Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Muhammad The Messenger of God - Fragman  (Okunma sayısı 2988 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 05, 2016, 12:08:01 öö

! No longer available
Sen Özelsin

Ekim 05, 2016, 12:37:23 öö
Yanıtla #1
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Filmin fragmanına bakılırsa fazla bir çekiciliği yok gibi.. Hep aynı şeyler böyle bir çok film var. Çağrı filmini izledim ve gerçekten müziği ile oyuncu kadrosu ile senaryosu ile %100 başarılı olmuş.. Fakat bu yapmacık gibi geliyor bana biraz.. Zaten senaryolar hep aynı.. Sn. Tik-Tak paylastıgınız  teşekkürler..

saygılarımla..
“Bize verilen sırları, kalbimizin en derin köşelerinde saklamalıyız. Bir ölü kadar sessiz, bir mezar kadar ketum olmalıyız.”

Kasım 14, 2016, 07:38:37 ös
Yanıtla #2

İnanmayan (islama inanmıyorum sadece)  için pek anlam ifade etmeyen vasat bir film . Müslümanların değerlendirmesi daha doğru olur. 
Ne gecenin dehşetinden korkarsın,
Ne gündüz uçan oktan,
Ne karanlıkta dolaşan hastalıktan,
Ne de öğleyin yok eden kırgından.

Kasım 15, 2016, 12:09:22 öö
Yanıtla #3
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Ben Yahudi ve Hiristiyan liga inanmıyorum tek inandığım din islam fakat filmlerini izliyorum. Aslında çağrı filmini inanan ve inanmayan herkese tavsiye ederim.
“Bize verilen sırları, kalbimizin en derin köşelerinde saklamalıyız. Bir ölü kadar sessiz, bir mezar kadar ketum olmalıyız.”

Aralık 03, 2016, 12:21:27 öö
Yanıtla #4

Ben Yahudi ve Hiristiyan liga inanmıyorum tek inandığım din islam fakat filmlerini izliyorum. Aslında çağrı filmini inanan ve inanmayan herkese tavsiye ederim.

Kutsal dediğin kitabı okudun mu hiç ? İnanmadığın dinlerdir başlangıç ve bitiş. Kaç kere kuranın Türkçe'sini okudun ve ne anladın ki bizim dinlerimizi eleştirebiliyorsun ? Tanrı'nın emirlerine karşı geldiğinde başına gelecekleri de bilmen gerekiyor. Oku ;)
Ne gündüz uçan oktan,

Aralık 03, 2016, 02:44:28 öö
Yanıtla #5
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn. blackfriairs,

İnanmak zorundamıyım? Kuranı çok kez okudum. Tevratida incili de okudum. Fakat gördüğüm nokta söyle ki ikiside insanlar tarafından değiştirilmiş. Zaten bu çok çok bariz. Yani ilk defa okuyan da bunu anlayabilir. Tabiki değiştirilmemiş Tevrat ve incile inanıyorum.  Ama suan ki olana değil.  Peki siz neden Kurana inanmiyorsunuz? Gerçekler yazıyor diye mi?  Ya da başka bir şeyden dolayı mı. Din hakkında konuşmak istemiyordum fakat bu deyisiniz beni derinden yaraladı.  Önemli olan saygı ve sevgi çerçevesinde paylaşmak. 

Saygılarımla.

Şubat 06, 2017, 12:17:58 ös
Yanıtla #6

Önce dinlere inanmıyorum diyorsun sonra inanıyorum diyorsun. Değiştirildiğini düşündüğün ayetleri , değiştirilen kısımları ve gerçek değiştirilmemiş halini belirtmeni rica etsem . Kulaktan dolma bilgiler herkes değiştirilmiş diye ortada dolaşıyor peki ilk halini paylaşında değiştirilmiş diyelim .
Ne gündüz uçan oktan,

Şubat 06, 2017, 02:58:04 ös
Yanıtla #7
  • Uzman Uye

İncil , Kurandan sonra etkilendiğim ve Hz. İsa ya hayranlık duyduğum bir Din ...Lütfen belli bir kesimin inandığı Din hakkında , yorum yaparken dikkatli olmada fayda var .
Saygılar ...
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus