Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: DUYURU!!!  (Okunma sayısı 15045 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 08, 2008, 08:20:14 ös
Yanıtla #20
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Yok ben artık yorum yapmıyorum BJK liler bile konuşabiliyorsa ben ne diyeyim forum futboldan hiç anlamıyor :) şunu da anladım aranızda İstanbul da yaşayıp devamlı olaraktan maç havası tenefüs eden yok çünkü o ortama girenler zatren hangi takımı tutarsa tutsun FB nin EN büyük olduğunu kabulenmiş gerçekten söyüyorum o ortamlarda olanlara sorunuz bu gün hangi takım şampiyonluğunda Bağdat ı trafiğe kapatabilyor sesmizle bilmem kaç şişe kırmışız ne önemi hangi takım taraftarı Saraçoğlun daki keyfi başka yerde alabiliyor efendim bilmem kaç yıl önce aldığımız daddiri kupası varda 100 yaşında çok tecrübeli ve çok da hasta bir hocamız varda bilmeme kaç desibel sesimiz varda hee var var da ne oluyor? Alex inin varmı Carlos unuz var mı sizin takım için Ronaldoyu getirecekler dedikodusu yapılıyormu bırakın bu şlier yav :) zaten biraz futbol muhabbeti ilerledimi kilit geliyor en iyisi gereksiz yere yorulmayalım zaten herkes herşeyi biliyor gerek yok rakip takımların yüzüne gerçeği vurup durmaya NAZAR ETME N'OLUR ÇALIŞ SENİN DE OLUR...
« Son Düzenleme: Ocak 08, 2008, 08:24:07 ös Gönderen: LuckyEye2 »
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Ocak 08, 2008, 09:18:40 ös
Yanıtla #21
  • Ziyaretçi

sn.LuckyEye2 elbetteki bizim şuyumuz var buyumuz var meselesi bir yere getirmez bizleri fakat neden fenerbahçeliler büyük çoğunlukla böyle yapıyor onu anlamıyorum :D bizim aleximizde yok çok şükür ki carlosumuzda yok ve ronaldo gelsin kiralık 6 ay top oynasın dedikodumuzda çıkmıyor...zaten mesele burada bunlarımız yokken sahip çıkabilmek birçok şeye....şimdi herşey yolunda gitsin başkan bizi paraya boğsun ama takım "pendike"yenilince biz gidelim kalecmizi dövelim....yok biz öyle ortamıda huzuruda almıyalım.biz o eski kupamızla zaferimizle kalalım.Geçmiş de olsa YALAN olmayan mazimizle kalalım...
bizim tarihimizdeki başkanlarımız atatürk e yapılan suikast girişimi ve sonrasında gelen idamlar arasında olmasın,,,,ATATÜRK'ümüzün yurtiçinde olmadığı halde ""bizi ziyaret etti ve anı defteri imzaladı""" diye manevralarımızda olmasın,,,hele ki bu kadar cahillikle yapılanı hiç olmasın
biz işgal zamanında sahada ingilizlerle maç yapmıyalım biz gidip cephede savaşalım,,,,grupta sıfır çekmiyelim biz sadece uluslararası ülke puanlarımızı yükseltelim,,,,,,varsın futboldan anlamayalım,,carlosumuzda olmasnı aleximizde olmasın ronaldo gelip kiralık top da oynamasın ortegalar takımımızdan kaçmasın,,,biz böyle huzuru da futboluda almayalım biz eski kupalarımızla mazimizle kalalım geçen yüzsenemizle kalalım,,,,nazarda etmeyelim yeterki böyle tarih Beşerbahçede pardon Fenerbahçede kalsın......:D :D :D

Ocak 08, 2008, 09:41:55 ös
Yanıtla #22
  • Aktif Uye

evet sn.hiario ÇARŞI en sonunda DUVARA KARŞI.... :D özellikle şu malum maçta tek bir şeye çok üzüldüm o genç kaleciye...daha kariyerinin başında böyle bir skor çok kötü oldu onun için...
neyse çarşı sekize razı dokuza karşı  :D

:) tea'

yazık ki,2 hafta önce aynı takımı yendiğimizde İngilizlerden çok üzüldünüz ve yine ne yazıktır ki,onlara yenildiğimizde İngilizlerden çok sevindiniz,,,halbuk i diğer takımın seyircilerinden beşiktaşa ve beşiktaş taraftarına destek olmalarını beklerdik,,nitekim milli takımımızda ingilizlerden benzer skorlarla fark yemiştir.!.

onları yendiğimiz hafta,tüm dünya spor kamuoyunun,beşiktaş taraftarını konuştuğunu ve nasıl kıskançlık krizlerine girdiğinizi görmeseydik keşke,,bizi daha da şımarttı da :)

dediğim gibi,biz takımımız yenildiğinde oyuncularımızı dövüp,yönetime küfür etmiyoruz,,,

biz beşiktaşı bizi sevindirsin diye sevmiyoruz,seyirci değiliz biz,taraftarız ;) :D
« Son Düzenleme: Ocak 08, 2008, 09:45:03 ös Gönderen: hiario »
Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Ocak 08, 2008, 10:00:27 ös
Yanıtla #23
  • Uzman Uye

