Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Itzhak - La_Merica  (Okunma sayısı 29249 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aralık 19, 2007, 04:04:14 ös
Yanıtla #50
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Bana pizza borcu olan bi de o votkanın adı neydi sen bilirsin ondan alıp gelcektin yalancı :) birisin!
Ben yokken çok sıkılmış olmalısın  :P

evet sıkılıorum kanka...
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Ocak 04, 2008, 10:22:32 ös
Yanıtla #51
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Saygıdeger üye arkadaşlarım;
Sitemiz elbette Mason uyelerımız tarafından kurulmustur ve bu ıntızam ıcerısınde yonetılmektedır..Lakın sıtemızın ıcerısınde ınternetın bazı kotu noktalarından faydalanmak ısteyen bırkac kısı olabılır..Bu kısıler sizlerden Msn yada baska ozel bır paylasım içerisinde bılgılerınız cercevesınde Masonluk hakkında bılgı ısteyebılırler elbettekı yonlendırmek ve hakıkı ısıgı acıklamanız yerınde olacaktır..Lakın bu ve bu gıbı kısıler kendılerını mason olarak tanıtarak,bazı konularda sızlerden artı ısteklerde bulunabılırler.Bu konuda dıkkatlı olmanızı temennı edıyorum..
                                                                                                 Saygılarımla..
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Ocak 04, 2008, 10:33:48 ös
Yanıtla #52
  • Ziyaretçi

Sn. Itzhak, birşeyle mi karşılaştınız ki bu uyarıyı yapma gereği hissettiniz? Ben bu konuda çok hassasım, çünkü bir kandırılma sonucu IP'im çalınmıştı. Bu konuda biraz daha aydınlatırsanız beni sevinirim.
Saygılarımla,

Ocak 04, 2008, 10:59:23 ös
Yanıtla #53
  • Seyirci
  • Aktif Uye

İp calınması gıbı bırsey degıl musterıh olunuz.Ayrıca uyelerımızın pclerıne yada kendılerıne zarar getırecek bır sey degıl....

Ocak 04, 2008, 11:02:36 ös
Yanıtla #54
  • Ziyaretçi

O anlamda demedim aslına bakarsanız Sn. Itzhak... Dile getirmeye çalıştığım şey, hangi türlü olursa olsun herhangi bir kandırmacaya mahal vermemek...
Saygılarımla,

Ocak 05, 2008, 11:08:31 öö
Yanıtla #55
  • Uzman Uye

İp calınması gıbı bırsey degıl musterıh olunuz.Ayrıca uyelerımızın pclerıne yada kendılerıne zarar getırecek bır sey degıl....
Sevgili kardeşim ne demek istediğini  anladım.bir ara benimde dikkatimi çekmişti...

Ocak 05, 2008, 12:18:46 ös
Yanıtla #56
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sevgili kardeşim ne demek istediğini  anladım.bir ara benimde dikkatimi çekmişti...

galiba benimde dikkatimi çekti aynı şey:D

Ocak 05, 2008, 12:24:49 ös
Yanıtla #57
  • Aktif Uye

:)  bu konuyu açması gereken en son kişi sensin sanırım La_Merica ;)  ;)
Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Ocak 05, 2008, 12:42:58 ös
Yanıtla #58
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

:)  bu konuyu açması gereken en son kişi sensin sanırım La_Merica ;)  ;)

niçin ?

Ocak 05, 2008, 02:10:42 ös
Yanıtla #59
  • Aktif Uye

bana bazı şakalar yapmıştı sn.itzhak,,tabii ben şaka olduğunu varsayıyorum ;)
Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .