Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598819 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 19, 2012, 08:32:12 öö
Yanıtla #530
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Evet Sn NOSAM33 aleme amele lazım haklısınız.Bu millet kum torbasıdır yumruğu yediği yerle arasına koyabileceği mesafe sınırlıdır.
Non nobis, Domine, non nobis, sed Nomini Tuo da gloriam

Eylül 19, 2012, 02:43:36 ös
Yanıtla #531
  • Aktif Uye

Bende bahsi geçen gözüme çarpan iletiler masonlar.orq a gelen mailler sandım.
Ölü Gibi Sessiz...Mezar Gibi Ketum...

חמישים אחוזים חמישים אחוזים בולגרי של יהודים....!!! O:

Kasım 20, 2012, 10:59:29 ös
Yanıtla #532
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

IP addresi: 108.*****
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Kasım 20, 2012, 11:09:11 ös
Yanıtla #533
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Azerbeycanlı arkadaşımızın kaçıncı yazışı. Birçok şekilde şansını deniyor :) kendisine hem şaşıyorum hemde azmine hayranım.

Şubat 15, 2013, 02:56:28 ös
Yanıtla #534
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Zİhnimi okuyorsunuz bunu kötü değerlendirmiyorum benim değerimi ortaya çıkardığı kadar bana zarar veriyor her şeyden soğuyorum eğer mason olmam mümkünse başvurumu yapayım çünkü fikirlerimin saygı değer olduğunu düşünüyorum. Sizlerin birikimlerine ortak olayım ülkülerinize idealleerinize katkı sunmak istiyorum.
Bunu da en doğal hakkım olan zihnimin okunmaması ile yapabilirim. İmkanım elverirse konuşalım kabul ederseniz. Ne dersiniz ?
Saygılarımla.

Kimden: S*** Ü*** <****@windowslive.com>
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Şubat 15, 2013, 09:43:31 ös
Yanıtla #535
  • Aktif Uye

Bu ne böyle yahu ? Rüşvet teklif eder gibi !
Adequatio intellectus et rei

Şubat 15, 2013, 10:03:19 ös
Yanıtla #536
  • Aktif Uye

[email protected]
Isim ve Soyad: LÜTFEN Yardım Edin
Konu: ANLAŞMA.
country: Türkiye
Send: Gonder

Mesaj: Bu buraya yazdığım ikinci mesaj. Tekrar diyorum, haddimi mazur görün fakat artık dayanacak gücüm kalmadı. Beni yurtdışında okutur musunuz? Türkiye'nin ikinci kadın başbakanı olursam Angela Merkel'den daha iyi şeyler yapacağıma inanabilirsiniz ... Ayrıca kaybedince üzülebileceğim akrabalarım yok.... Ve başa gelirsem size sadık olacağıma inancınız sarsılmasın. Tek istediğim yurt dışında iyi bir üniversitede okuyup, iyi mevkii ve çokça para. Bunun karşılığında size ailemin ölümünü öneriyorum, bolca kan. Yalnız bana değil, beni öldürmeyin. Bana ve benim gücüme ihtiyacınız olabilir. Telepati gücüme ihtiyacınız olabilir. Bazı konularda kabalaya ihtiyacınız kalmaz. Cidden bendeki gücü bilmiyorsunuz. Para, mevki olmayabilir. Şeytanın çocuklarıyca korunduğum olabilir mesela. bir şeyi istediğimde o kişinin gözlerine bakıp sonra istediğim şeyi düşünmem yetiyor. eversigün oluyor. Çoğu kişi bu na telepati diyor. Ben ce bu gözle alakalı birşey. HOROS yalan değil. Lütfen duyun sesimi. Kana karşılık sizden para ve mevkii istiyorum. Gerçi benim gibi 'size yazan bir sürü kişi vardır dimi. Bende kimim ki sizin gözünüzde. Fakat LUCİFER 'e danışırsanız işin hiçte sizin düşündüğünüz gibi olmadığını söyleyecektir. LUCİFER 'E DANIŞIN.......... Benim aranıza katılmam konusunda LUCIFER'E danısın... O size diyecektir.

