Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: YALNIZLIK  (Okunma sayısı 1870 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 03, 2017, 05:06:39 öö

🌹🌹🌷🌷🌹🌹: Yalnizlik ah yalnizlik
🌹🌹🌷🌷🌹🌹: Girdabına aldımi tutsak ediyor
🌹🌹🌷🌷🌹🌹: Yıldızlar altında sürgün gibi
 🌹🌹🌷🌷🌹🌹: İnsana sevincle hüznü birlikte yaşatıyor.
🌹🌹🌷🌷🌹🌹: Aglatmiyor!
🌹🌹🌷🌷🌹🌹: Sevinc göz yaşları dökülmüyor
🌹🌹🌷🌷🌹🌹: Araftan mahkumluğu mi özgürlüğe mi
🌹🌹🌷🌷🌹🌹: Anlaşılmıyor
 🌹🌹🌷🌷🌹🌹: Tanitsana bana kendini yalnızlık
 🌹🌹🌷🌷🌹🌹: Doldursana boşluklari
 🌹🌹🌷🌷🌹🌹: Anlatsana sen ile olduğum anlari
 🌹🌹🌷🌷🌹🌹: Ne yaptık,
🌹🌹🌷🌷🌹🌹: Ne konuştuk,
 🌹🌹🌷🌷🌹🌹: Yağmurlarla dans ettik mi,
 🌹🌹🌷🌷🌹🌹: Aynı anda aynı sözcükleri söyleyip bakıştık mı
🌹🌹🌷🌷🌹🌹: Tartıştık mi,                                                                 
 🌹🌹🌷🌷🌹🌹: Anlastik mi,Sahi ne yaptik?                                           
  Yazar;Farmakoloji                                                       
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Ağustos 03, 2017, 06:05:10 öö
Yanıtla #1

" O SES".                                                                                                Farklı bir akşamdı. 
        Yağmur ve sıcak karışimlı bir havada
        Bir yıldırım gibi düşen sesini duydum
        Kalbim,irkildim savunmasızdım

Koşmak için mi doğmuştum
        Karmaşık bir yoldaydım
        Bir yandan o sesi bekliyor
        Diğer yandan korkuyordum

Olan olmustu bir kere
        Ve yalnızlığı seçmişsen
        Herşeyden korkuyor insan,özellikle sesten
        Cesaretimi topladım
        Dinlemeye korktuğum sesten duygulandım.
        O sesi bırakmayacağım
        O Çağlayan yağmurlarla gelen dehşeti unutmayacağım
        O sesi unutmayacağım.

Yazar: Farmakoloji

Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Ağustos 03, 2017, 04:50:20 ös
Yanıtla #2

Çok güzel şiirler; yüreğinize sağlık.
Sen Özelsin

Ağustos 03, 2017, 05:36:09 ös
Yanıtla #3
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Tebrik ederim. Ne hoş bir kalemsiniz.

Saygılarımla
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Ağustos 04, 2017, 12:30:15 öö
Yanıtla #4

Sayın Tık-Tik-Tak, Sayın Areis Teşekkür ederim...İcimdeki atmosferi dişa vurma.Siirler üzerinde  cok düşünüp yazamıyorum.İki şiirimide Masonlar Organizasyonda paylaşımları okurken ansizin yazdim.İcimdeki duygulari dökerken anlatim bozukluğu olmussa ozur dilerim.Bu baslik altinda toplamamin sebebi Sayin Mason,Kendi şiirleriniz 20  tane olduktan sonra ozel paylaşım yeri verecekmiş.Oraya hedefim varmak.Ama tabi şiir icten gelir.O duyguları yakaladikca yazıp paylasacam.Saygi ve sevgilerimle.

Ağustos 04, 2017, 12:46:17 öö
Yanıtla #5

Bütün üye arkadaşlara öneriyorum.Bir ajanda,not defteriniz olsun.Her ani yazin.Yazdikca düşünceler,fikirler gelisiyor.Sacmada olsa yazin.Gecmisle,gelecek arasindaki dusunce ve fikirleri görüp nekadar yol kat eddiğinizi  goreceksiniz.Masonlar Organizasyon sitesine en kalbi içten duygularimla selamlıyorum.Bana "Türkce Dil"olarak cok kelime ve kendimi "Türkce Dil" olarak düzeltmemi sağladılar.Farkli mekan ve ülkelerde olsakta butun  uye arkadaslara ve site yonetimine saygılar.. Farmakoloji.

Ekim 23, 2017, 09:23:02 ös
Yanıtla #6

Güzel şiir yazmışsınız,ellerinize sağlık.

Ekim 23, 2017, 09:25:14 ös
Yanıtla #7

Sayın enveratilgan, Teşekkür ederim.Sizin güzel görmeniz...Saygi ve sevgilerimle.

Ekim 24, 2017, 02:34:33 ös
Yanıtla #8
  • Uzman Uye

Buram buram hasret  ,aşk kokan cümleler .Durmak yok yazmaya devam ... 8)
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Ekim 24, 2017, 07:30:04 ös
Yanıtla #9
  • Uzman Uye

Sayın Farmakoloji, yüreğinize, kaleminize sağlık. Daha öncede yazmıştınız ve onları da zevkle okumuştum. Devamını beklerim.
        Saygılar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"