Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: GÖBEKLİ TEPE  (Okunma sayısı 2180 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 22, 2015, 09:34:26 ös
  • Aktif Uye

Öncelikle herkese merhaba,

Ben bir Aktüel Arkeoloji dergisi tutkunu olarak şunu söyleyebilirim ki üyesi olduğum derginin, Temmuz-Ağustos 2015 sayısı çok güzel olduğu kadar biz arkeologlar veya arkeolog adayları için oldukça mistik bir değer de taşımakta.

Göbekli Tepe, arkeoloji derslerimin neredeyse hepsinde adı geçen bir açık hava kült merkezi evet ama bu tanımlamadan fazlasına sahip aslında.

Bu tanımlamadan fazlasına sahip olduğunu görmek isteyenler için, Temmuz-Ağustos 2015 sayısını temin etmenizi tavsiye ederim.

Sevgiler...
Sonsuz ışığa kavuşabilmek için...

Temmuz 24, 2015, 01:35:46 ös
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Fay Frin  tavsiyeniz için çok teşekkür ederim dergiyi en kısa zamanda temin edeceğim
Güneş ışınları neyse kara toprak için gerçek aydınlanmada odur bu dünyada Doğanlara...

Temmuz 24, 2015, 04:35:45 ös
Yanıtla #2
  • Aktif Uye

Rica ederim.

Bildiğiniz üzere dergi fiyatları, kitap fiyatlarının yarısı durumunda. Bu nedenle herkes her ay bir dergiye 15 tl veremeyebilir veya vermek istemeyebilir. Özellikle takip ettiğim Aktüel Arkeoloji, National Geographic, Atlas gibi dergilerin yılın bazı zamanlarında yaptıkları kampanyalar oluyor. Mesela Aktüel Arkeoloji en son bir yıllık abonelik + arkeolojinin temelleri kitabını İstanbul Üniversitesi öğrencilerine 50 tl, bu üniversitenin öğrencisi olmayanlara ise 70 tl yapmıştı, her iki açıdan baktığımızda da ucuza geliyor aslında çünkü derginin aylık fiyatı 15 tl. Bu nedenle bunları da takip edebilmek lazım, vakit ayırmak lazım, faydalı şeyler sonuçta.

Sevgiler...  :)

Temmuz 24, 2015, 05:28:29 ös
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Yazıyı okuduğumda kendimi bir müşteri temsilcisiyle yazıştığımı hissettim ''ürünü zorla müşteriye satmak'' gibi :)))
Güneş ışınları neyse kara toprak için gerçek aydınlanmada odur bu dünyada Doğanlara...

Temmuz 24, 2015, 08:25:30 ös
Yanıtla #4
  • Aktif Uye

Evet tekrar okuduğumda ben de fark ettim.  :D