Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Firefox'la Konulara Girilmiyor  (Okunma sayısı 3200 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 11, 2011, 09:06:07 öö
  • Ziyaretçi

Forum ana sayfasına kadar normal açılıyor sayfalar ama bir konuya ya da mesajlarıma girmeye çalıştığımda donup kalıyor sayfa. Sonra keşfettim ki internet explorer'la normal giriliyor. Şimdi de öyle yapıyorum.

Umarım kolay giderilebilecek bir sorundur.

Kolay gelsin.

Ağustos 11, 2011, 09:16:27 öö
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Aklıma geldi de sayfanın temasını siyah bir tema yapmıştım ve şimdi o ayar değiştirilmiyor. Belki eski haline döndürebilsem firefox'tan da girebilecem. Görünüm/Tasarım'da bulamadım.

Ağustos 11, 2011, 09:47:14 öö
Yanıtla #2
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Aklıma geldi de sayfanın temasını siyah bir tema yapmıştım ve şimdi o ayar değiştirilmiyor. Belki eski haline döndürebilsem firefox'tan da girebilecem. Görünüm/Tasarım'da bulamadım.

Sayin Cin Ruhi,

Temanin rengini (her sayfada gorebileceginiz) sag ust kosede bulunan renk tuslari ile ayarlayabilirsiniz. Firefox sorunu hakkinda ise detayli bilgi vermeniz durumunda konu hakkinda derin arastirma yapilabilir. Firefox versiyonu, ekran goruntusu vs. detaylar yardimci olacaktir.

Suanda bu mesaji firefox uzerinden yazmaktayim. Bilginize.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ağustos 12, 2011, 01:38:21 öö
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

Firefox un en yeni surumunu kullanmayi denediniz mi acaba ?

Ağustos 12, 2011, 12:11:03 ös
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

Sürüm 5.0 diyor. Neyse uğraşmaya değmez. IE ile girerim. Benim gibi başkaları da sorun yaşarsa o zaman üstüne gideriz..
Teşekkürler alakanıza..