Arkadaşlar ÇARŞI Nerede ben oradayım :) :)

O karakartalın bakışları yeter 8)

Ocak 08, 2008, 10:03:14 ös
Yanıtla #24
  • Seyirci
  • Aktif Uye

sn.LuckyEye2 elbetteki bizim şuyumuz var buyumuz var meselesi bir yere getirmez bizleri fakat neden fenerbahçeliler büyük çoğunlukla böyle yapıyor onu anlamıyorum :D bizim aleximizde yok çok şükür ki carlosumuzda yok ve ronaldo gelsin kiralık 6 ay top oynasın dedikodumuzda çıkmıyor...zaten mesele burada bunlarımız yokken sahip çıkabilmek birçok şeye....şimdi herşey yolunda gitsin başkan bizi paraya boğsun ama takım "pendike"yenilince biz gidelim kalecmizi dövelim....yok biz öyle ortamıda huzuruda almıyalım.biz o eski kupamızla zaferimizle kalalım.Geçmiş de olsa YALAN olmayan mazimizle kalalım...
bizim tarihimizdeki başkanlarımız atatürk e yapılan suikast girişimi ve sonrasında gelen idamlar arasında olmasın,,,,ATATÜRK'ümüzün yurtiçinde olmadığı halde ""bizi ziyaret etti ve anı defteri imzaladı""" diye manevralarımızda olmasın,,,hele ki bu kadar cahillikle yapılanı hiç olmasın
biz işgal zamanında sahada ingilizlerle maç yapmıyalım biz gidip cephede savaşalım,,,,grupta sıfır çekmiyelim biz sadece uluslararası ülke puanlarımızı yükseltelim,,,,,,varsın futboldan anlamayalım,,carlosumuzda olmasnı aleximizde olmasın ronaldo gelip kiralık top da oynamasın ortegalar takımımızdan kaçmasın,,,biz böyle huzuru da futboluda almayalım biz eski kupalarımızla mazimizle kalalım geçen yüzsenemizle kalalım,,,,nazarda etmeyelim yeterki böyle tarih Beşerbahçede pardon Fenerbahçede kalsın......:D :D :D

Atın şu eskimiş kafalarınızı Fenerin artık oyuncularıyla takım idare temekten bıkmadınızmı GS nin kadroya bakya Fenerin kadrosuyla kıyasnalabilecek bir durumda değil lütfen futbol gözüyle bakın :) duygusal bakmayın aradaki kalite farkı Avrupa maçlarında meydana çıkıyor çok şükür...
hala eskilerdesin pendik te kalmışsın sizin kaç tane pendik facianız var ewn son bi takıma yenildiniz adını unuttum pendik ayarında bir takımdı ayırca Atatürk tarih olayına hiç girmeyin ingizlilerle maç yaparız tabii nasıl da yenişimiz :) Fransız başkonslosunun işgaldan hemen bir kaç yıl sonra GS lisesinde anı defterine GS ile yazdıklarını bi okuyun ben buraya koymuyorum neyse benden cidden artık bu kadar :D bana laf atmayın cevap yazamadan duramıyorum :)
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Ocak 08, 2008, 10:30:47 ös
Yanıtla #25
  • Ziyaretçi

Sevgili arkadaşlar, hiç kimsenin Galatasaray'a söz söylemeye hakkı yok. Tarihte bizim kanıtımız, isterseniz 100 yıl önce olmuş olsun UEFA kupasını almamız. Sonuç olarak, bunu başaran başka bir takım var mı Türkiye'de? Ardından o sene Avrupa'nın iki devinin yaptığı maçta, Şampiyonlar ligi şampiyonundan da daha büyük olduğumuzu gösterip Süper kupayıda aldık... Var mı dahası? Kanıt mı? Bir tanesi aşağıda, izleyinde hatırlamak istemediğiniz geçmişi bir hatırlayın...

Ocak 08, 2008, 10:31:46 ös
Yanıtla #26
  • Ziyaretçi

Alın size ikinci kanıtımız:

Ocak 08, 2008, 10:37:12 ös
Yanıtla #27
  • Ziyaretçi

Ayrıca Türkiye gelmiş geçmiş en iyi futbolcu Carlos değildir... Yanlışınız var. Türkiye'ye gelmiş geçmiş tek en iyi yabancı futbolcu vardır, O da Hagi'dir... Onun ayarında henüz bir futbolcu gelmedi Türkiye'ye. Kanıt mı? Alın bir kanıt daha size;

Ocak 08, 2008, 10:41:00 ös
Yanıtla #28
  • Ziyaretçi

Roberto Carlos'a yaptığı çalımı da iyi izleyin lütfen...

Ocak 08, 2008, 10:46:47 ös
Yanıtla #29
  • Ziyaretçi