Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: derdest ettim kalbimi  (Okunma sayısı 1856 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 27, 2010, 11:13:06 ös
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Okulu ilk kırışımda buldum annemi
                                                              Kırdığım okul muydu?
                                                              Yoksa öğrendiğin de annemin kırılan kalbimi?
                                                              Bir yan da buram buram özgürlük
                                                              Bir yan da biçilmiş hayat
                                                              Püfür püfür ada rüzgarı çağırır beni
                                                              Ellerim de gençliğimin tüm ağırlığı
                                                              Hayalim de dudaklar, hayalimde aşk
                                                              Ben bilmeden doktor yapmışlar beni
                                                              Çerçevelenip duvara asılmış diplomam
                                                              Kaç kuş kaçırmışım ötüşünü duymadan
                                                              Kaç vapur bensiz kalkmış Bostancı'dan
                                                              Kimin yetmiş ki gücü benim yetsin
                                                              Kirpiklerinin gölgesine düşen hüznü,
                                                              Küften kabarmış duvar boyası gibi kazımaya
                                                              Ağır ağır kimseye duyurmadan
                                                              Püfür püfür ada rüzgarı çağırır beni
                                                              Baktım olmuyor, sonu kötü bu gidişin
                                                              Kimse duymasın diye ağzını sıkıca kapatarak
                                                              Derdest ettim kalbimi.
enelsır