Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Fraternal greetings and Best Wishes  (Okunma sayısı 7851 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 13, 2007, 01:53:15 öö
  • Ziyaretçi

Every success to the moderators and members of this bright new forum.

Ocak 13, 2007, 11:51:32 öö
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Thank you and welcome Brother.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ocak 22, 2007, 11:37:15 ös
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

hayır bağışlamak

ile otomatik tercüme var hayır neden niçin biz -meli değil karşılıklı değişmek görüş içinde birisi dil.

o -ebilmek almak a litle uzun yaşam -e doğru yanıt vermek , ama i am seyir ön -e doğru a şuh tartışma ve özgür karşılıklı değişmek -in görüş.

içtenlikle ve kardeşlerle ilgili

Peter Clatworthy
York , İngiltere

Ocak 23, 2007, 05:22:21 öö
Yanıtla #3
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Since Turkish is not a common language most of the online dictionaries do a terrible job when you try to translate a paragraph, and i think thas what you have tried to do. i couldnt really understand what it says there. eventhough all the words are turkish. i think it would be better if you just speak english with us.

Thas so thoughtful of you trying to communicate with us by speaking turkish. Lots of Brethren here knows english too.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ocak 25, 2007, 04:29:24 ös
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

Welcome brother,
If you need something translated, I will do my best to help you out.

Fraternally,