Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Anıtkabir'i de yıkarız elhamdülillah.......  (Okunma sayısı 7827 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 04, 2013, 03:07:59 ös
Yanıtla #20
  • Uzman Uye

Evet bugün Anitkabir"i yikmaya calisan bu zihniyetin gecmisteki pasa babalarida Atatürk"ün Selanik"teki evine bomba atmislardi.
Yoksa sayin ceycet, Atatürk"ün evine bombayi atan MIT"in selanikte okuyan elemani degilmiydi?
Acaba yillarca dogu ve güneydoguanadoludaki binlerce faili mechullerden hangisi aydinlatilabildiki?

Ama ben sayin ozkann"i dinleyelim diyorum ve sayin Arais"in bize gül vermesine gerek kalmadan,,,,,,,,

Saygilarimla
NOT
Ben yukardaki mesajimi bitirdigimde sayin yazbenide"nin mesaji geldi.
Okuyanda bu üyemizi demokratik bir ülkede yasiyor sanacak.

Haziran 04, 2013, 03:13:56 ös
Yanıtla #21

Sayın Tij ben Atatürkçü bir insanım. Faili meçhul cinayeti işleyen insanların silahları da yasaldı. Onlara o zamanki hükümet tarafından yetki verilmişti! Bambaşka bir tartışma konusudur bu da. Benim anlatmak istediğim olay medyanın durumu başka yöne çekmesi.Polis kaleş kullanırmıymış? Silah niye ordaymış? Kimi öldürecekmiş? vs.vs. Yanlış bildiğiniz bir şeyi ben netleştirmek istedim. Konuyla alakalı yazmadım farkındaysanız.Saygılarımla....

Haziran 04, 2013, 03:17:01 ös
Yanıtla #22

http://gundem.milliyet.com.tr/gosterilerde-yasamini-yitiren/gundem/detay/1718356/default.htm

Medyanın olayları yansıtması tamamen kışkırtıcı nitelikte. Dün ateşli silahla vuruldu dediler aslında böyle bir durum yok. Neden yanlış haber yapıyorlar. İnsanlar neden gerçek bilgiye ulaşamıyor. Her kesim kendi menfaatini düşünürse bu ülkede ne demokrasi olur ne özgürlük... Anlayamıyorum.....

Haziran 04, 2013, 04:48:04 ös
Yanıtla #23

Haziran 04, 2013, 05:27:21 ös
Yanıtla #24
  • Uzman Uye

Güneydoğuda halen faili meçhul bir cinayet,biraz donanımlı olan oluşumlarca kolayca işlenebilir.

Ancak bugün kü şartlarla açık alanda Taksim'de faili meçhul bir cinaye işlemek neredeyse imkansız.

Üstelik bunu sicili bozuk bir silahla işlerseniz,olaydan sonra kimliğiniz tesbit edilemeyecek şekilde kendinizi öldürmeniz gerekir ki,buda mümkün görünmüyor.

Sicili bozuk silahın riskine gelince,yakalandığınız taktirde askerlerin cinayeti de üzerinize kalır ve kolaylıkla sizi yönlendiren erkler,paçayı ele verir.

Sayın Tij,bir gelenektir ki,bir suça karışan bir silah asla ikinci kere kullanılmaz;bu bütün örgütlerin benimsediği bir kuraldır.Parmak izi bırakmaya benzer,asla akılcı değildir.

Beni mazur görün ama,tahayyülünüzü gerçekleştirmeye girişen kimselerin oldukça aptal ve deneyimsiz olması gerekir.

Saygılarımla
Ben"O"yum,"O"ben değil...

Haziran 04, 2013, 05:31:28 ös
Yanıtla #25
  • Uzman Uye

Sayın Tij ben Atatürkçü bir insanım. Faili meçhul cinayeti işleyen insanların silahları da yasaldı. Onlara o zamanki hükümet tarafından yetki verilmişti! Bambaşka bir tartışma konusudur bu da. Benim anlatmak istediğim olay medyanın durumu başka yöne çekmesi.Polis kaleş kullanırmıymış? Silah niye ordaymış? Kimi öldürecekmiş? vs.vs. Yanlış bildiğiniz bir şeyi ben netleştirmek istedim. Konuyla alakalı yazmadım farkındaysanız.Saygılarımla....

Sayın yazbeni doğru söyler.O silahlar,devlet yetkililerince İsrail'den kayıtdışı olarak alındı.Bedeli olan 12 milyon dolar da,örtülü ödenekten ödendi.Bu artık gizli bir bilgi değil.

Kim kullandı derseniz;adına ister susurluk çetesi deyin,ister derin devlet deyin,istersenizde Ergenekon oluşumu deyin;işte orası halen karanlık.
Ben"O"yum,"O"ben değil...