Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: ÇİNLİLER CENİN YİYOR!!!  (Okunma sayısı 10051 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 30, 2008, 12:48:12 öö
  • Ziyaretçi

Ocak 30, 2008, 01:07:43 öö
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Bazı zamanlarda bazı kavramlar üzerine çok düşündüğüm olur.Kavramların az veya çok gibi sınırları varmıdır derim?vahşilik ve vahşsetin sınırları varmı mesela?Vahşet derecesinde bir olayı diğerindne daha vahşi yapan ne olabilir...Bu şekilde devam eder...Ama birçok insanın en vahşet verici görüntüler dediklerini biliyorum bu görüntüler için.

Ocak 31, 2008, 12:24:25 ös
Yanıtla #2
  • Aktif Uye

yapar onlar. yknda bska seleride yerler yararli die:D

Şubat 01, 2008, 12:49:00 öö
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

Gençleştirdiğine inanıyorlardı sanırım cenin yemenin. Acaba kendi çocuğu düşen bir anne kendi bebeğini de yiyiyor mudur Çinde?? Ozaman o anneler nasıl veriyorlar bebeklerini? Çok şaşırtıcı, ben anne değilim ama bir anne bunu nasıl yapar, bebeğini para diye nasıl satar ölmüşte olsa? Yiyenlerden çok satanlarada bakmalı aslında... Bir bayan olarak tüylerim ürperdi...

Mayıs 23, 2008, 03:30:46 öö
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

1,5 milyar nüfus  var köpek yediklerini duymyştum ama bu kadar  insanlık dışı olduklarını düşünmemiştim.

Mayıs 23, 2008, 09:09:03 öö
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Hiç şaşırmadım onlar kadar kalitesiz bir millet yok bu dünyada...

Mayıs 23, 2008, 04:24:13 ös
Yanıtla #6

Bunun dogru oldugunu sanmiyorum.
Dinler tarihi hakkinda bilgisi olanlar hatirlayacaklardir, bu klasik Hristiyanlar'in Paganlar'a, Yahudiler'e yonelttigi suclamanin aynisidir.

Belli sebeplerden dolayi bir dezenformasyon ve kirletme cabalari basliyor, suursuzca yayildikca yillar sonra gercekmis gibi insanlarin aklinin bir kosesinde yer aliyor.

KOnu ile ilgili iseniz "Blood Libel" konulu bir arastirma yapiniz.

Insanlari, irklari, ulkeleri karalamak bu kadar kolay olmamali. Aynisini bize yaptiklarinda kahraman milliyetci kesilen insanlari kendileri ayni hataya dustuklerinde uyarmak gereklidir diye dusunuyorum.

Asagidaki tablo bu suclamalarin zaman cizelgesine bir ornek olacaktir. Sanirim gunumuz kolonuna suclayan youtube suclanan Cin yazabiliriz ::)

Date                                                          Group A (Accusers)                Group B (Victims)
1st century                                             BCE Greeks                               Jews in Palestine
2nd century                                           CE Romans                               Christians
12th century and later                       Christians                                 Followers of Judaism
13th Century                                         Christians                                 Cathars
14th century                                          Christians                                 Knights Templar
15th to 18th century                           Christians                                 Witches and other heretics
19th century                                          Protestants                               Roman Catholics
19th century and later                       Christians, Nazis, Communists /Jews, viewed as a race; Roma (Gypsies)
1980's and later                                    Fundamentalist Christians, feminists /Wiccans, Druids & other Neopagans and nonexistent evil, Satanic cultists,
1994                                                         Bulgarian Orthodox Church /Protestant Evangelical missionaries
1980's & 1990's                                     A small minority of Christians; mainly Fundamentalist /Wiccans, Druids & other Neopagans
Today                                                       A minority of Muslims             Jews

« Son Düzenleme: Mayıs 23, 2008, 04:29:28 ös Gönderen: Lux_e_Tenebris »
Spes mea in Deo est

Mayıs 23, 2008, 04:29:58 ös
Yanıtla #7
  • Skoç Riti Masonu
  • Aktif Uye
  • *

Hiç şaşırmadım onlar kadar kalitesiz bir millet yok bu dünyada...

Bu tip yorumların forum kurallarına aykırı olması gerekli.
Mod'ların dikkatine.
Saygılarımla
stilus absentis...

Mayıs 23, 2008, 04:39:23 ös
Yanıtla #8

Biraz daha icinizi rahatlatmaya calisayim, bu son zamanlardaki duzmece "Cinliler cenin yiyor" haberleri 2000 senesinda Shangai sanat festivali sirasinda Cinli sanatci Zhu Yu'nun "Insan Yemek" adli yapiti ile baslamis. Sanatci bir ordek vucudu ile oyuncak bir bebek kafasini birlestirip sanki kizarmis bir bebgi yiyormus gibi resmedilmistir. Tabii ki bu resim internete ulasinca bu soylentiler baslamis, Scotland Yard ve FBI dahil olmak uzare istihbarat ve arastirma gucleri devreye girip olayin gercegini su yuzune cikartmislardir.

Gercekten arayan icin bilgi her yerde mevcut... Yeter ki siz isteyin.
Bahsi gecen resimler:

« Son Düzenleme: Mayıs 23, 2008, 04:44:08 ös Gönderen: Lux_e_Tenebris »
Spes mea in Deo est

Mayıs 23, 2008, 09:01:18 ös
Yanıtla #9
  • Ziyaretçi

Bu olayin bu sekilde bir icerigi oldugunu ben de bilmiyordum,aydinlattiginiz icin tesekkur ederim.Lakin videoda ki goruntuler sanki sizin bahsettiginzden daha farkli gibi,ceninin annesi ile baglantisi olan karnindaki kordona kadar var resimlerde ?Daha fazla bilgi almak istedigim icin,sizden beni kaynaga yonlendirmenizi rica ediyorum.
  Ayrica verdiginiz resimlerin ilkinde,adamin sag tarafinda duranlarin ne oldugunu soyleyebilir misiniz ? Merak ettim :) Tam olarak algilayamadim ne oldugunu ?