Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Çok şükür satanist olanlar, İmam Hatiplerden yetişmedi  (Okunma sayısı 3195 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aralık 02, 2012, 01:03:03 ös

Bursa İmam Hatip Lisesi'nin kuruluşunun 50. yılı dolayısıyla düzenlenen gecede konuşan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Çok şükür bugün, satanist olanlar, memleketi soyup soyanlar, yolsuzluk yapanlar imam hatiplerden yetişmedi" dedi.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Erdoğan'ın izinden giderek imam hatiplileri altın nesil ilan ederken, "Çok şükür bugün, satanist olanlar, memleketi soyup soyanlar, yolsuzluk yapanlar imam hatiplerden yetişmedi. Bu milletin alın terini en güzel şekilde değerlendirenler onlardır yine" diye konuştu.

"Geldiğimiz nokta zafer noktasıdır"

AKP'nin gerici eğitim düzenlemelerinin ardından yaptığı saldırı dolu açıklamalar sürüyor. Erdoğan'ın bıraktığı yerden devam eden Arınç, Bursa İmam Hatip Lisesi'nin kuruluşunun 50. yılı dolayısıyla Tayyare Kültür Merkezi'nde (TKM) düzenlenen programda yaptığı konuşmada, imam hatiplere ilginin artarak devam ettiğini belirterek şöyle konuştu:

"Geldiğimiz nokta Türk eğitim seviyesinin, bulabildiğiniz en iyi noktasıdır. Artık imam hatiplerde yine ilkokul, ortaokul, lise var. Yine kademeli, yine yönlendirmeli. 28 Şubat sürecinde kesintisiz eğitimin nasıl çıkarıldığını bilenlerdenim. Nasıl gözyaşı döktüğümüzü, gençliğimizi katletmek için ne tuzaklar kurulduğunu bilenlerdenim. O yüzden sizlerin duası, desteğiyle bugün geldiğimiz nokta zafer noktasıdır."

Laiklik incinecek diye

"Laiklik incinecek diye dinden bahsedemez, ağzınızı açamazdınız" diyen Arınç, ilmihallerin, Kuran-ı Kerimlerin, dini bilgi veren kitapların suç aleti sayıldığı günler yaşadıklarını ileri sürdü.

"Çok şükür bugün, satanist olanlar..."

İmam hatip neslinin altın bir nesil olduğunu, belirten Bülent Arınç, şöyle konuştu:

"Çok farklı okullarımız var ve bunların hepsi bizim. Ama merhamet edin ki imam hatip gibi okullarımız da olsun. Lise de ne varsa olsun ama ilaveten 'Bir de şu dersleri alsın' diye 50 senemiz geçti. Ama çok şükür bugün, satanist olanlar, memleketi soyup soyanlar, yolsuzluk yapanlar imam hatiplerden yetişmedi. Bu milletin alın terini en güzel şekilde değerlendirenler onlardır yine"

Erdoğan ne söylerse...

Arınç'ın sözleri Başbakan Erdoğan'ın imam hatiplerle ilgili söylediği sözleri akıllara getirdi. Erdoğan okulların açılışında yaptığı konuşmada, “Terörist yetişmediği için mi imam hatip okullarını kapattınız? Anarşistler yetişmediği içini mi imam hatip okullarını kapattınız" demişti.

(soL - Haber Merkezi)
• Laborare est Orare XXII.
• ... Bense daha önce duyulmamış, yeni şeyler söylediğim için onların ilenç ve lanetlemelerine maruz kalmaya devam edeceğim.... Simon Magus

Aralık 02, 2012, 07:39:12 ös
Yanıtla #1

ALLAH ZİHİN AÇIKLIĞI VERSİN DEMEK LAİKLİĞİ İNCİTMEZ'

Arınç, daha sonra, Hayırsefer Gönül ve Ferhat Baykara çiftinin yaptırdığı Çukurova Gönül-Ferhat Baykara İlkokulu'nun açılışına katıldı. Törende konuşan Arınç, ne gelirse başımıza cehaletten geldiğini ifade ederek, "Eğitimle cehaleti yok edeceğimizi biliyoruz. Bütçeden eğitime çok fazla kaynak aktarmamıza rağmen bu yetmiyor. Çünkü nüfusumuz 75 milyon. 30 yaşında altındaki nüfusun yüzde 70'i de eğitim çağında. Bu yıl ilk kez okula başlayan öğrenci sayısı 17 milyon. Bu rakam Avrupa'da 5 ülkeyi bir araya getirseniz onların nüfusundan daha fazla. 10 yılda 365 bin öğretmen ataması yaptık. Bu cumhuriyet tarihinde yapılan en fazla atamadır. Ama çocuklarımızın geleceği için daha fazla atama yapıp eğitim seviyesini daha yukarılara çekeceğiz. Pırıl pırıl çocuklarımız var. Bizi annelerimiz okula gönderirken, 'Allah zihin açıklığı versin' derdi. Sizlerde çocuklarınızı böyle uğurlayın Allah zihin açıklığı versin demek laikliği incitmez."
Mynet haberden alıntıdır.

Bülent Arınç'ın Cumhuriyet Rejimine karşı olduğunu düşünüyorum aslında. Ayrıca Sayın Mustafa Kemal Atatürk'ü ağzına bile almaması gerektiğin düşünüyorum. Dalga geçer vaziyette konustuğu atamız olmasaydı şimdi onu kimlere benzetirlerdi bilemiyorum.!
http://bulentarinc.kimdir.com/ şu sitedeki canlı yayında Atatürk'le dalga geçiyor videosunu izlediğimde de çok sinir olmuştum. Neyse fazla sinirlenmekte iyi değil . Saygılar efendim...

Aralık 02, 2012, 09:21:49 ös
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Kemal Sunal 1 , Bülent Arınç 2 , başka tanımıyorum...
Bilgili bir aptal, bilgisiz bir aptaldan daha aptaldır.
  Moliere

Aralık 03, 2012, 12:51:03 öö
Yanıtla #3
  • Uzman Uye

Ben diğer videodaki  Başkahinin YAHUDİ aşkını , şahsen gözlerim yaşararak izledim .  :'(

Saygılar
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Aralık 03, 2012, 11:20:36 öö
Yanıtla #4

Kemal Sunal gerçek bir sanatçı idi. Bülent Arınç bırakın sanatçı olmayı kendisi karar alıp uygulayamayacak kadar kötü durumda...