Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: YOK ARTIK!!!  (Okunma sayısı 19459 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 03, 2007, 06:14:09 ös

bıraz gec oldu solemek ama formda rastlamadım talabanının(barzanıde olabılır tam hatırlayamadım) son gunlerde gundeme bomba gıbı dusen sozlerı.EGER TURKIYE K:IRAK A MUDAHELE ETME HAKKINI KENDISINDE GORUYORSA BIZDE DIYARBAKIR A MUDAHALE ETME HAKKINI KENDIMIZDE GORURUZ.bu laf bana cok agır geldı.acaba ellerındekı hangı guce guvenıyorlar?hangı hakla mudahele yetkısını kendılerınde goruyorlar?arkalarında hangı guclere guvenıyorlar?turkıyenın tepkısı sızce yeterlımı?yeterlı degılse nasıl bır tepkı verebılırdık?saygılarımla!...
« Son Düzenleme: Mayıs 04, 2007, 08:51:46 öö Gönderen: McCann_illuminati »

Mayıs 03, 2007, 08:13:55 ös
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Cok derin bir yaraya parmak basmissiniz. Aciklamasi kitaplar surer. Malesef...

Mayıs 04, 2007, 08:08:08 öö
Yanıtla #2

hadı ya o kadar uzun mu bunun cevabı yanı kısa ve oz bır acıklaması yok mu???

Mayıs 04, 2007, 08:39:37 öö
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

Var, gorunen koy kilavuz istemez, ama cok detayli sorunlar.
Her nasil "Osmanli imparatorlugu neden coktu" konusunu direk bir iki cumlede aciklayamayacagimiz gibi bu sorunu da malesef kolay kolay aciklayamayiz. Ayrica bahsi gecen kisiye "Sayin" sifatini yakistiramiyorum.

Mayıs 04, 2007, 08:51:23 öö
Yanıtla #4

ozur dılerım SAYIN kelımesını kullanmam gozumden kacmıs arkadaslar ozur dılıyorum ve hatamı duzeltıyorum.tamam belkı bır ıkı cunle ıle gecıstırılemez bu konu uzun uzun konusulması lazım ama pekı sıze tek bır sorum var sadece bu lafları solerken neye guvenıyorlar???

Mayıs 04, 2007, 03:50:52 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Sn. McCann

Nasıl yani barzaniye ve talabaniyemi Sayın kelimesini kullandın sen? Yahu hocam ne yaptın sen? :) o kişilerin tuvalet kağıdı denen bir icattan haberleri varmı ki? :D

Konuya geçersek gerçekten bu konu çok uzun sürer önemli olan maşalar değil maşaları konuşturanlardır. ve maşaların stratejiler değiştimi ne olacağını hepiniz bilirsiniz!..

Saygılarımla!..

Mayıs 04, 2007, 03:53:48 ös
Yanıtla #6
  • Ziyaretçi

Alıntı
Nasıl yani barzaniye ve talabaniyemi Sayın kelimesini kullandın sen? Yahu hocam ne yaptın sen?  o kişilerin tuvalet kağıdı denen bir icattan haberleri varmı ki?

Beyler,
Sonra benim Ataturk ile ilgili benzetmeme, hakaret diyosunuz. Su ettigin lafa bak. Sonrada dusun, bazi kisiler icin Barzani bir bir Ataturk. Dogru yada yanlis oldugunu tartismiyorum ama dusunceye saygi duyulmasi lazim.

Mayıs 04, 2007, 04:19:57 ös
Yanıtla #7
  • Ziyaretçi

Hamlet artık senin ne olduğunu anladım. barzani ve talabani ile Atatürk'ü bile bir tutuyorsun olmaz bukadar! Sana verilecek bir cevabım vardı ama ne yazıkki terbiyemi bozamayacağım. Bundan sonra muhattap olmayalım, muhattabımda değilsin... >:( >:( >:(
« Son Düzenleme: Mayıs 04, 2007, 04:34:32 ös Gönderen: Ittihatci »

Mayıs 04, 2007, 04:33:38 ös
Yanıtla #8
  • Ziyaretçi

Burası evrensel bir(özellikle Türk masonlarının sitesi ve Atatürk'e Türkler bilindiği gibi Ata demektedir) sitede herkes düşüncesini savunabilir ama bu önce Atatürk'e hakaret sonrasında ise Atatürk ile barzani ve talabani'yi de bir tutmaya gelince bu düşünce bu siteyede zarar verir...

NOT: Hamlet adlı kullanıcı iyi bir şark kurnazı fikirlerini hep şöyle diyorlar yada Atatürk o dönemin şartlarına göre vatan haini değilmidir diye sormaktadır. Ama bir insan zaten başkasının düşüncelerini yansıtmaz ve kendi düşüncelerini yazar böylecede Hamlet'in iyi bir şark kurnazı olduğunu ve kelime oyunları yaptığını ayrıca bilinç altında yatan düşüncelerin ne olduğuda belli olmaktadır. En azından bunu anlayamacak kadar saf değilim!.. ben bu vakitten sonra kendisiyle muhattap değilim gerekirse siteyi bırakmayada razıyım.

Saygılarımla!..

İTTİHATÇI.

Mayıs 04, 2007, 04:35:51 ös
Yanıtla #9
  • Ziyaretçi

Ne kadar ilgincsiniz. Zerre kadar anlayis yok dimi?

Ben barzani yada talabanici degilim. Ben ataturkcude degilim. Ama kisisel haklara ve kisisel ozgurluklere saldiri oldugunda herkesin ayni haklardan faydanlanmasini isterim. yaptigim sadece buydu.

Yani hakaret oldugunda kime yapildigi onemli degil. sen sevmiyor olabilirsain ama o kisinin sevenleri vardir ve bu laflar o kisiye bir saygisizliktir diye soyledim. senin ulken senin sevdgiin kisiler en mukemmel oluyor, onlarain kilina degdirmiyorsun ama diger kisiler hakkinda cok rahat konusuyorsun. bence bu konudada senin biraz dikkat etmen lazim. yani tek tarafli olma diye diyorum.

saygi ise, herkese saygi, hakaret ise herkese hakaret. yani Esit haklar. Ben bundan yanayim. Artik anlamissindir herhalde.