Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Atanamayan doktorlar olduk yardım edin !  (Okunma sayısı 1816 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 19, 2017, 11:58:40 ös
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Merhaba arkadaşlar ben  bir doktor arkadaşınızım ve 72. Dönem devlet hizmet yükümlülüğü yani zorunlu hizmet kapsaminda tsk ya doktor olarak atandim.
  Fakat OHAL sebebiyle 4 aydir güvenlik sorusturmasi yapildigi soyleniyor. Ve türkiyenin ilk atanamayan doktorlari olduk. Bu konuda hic muhattap bulamiyoruz.saglik bakanliginda , milli savunma bakanliginda bunu sorabilecek  veya medyada bunu haber yapabilecek biri var midir ?
Ruhsal olarak çökmüş durumdayiz.

Mart 20, 2017, 12:11:50 öö
Yanıtla #1

Mr Denizhan,Mesleğin dünya çapinda geçerli bir meslek.Bir uçak parası ve iki ay geçinebilecek kadar paranız varsa;Mesleğiniz ile ilgili Kanada,Abd'de, İngiltere burslu programlar araştırıp orda iki veya hatırladığım kadarıyla  üçyıl eğitim alınıyor.İngilizceye yada firasizcaya hakimseniz  Mesleğinizi çok güzel bir şekilde icra eder ve yükselirsiniz.İlerki zamanlarda ihtisas etmiş olduğunuz bölümle ilgili Türkiye de  özel sektörler de çalışilabilirsiniz.Yilmayin, başarilarinizin devamını diliyorum.Cok üzgünüm çözüm onermekten başka sorunuzla ilgili çevre ve bilgim olmadığı için.
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Mart 20, 2017, 12:31:04 öö
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn Denizhan , akşam haberlerinde bu konuyu Twitter'dan  Fatih Portakal'a sürekli yaz. Bu tip şikayetleri canlı yayında çekinmeden yetkililere iletiyor.
Bunun dışında yapılacak diğer şey , BİMER'e konuyu iletmek diyeceğim ama konu Sağlık Bakanlığı'nin yetki alanına girdiği için onlar da şikayetini oraya iletir.
Denemeyi bilene imkansız yoktur / Büyük İskender

Mart 23, 2017, 07:47:50 ös
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayin fatih portakal tek dilegetiren oldu gercekten.
Ama yeterli olmadi hic bir adim yok hala.
Bimere yaziyoruz zaten ama ondanda bi umut yok. Bi sure daha beklicem. Zaten bu gidisle bir kac ay calisip minik bi sermayeyle arkadasin dedigini yurt disinda yapabilirim.

Mart 23, 2017, 07:54:11 ös
Yanıtla #4
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn, denizhan,

Bence en iyisi yurtdışında çalışmak ve yaşamak.. ABD, Kanada, Avrupa.. Bu size çok daha fayda sağlayacaktır emin olunuz. Diplomanız tüm dünyada geçerli bir diploma.. Hiç olmazsa kafanız rahat olur..

Saygılarımla.

Sayin fatih portakal tek dilegetiren oldu gercekten.
Ama yeterli olmadi hic bir adim yok hala.
Bimere yaziyoruz zaten ama ondanda bi umut yok. Bi sure daha beklicem. Zaten bu gidisle bir kac ay calisip minik bi sermayeyle arkadasin dedigini yurt disinda yapabilirim.
“Bize verilen sırları, kalbimizin en derin köşelerinde saklamalıyız. Bir ölü kadar sessiz, bir mezar kadar ketum olmalıyız.”