılımda benimde talebimi alırsanız sevinirim..
Saygılarımla

Eylül 30, 2010, 10:23:44 öö
Yanıtla #28
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Sayin angelus,

Rotary uyesi iseniz Sayin Mozart ile, Lions uyesi iseniz Sayin triocharger ile iletisime gecmeniz gerekmektedir. Sahsim yanlizca Masonlara ozel bolum ile ilgilenmektedir.

Saygilarimla
« Son Düzenleme: Eylül 30, 2010, 10:27:18 öö Gönderen: MASON »

Mart 19, 2014, 08:46:46 ös
Yanıtla #29
  • Yeni Katilimci
  • *

118-T Leo kulübü üyesiyim bu bölümde yer almaktan ve görev almaktan gurur duyarım.

Saygılarımla