Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Zihin Kontrolü  (Okunma sayısı 15890 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 08, 2011, 06:37:08 öö
  • Ziyaretçi

Konuya ilgi duyanların faydalanabileceğini düşündüğüm için bu iki tartışma programı videosunun linkini paylaşmak istedim. Konu temelde fizik ilmine dayandığı için bu başlıkta açmayı uygun gördüm.

İnsan beyni mikrodalga fırını gibi cihazlar yardımıyla programlanabilir mi, harddisk gibi formatlanabilir mi? cep telefonu teknolojisi ileride telepati yapılabileceği için demode mi olacak vb. ilginç mevzular. Bu tarz teknolojilerle toplumların zihni şekillendiriliyor mu gelecekte savaşlar bombalar yerine bu cihazlarla doğal afetler yaratmak, hedef ülkenin halkının beyniyle oynanıp intihara sürüklemek ya da düşman dost kavramını zihinde yer değiştirmek vb. şekillerde mi yapılacak ve yapılıyor mu? Kendini şizofreni sanan fakat istihbarat örgütlerince telepatik ses ve görüntü yollanarak denek olan insanlar mı var? vb.. Elektromanyetik dalga yollanarak bir insana kalp krizi geçirterek öldürmek ve iz bırakmamak mümkün mü, cep telefonu, laptop gibi cihazlara gizlenen elektronik parçalarla toplumlara, politikacılara  zihin kontrolü veya süikast yapılabilir mi?

Ömer Özkaya Zihin_KontroL Sıradışı ülke tv turgay güler

Ömer özkaya Zihin Kontrol 2 by mehmetgedik
« Son Düzenleme: Kasım 08, 2011, 07:26:05 öö Gönderen: Masor1976 »

Kasım 08, 2011, 10:10:40 öö
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

TÜRKİYEDE ZİHİN KONTROLÜ MASONLAR YAPMAKTADIR EVET TELEPATİYLE DÜŞÜNCE NAKLİ MÜMKÜN .MASONLUK İNSANLARI CİNLERLE VE BÜYÜYLE KONTROL ETMEKTEN ÖTEYE GEÇİP ARTIK TELEPATİYLE VE ELEKTRONİK SİSTEMLERLEDE KONTROL ETMEYE BAŞLAMIŞTIR HEDEF TEK DÜNYA SİSTEMİ VE TEK HAKİMİYET.

Kasım 08, 2011, 10:18:26 öö
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

ASLINDA ZİHİN KONTROLÜNÜ VE TELEPATİYİ CİNLERDE YAPIYOR ZATEN MASONLUKTA CİNLERE VE ŞEYTANA TAPTIĞI İÇİN OTOMATİKMAN ZİHİN KONTROLÜN İÇİNDE.ŞÖYLE BİR ŞEY ANLATAYIM BEN 6 YAŞINDAYKEN RUH ÇAĞIRMA SEANSI YAPMIŞTIK ÇAĞIRIĞIMIZ KİŞİ ATATÜRKÜN RUHUYDU ONA KİM OLDUĞUNU SORDUK ŞEYTAN DEDİ EVET HER İNSANIN BİR CİNİ YANİ ŞEYTANI VAR .BEN DAHA SONRA AŞIRI BİR ATATÜRK HAYRANI VE ŞAMANİST KESİLDİM EVET ARTIK O ŞEYTAN BENDEN HİÇ AYRIMIYORDU.ATATÜRKTE 34 DERECE MASON VE ŞAMANİSTTİ.HATTA BANADA BİR MEDYUM 33 DERECEYE ÇIKACAĞIMI SÖYLEMİŞTİ.MASONLAR 33 TE DİREK ŞEYTANLA TEMAS KURAR BU CİN ÇAĞIRMANIN ÇOK GELİŞMİŞ VE KURALLARA BAĞLANMI BİR VERSİYONUDUR.

Kasım 08, 2011, 10:24:18 öö
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın AMON RA, seçilmiş bir insan olarak bize bunun nasıl olduğunu anlatabilir misiniz?

Şu, " Amaç tek dünya devleti, tek hakimiyet" deyişinizi kastetmiyorum. Siz öyle diyorsanız öyledir.

Ben şunu merak ediyorum:

Hani şu Masonların daha önceden cinler ve büyüyle yaptıklarını fakat artık elektronik cihazlar kullanmaya başladıklanı söylediğiniz durum var ya? Hah, işte ondan bahsediyorum. Çok ilgimi çekti gerçekten. Bu konularda da pek bir şey bildiğimi söyleyemem.

Beni aydınlatırsanız çok mutlu olurum.

En içten sevgi ve saygılarımla.
enelsır

Kasım 08, 2011, 02:57:42 ös
Yanıtla #4
  • Seyirci
  • Uzman Uye

ASLINDA ZİHİN KONTROLÜNÜ VE TELEPATİYİ CİNLERDE YAPIYOR ZATEN MASONLUKTA CİNLERE VE ŞEYTANA TAPTIĞI İÇİN OTOMATİKMAN ZİHİN KONTROLÜN İÇİNDE.ŞÖYLE BİR ŞEY ANLATAYIM BEN 6 YAŞINDAYKEN RUH ÇAĞIRMA SEANSI YAPMIŞTIK ÇAĞIRIĞIMIZ KİŞİ ATATÜRKÜN RUHUYDU ONA KİM OLDUĞUNU SORDUK ŞEYTAN DEDİ EVET HER İNSANIN BİR CİNİ YANİ ŞEYTANI VAR .BEN DAHA SONRA AŞIRI BİR ATATÜRK HAYRANI VE ŞAMANİST KESİLDİM EVET ARTIK O ŞEYTAN BENDEN HİÇ AYRIMIYORDU.ATATÜRKTE 34 DERECE MASON VE ŞAMANİSTTİ.HATTA BANADA BİR MEDYUM 33 DERECEYE ÇIKACAĞIMI SÖYLEMİŞTİ.MASONLAR 33 TE DİREK ŞEYTANLA TEMAS KURAR BU CİN ÇAĞIRMANIN ÇOK GELİŞMİŞ VE KURALLARA BAĞLANMI BİR VERSİYONUDUR.

