Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: ANTİVİRÜS(çalışma mantığı)  (Okunma sayısı 22383 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 14, 2013, 06:30:27 ös
Yanıtla #40
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

syn kerbaros
Aslında bir konuda cok haklısınız.burda gercekten ne işim var ?
ܚܠܐ -ܕܡܐ- -ܩܪܒܐ

Temmuz 14, 2013, 08:19:50 ös
Yanıtla #41
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Her konu,her tartışma sonunda ya kalp kırmaya yahutta üstünlük mücadelesine dönüşüyor,buda bu forumu bazen sıradan bir forum durumuna sokuyor.Konuyu bilmem anlamam yorum yapmak düşmez bana,halbuki bilen ve anlayanların kendi aralarında bir yarış yapması yerine faydalanmayı seçseler idi daha birbirlerine faydalı olurlardı.

Bu tutum ve davranışlar bir sonraki konularındaki tutum ve davranışlarının aynası olacaktır.
Sadece anlayışlı olsak ve anlamaya çalışsak bile çok yol katedileceğinden eminim.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Temmuz 14, 2013, 09:52:58 ös
Yanıtla #42
  • Ziyaretçi

Sn. GOASISG

Benim o konuda egom yok , Sn. kerbaros yazdığı yazılar antivirus konusunda bir özet niteliğindedir, bir hatasını görmedim yazıda ,
yaklaşık yıllık 50€ değerindeki antivirüs programlarının 90lı yıllardan farklı olması normaldir firmalar çeşitli modüller geliştirmektedir yazılım sektörü rekabetle gelişen bir sektör , programınızın ücretsiz free versiyon antivirüs programlarının tanımaması normaldir çünkü gerekli modülleri firmalar para karşılığı satmakta

Saygılarımla,
418

Temmuz 15, 2013, 08:32:59 öö
Yanıtla #43
  • Orta Dereceli Uye
  • **
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !

Sayın Üyeler;
Bu forumda kalkıp A yada B AV progrmaı söyledir böyledir diye ayrıntılı anlatmak zaten ne formun yapısına nede konularımıza uygun düşmez.
Ancak üyelerin, sıkıntı cektigi noktada tam ve doğru bilgiyi yeterli sekilde edinebilmeleri önemlidir. Bazı konular tam anlatılır , bazıları özet, bazıları ayrıntılı,
Bu verilecek desteğin mahiyetine göre ve sorunun buyuklugune göre değişiklik arzeder.

Kimsenin tam bilmediği bir konuda ; özelliklede IT ve BT gibi konularda uzayan anlatımlar okuyucuyu da dinleyiciyi'de sıkar.
Bu yuzden yardımında desteğinde , bilgilendirmeninde gereği kadarı makbuldür.
Masonluk ile ilgili bir forumda sayfalar dolusu tartışmanın da anlamı yok açıkçası.
Eğer bir destek talebi olursa zaten genele oluyor. Herkes yazar bildiğini..
Sayın destek isteyen üye değerlendirir.
Ancak verilen bilginin, bilgiyi isteyeni yanlış yada eksik yönlendirmemesi elzemdir.
Amac kimseyi küstürmekte değil kırmakta..
Amac bilgininde ısıgında doğru yolla doğru sekilde edinilmesidir bu forumda.

Saygı ve Hörmetlerimle;  Kerberos