Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Hi to all  (Okunma sayısı 7411 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 22, 2007, 03:18:49 ös
  • Mason
  • Yeni Katilimci
  • *

Hi to all,

Brand new apprentice from Istanbul.  It's great finding lots of articles to read.  I wish I could contribute soon.

Fraternally
« Son Düzenleme: Şubat 22, 2007, 03:22:07 ös Gönderen: Pares »

Şubat 22, 2007, 03:53:53 ös
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Welcome to the board.  There's great information and discussions here. Glad you could make it to the boards, and we are looking for your posts.

Şubat 22, 2007, 05:03:46 ös
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

Welcome. Hosgeldiniz.

Şubat 22, 2007, 05:40:35 ös
Yanıtla #3
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Dear Pares,

First of all welcome.  It is so nice to see a Turkish E.A. with us. I saw your posts and i think you would add so much to this forum. Enjoy your membership, and I hope you have a good time here.

Respectfully;
Admin
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.