bu yazdıklarınız sizin fikirlerinizmi yoksa cinlerinizmi size yazdırdı.siz bu konularda ciddi iseniz bu devirde bu bilgi ortamında sanırım bu site size çok şey vermez bilgi anlamında size katkıda sunamaz kendi fikrim tabi.Sevgili kardeşim şunu öncelikle çok iyi anla insanlarla cinlerin arasında bir perde vardır ve birbirlerini göremezler iletişim kuramazlar.Hangi salak beynin ifadesi ise bilmiyorum ruh çağırma safsatasıda bir benzeridir bu işin.Birkere düşünsenize yahu bu akıl dışı sav doğru olsa gökyüzünde uçaklar için facia olurdu bir sürü dolaşan ruhun arasında uçmak.ayrıca bu ruhlar bir terminalin bekleme salonunda yada askeri bir nizamiyede bulunumuyorlarki her isteyen görüşsün.Akıllı bir insan bu kadar bariz safsatalara nasıl inanır asıl ben ona inanamıyuorum.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Kasım 08, 2011, 08:21:33 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Sayın Karahan'a katılıyorum. Eğer cinlerin ve şeytani güçlerin bu kadar insana nüfuz gücü olmuş olsaydı insanoğlu yaptığı günah ve hatalardan sorumlu tutulmazdı.  Tabi ki bu cin ve şeytanların hiç bir gücü olmadığı anlamını taşımıyor. Vesvese verebilirler. Yani içinizden ve aklınızdan geçen düşünceleri kendi fikriniz ve buluşunuz sanabilirsiniz fakat rahmani veya şeytani olabilirler. Bu noktada Sayın Amon Ra'nın gördükleri gibi halüsinasyonlara da maruz kalanlar oluyor. Bu da genelde yasak olmasına rağmen cin ve şeytanlarla irtibat kurma çabasında olan kişilerde oluyor.

Belki de kıyamete doğru tövbe kapılarının kapanacağının bildirilmesi de bu tarz elektronik cihazlarla insanların iradelerinin ellerinden alınacağından ötürü yaptıkları hatalardan dolayı sorumlu tutulamamasından kaynaklı olabilir. Bu tarz komplo teorisi uzmanlarının programlarını izledikten sonra bende oluşan ana senaryo ise adı illuminati vb. ne olursa olsun geri sayıma geçtikleri ve insanları tümüyle etkileyecek bir zihin kontrolü savaşının başlamasına az bir vakit kaldığıdır.

Saygılarımla.
« Son Düzenleme: Kasım 08, 2011, 08:56:19 ös Gönderen: Masor1976 »

Kasım 08, 2011, 09:46:35 ös
Yanıtla #6
  • Ziyaretçi

siz yaptırım gücü olmadığına inana durun size sorum hangi belediye başkanı veya başhekim vs yüksek mevkide birisi masonluğun arka bahçeleri leo lions rotary rotarct klüp üyesi değil lucifer 3 haham bildendeberg vs klüp mavi loca kırmızı loca 33 ten en düşük dereceye kadar  masonluk onun altında interact rotarct rotary lions leo klüpleri onun altında önlüksüz masonları ve haricileri bilmeyip bu sitede gezenlerin ben zeka seviyesinden şüphe ederim.

Kasım 08, 2011, 09:53:01 ös
Yanıtla #7
  • Ziyaretçi

ben karahana sadece gülüyorum ruhani varlıklarla uçakları havada uçuruyor ruhanileri madde olarak düşünecek kadar bu sitede gezen cahillerden bir arpa boyu ilerlemekten ve aydınlanmaktan uzak bir tip

Kasım 08, 2011, 09:54:59 ös
Yanıtla #8
  • Ziyaretçi

Sayın Amon Ra, ufak tefek ve yaşlı bir adam oturur bir kitap yazar ve bu kitap yardımıyla süpermen etkisi gibi tüm dünyayı sallayabilir. Fikir o açıdan çok güçlü bir mekanizmadır. O yüzden şeytani vesveseyi ufak bir güç olarak görmek yanlıştır bu açıdan yani şeytani gücün dünyaya etkileri konusunda size katılıyorum. Fakat terennüm ettiğiniz komplo teorilerinde adı geçen masonluk yahudilik gibi kurumların şeytani örgütler olduğu ispatı olmayan teorilerdir.

Yahudilerde, masonlarda, hristiyanlarda, müslümanlarda şeytani ilimlerle haşır neşir olanlar yok mu tabi ki var. Bu kişilere bakıp da koskoca bir camiayı aynı kefeye sığdırmaya çalışmak yanlış duruyor.

Saygılarımla.
« Son Düzenleme: Kasım 08, 2011, 10:01:58 ös Gönderen: Masor1976 »

Kasım 08, 2011, 10:03:26 ös
Yanıtla #9
  • Ziyaretçi

TABİKİ BU ZİNCİRLER KOMPLO OLABİLİR AMA BEN SAMANİZMLE TEKRAR İLGİLENMEYE BAŞLADIKTAN SONRA BU FORUMDA ŞAMANİZM VİDEOSUNU YAYINLANMASI BENİM NE DENLİ GÜÇLÜ BİR RUHLA TEMASTA OLDUĞUM VE ONUN BU SİTEDE ETKİSİ OLDUĞUI GERÇEĞİNİ DEĞİŞTİRMEZ.