Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: THY'NİN UÇAĞI KAÇIRILMASI  (Okunma sayısı 5517 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 06, 2006, 01:18:36 öö
  • Uzman Uye

Sizce dikkarleri bir yere toplamak için mi yapıldı yoksa sadece bireysel bir uçak kaçırılma olayımı. Yalnızca hatırlatırım ki adam işini gayet iyi yaptı profesyonelce bir uçak kaçırılma olayıdı. Sadece Roma'ya uçağı indiremedi. Bu yüzden belki :)
''Kızıl elmada buluşalım''

Ekim 18, 2006, 07:45:48 öö
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Her kotu olayin ardindan Masonlarin cikacagini dusunmek bence biraz paranoyak bir yaklasim olur. Localarda ucak kacirma dersleri verilmiyor. Ayrica her dinden uyeyi barindiran bir topluluk neden sadece hiristiyanlara yada muslumanlara karsi bir eylem yapsin? yanliz eger yapilacak yorumlari Masonluk ile bagdastirmayacaksaniz, o yorumlarin KISISEL oldugunu ve her kisiye gore degisebilecegini biliyorsaniz. o zaman burda politika yada din tartismasi mantikli olabilir. yani lutfen yapilacak olan yorumlari Masonluk ile iliskilendirmeyin.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ekim 19, 2006, 07:12:17 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

1. ben masonlar bu işi düzenledi demedim o da sizin yorumunuzdur. Bu olayda o kadar çok şey ulabilirim ki siz neden masonlar yapsın neden uçak kaçırılsın ki diyorsunuz. Sadece bir konu attım ortaya yorumlarını almak istedim. Amacım masonları kötülemek değil. Sizin yorumlarınızı dinlemek eğer gerçeklik payı varsa...

Ekim 20, 2006, 10:39:44 öö
Yanıtla #3
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Ben bu olaya baktigimda, profesyonel bir organize icinde olabilme ihtimalini goruyorum yanliz bu organizenin bizlerle ilgisi olmadigini soyleyebilecegim icin; haberlerde ne olarak cikiyorsa sizler gibi onu dinliyor ve (inanmak zorunda oldugum icin, baska sansim olmadigi icin) inaniyorum. haberlerde cikanlara cok bakamadim. ama ben pek onem vermezdim bu konuya, dunyada artik bu tarz eylemler cok sk oluyor.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Şubat 23, 2007, 10:30:01 ös
Yanıtla #4
  • Uzman Uye

Uçak kaçırma olayları her zaman oluyor.bazen bireysel bazende bir örgüt olabiliyor. Bu bir tartışma konusu olabilir ama faillerini bizim bulabileceğimizi sanmıyorum. okadarda önemli bir olay değil zaten bir masonun böyle bir eyleme kalkışmayacağınada eminim. biz buna hükümetlerin yada devletlerin politikasıda diyebiliriz, tıpkı Hırant Dink cinayeti gibi bir olay emin olunki oda unutulur.ardından başka bir sunni gündem gelir.....

Şubat 23, 2007, 11:42:46 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Politikaya/siyasete grmeyelim ama Hrant Dink cinayeti unutulmaz. Sebebine gelince, Amerika'da Ermeni soykirimi yasasinin taninip taninmama karari verilmesi asamasinda tamamen tesadufen(!) Hrant Dink olduruluyor.  Bu cinayetin sonuclari buyuk olacak. Unutanlar unutacaktir, ama geride kalanlar cektikleri acilardan anlayacaklardir nelerin sebep oldugunu bu acilara.

Şubat 24, 2007, 10:10:22 ös
Yanıtla #6
  • Uzman Uye

Türkiye herşeyi çabuk unutur. Unuttu bile.

Şubat 24, 2007, 10:13:25 ös
Yanıtla #7
  • Ziyaretçi

Demekki hatirlanacak kadar onemli birsey degilmis. Bosver gitsin derim ben.