[email protected]
Isim ve Soyad: Lütfen Yardım Edin
Konu: Lucifer 'e danışın
country: Türkiye
Send: Gonder

Mesaj: Ben masonlar.org.tr sitesine 2 kere mesaj yazdım. Fakat henüz cevap gelmedi. Birde buraya yazıp şansımı deneyeyim dedim. Oraya yazdıklarımı özetleyeceğim. Emin olun cevap gelene kadarda pes etmek gibi bi niyetim yok. Ben maneviyatın varlığına, inanan biriyim. Bakın belli bir güçlerimin varlığınada inanıyorum. Telepati bende tavan yapmış durumda. İlk olarak şunu diyeceğim. Burda okudum "kadınlar mason olamaz" diye. Peki o halde olamıyoruz. İyilik yapabiliyomusunuz kadınlara? Beni bir üniversitede okutsanız? Belli miktarlarda para yardımı yapsanız? Olmaz mı? Lütfen yardım edin. Bu ortamım beni boğuyo. Son derece dinci ve aşırı muhafazakar bir ailede yetiştim ve onlardan tek öğrendiğim, yalan, münafıklık. başkada bişe yok . ciddiyim. Lütfen bana yardım edin. Lütfeeeen. Eğer bunların gerçekleşmesi için benden bir şey istiyorsanız, size ailemi gösterebilirim. Anne, baba, kardeş vb. hepsini öldürebilirsiniz. Sesim çıkmaz emin olun. Ben bu güne kadar çok şeyden medet umdum hiç biride gerçekleşmedi. Umarım anlamışsınızdır. Sizden emedet umarken birazda korkuyorum. Çünkü sizde çok kötü bahsediyorlar. Lütfen bana yardım edin lütfen. İstediğim, kana karşılık para. Ailemdeki herkesi öldürün ve bunun karşılığında beni yurtdışında okutun ve iyi yerlere getirin. Eğer bu dediğimi yaparsanız yemin olsun gözümden bir damla gözyaşı akmaz. Yeter artık . Bana yaptıklarına dayanamıyorum......Beni aranıza almak konusunda LUCİFER' e danışın. O size eminim olumlu cevap verecektir. Yapabileceklerim hakkında kimsenin hiç bi fikri yok. Sadece güç, makam ve paraya ihtiyacım var. Gerisi kolay. Lütfen lütfen lüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüütfen LUCİFER 'e danışın... LUCİFER 'e danışın. LUCİFER 'e danışın. LUCİFER 'e danışın..... Bu arada bana çokça para verirseniz ve iyi makan ve mevkii. Karşılığınd aki kanı ilk olarak babamı öldürebilirsiniz ..... LUCİFER 'e danışın. LUCİFER 'e danışın.

Yalnız, bu arkadaşın ciddi boyutta sıkıntıları var. İstediğini elde edemediğinde kendine zarar bile verecek potansiyelde..Kronik vaka  ;D
Adequatio intellectus et rei

Şubat 16, 2013, 08:09:19 ös
Yanıtla #537
  • Ziyaretçi

Zİhnimi okuyorsunuz bunu kötü değerlendirmiyorum benim değerimi ortaya çıkardığı kadar bana zarar veriyor her şeyden soğuyorum eğer mason olmam mümkünse başvurumu yapayım çünkü fikirlerimin saygı değer olduğunu düşünüyorum. Sizlerin birikimlerine ortak olayım ülkülerinize idealleerinize katkı sunmak istiyorum.
Bunu da en doğal hakkım olan zihnimin okunmaması ile yapabilirim. İmkanım elverirse konuşalım kabul ederseniz. Ne dersiniz ?
Saygılarımla.

Kimden: S*** Ü*** <****@windowslive.com>
cidden psikolojisi bozulmuş adamın yada iyi bir espiri anlayışı var=) o da haklı 3-5 cilt farklı farklı kitaplar oku antisemitik , psikolojisini bozuyor demekki

Saygılarımla,
418

Şubat 16, 2013, 10:14:39 ös
Yanıtla #538
  • Aktif Uye

Forumda karşı olduğum tek bölüm. Yazık ya insanların muhtaçlıkları, masonluktan bir şekilde menfaat ve çıkar elde edebileceğini düşünmesi, para için bütün değerlerini bir anda satabileceklerini göstermeleri v.b pek çok garip insan karakterleri hepsi burada. Bunlar toplumda var evet , kabul ediyorum ama forum üyelerimizin bu cehalet üzerine alay etmesi hoşuma gitmeyen şey. Neyse ben rahatsızlığımı dile getiriyim de siz devam edebilirsiniz yine istediğiniz şekilde.

Saygılar.

Şubat 16, 2013, 10:33:51 ös
Yanıtla #539
  • Ziyaretçi

Sn. Waldow
Güzel bir konuya değindi , cehaletle alay edilmesi doğru değil bencede , burda dikkat edilmesi gereken bence bu mailleri gönderenlerin ciddiyeti ne durumda ?
can sıkıntısına dalga geçmek üzere gönderilmiş mail olma olasılığıda var yada gerçektende psikolojik problemleri olan insanlar olma olasılıklarıda var...
bana verdikleri intiba gayri ciddi tabiki tartışmaya açılabilir bir konu...

Saygılarımla,
418