Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: IP Adresi  (Okunma sayısı 8146 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 15, 2009, 12:33:05 ös
  • Ziyaretçi

Merhaba:

Saat yaklaşık 12-30, 15 Kasım- 2009, siteye girmeye çalıştığımda, şu an ki ıp adresinizle siteye giremezsiniz diye bir başlık çıktı, ıp adresimi tanımlayarak. Bir kaç denemeden sonra giriş yapabildim, bilginize,

saygılarımla.

Kasım 15, 2009, 12:49:17 ös
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

Ben de ayni sekilde siteye konu ekleyemiyorum. Problem nedir?

Kasım 15, 2009, 12:54:38 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

İlk girişte benim de başıma geldi;ikinci demede bir sorun yaşamadım.
Ben"O"yum,"O"ben değil...

Kasım 15, 2009, 08:31:01 ös
Yanıtla #3
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Bahsetmis oldugunuz sorunlar suanda halen devam etmektemidir? Sorunlar hakkinda adres, hata mesaji, denediginiz diger yollar gibi detayli bilgi verirseniz memnun olurum. Ozellikle baglanmaya calistiginiz tam adresi bilmem gerekiyor.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Kasım 15, 2009, 08:53:47 ös
Yanıtla #4
  • Uzman Uye

Ben tekrar denedim;şuan için bir sorun yok.
Ben"O"yum,"O"ben değil...

Kasım 15, 2009, 09:01:17 ös
Yanıtla #5

Bende de bir problem yok.
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Kasım 15, 2009, 10:14:28 ös
Yanıtla #6
  • Uzman Uye

Bende son gunlerde sik sik oluyor. Tekrar tekrar denedikten sonra ancak forumda bir seyler yapabiliyorum. Explorer ve zaman zaman firefox kullaniyorum.

Kasım 16, 2009, 01:05:51 ös
Yanıtla #7
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Isis,

Forumda genis bir bakim yaptim. Performansin yukselmis olmasi gerekiyor. Sorunlarin devami durumunda haberdar ederseniz memnun olurum.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Kasım 16, 2009, 05:55:54 ös
Yanıtla #8
  • Ziyaretçi

Aynısı bana da oldu  , korkarım  sitemiz  hacklanıyor  ya da  forum takip  ediliyor  desek  daha doğru  mu olur ?

Kasım 16, 2009, 06:34:28 ös
Yanıtla #9
  • Aktif Uye

Forum ekranımın fon rengi siyah ve çerçeveler  turuncu olduğu halde zaman zaman (özellikle son bir aydır) beyazlaşıyor ve görsel öğeler bozuluyor. Bağlantımı yenilediğim (F5)  zaman düzeliyor.Bu sorunun önemli olacağını zannetmiyorum ama foruma hackerların fazlasıyla ilgili olacağını düşünüyorum.

Saygılarımla,