Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: 11:55  (Okunma sayısı 9397 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 12, 2007, 02:43:28 ös
Yanıtla #20

Ya ne diyeyim ben de soruma cevap verilmiş diye büyük bir heyecanla geldim bir de karşımda ne göreyim Sn. Itzhak bu soruyu hatırlamışmışlar... :D
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Mayıs 11, 2018, 02:43:16 ös
Yanıtla #21
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Bildiğim kadarıyla on ikiye beş var bir olayın olmasına çok az kaldığını belirten bir ifade. Daha önce bir üyemiz ifade etmiş ölümle, sonla ilintili zira İncil'de Romalılar 5 12'de bir atıf var. Spiritual Meaning of Revelation 5:12 olarak araştırırsanız konu ile ilgili "teoloji açısından" daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 
no one

Ekim 23, 2018, 09:23:21 ös
Yanıtla #22

Bana göre bu bir takvimin sonuna geldiğimizin göstergesi. Döngüsel zamanın yeni başlangıçlarından birine az kaldığını gösteriyor. İlkbahar’ın gelmesi gibi..

Bu sürece islam Kıyamet demiş. Ama gerçekte bu kıyamet toplumun algıladığı kıyamet değil. Kıyam etmek kelime anlamı olarak ayağa kalkış, bilinçlenme, aydınlanmadır. Bu sürece, yani altın çağa yaklaşıldığını gösteren bir sembol.

Kişisel olarak ise bir masonun bir sonraki aşamaya çok yaklaştığını gösteriyor olabilir.

Ama bunlar sadece kendi teorilerim, bağlayıcılığı yoktur.

Sevgiler.
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Ekim 24, 2018, 09:21:11 öö
Yanıtla #23
  • Mason
  • Aktif Uye
  • *

11:55

Benim bu forumda kullandığım avatar :)
* MASON OLMAK İÇİN KİŞİSEL YARDIM, DANIŞMANLIK VE REHBERLİK TALEBİNDE BULUNMAYINIZ.
* MASONLUKLA İLGİLİ SORULARINIZI ÖZEL MESAJ İLE  SORMAYINIZ, FORUMA BAŞLIK AÇARAK SORUNUZU FORUMDA PAYLAŞINIZ.