Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: DUYURU!!!  (Okunma sayısı 15038 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 08, 2008, 10:47:56 ös
Yanıtla #30
  • Ziyaretçi

Kahkaha çok iğrenç, kusura bakmayın buarada...

Ocak 08, 2008, 11:40:29 ös
Yanıtla #31
  • Ziyaretçi

"""""""""""""ayırca Atatürk tarih olayına hiç girmeyin ingizlilerle maç yaparız tabii nasıl da yenişimiz Gülümseme Fransız başkonslosunun işgaldan hemen bir kaç yıl sonra GS lisesinde anı defterine GS ile yazdıklarını bi okuyun ben buraya koymuyorum neyse benden cidden artık bu kadar Kahkaha bana laf atmayın cevap yazamadan duramıyorum Gülümseme""""""""""
fransızın yazdığından ziyade ben kendi tarihimizi daha etkiliyici bir kanıt olarak görüyorum.Gerekli savaşlarda şehit vermiş kalietli ve şanlı bir kuruluşdur orası....bir takımın kadrosu elbetteki maddi kaynaklıdır kaldıki takımın maddi sorunları herkezce biliniyor fakat sorun şurada biz bu kadroylayız budur yapabildiğimiz bu kaynaklarla peki alexi olan carlosu olan ""ronaldoyla dedikoduları çıkan :D fenerbahçe,ligde  kadrosu kötü galatasaraydan çok çok farklı ne yapmaktadır? sivas spordan farklı ne yapmaktadır???
şunu belirtmeliyim daha öncede söyledim bir fenerbahçeli neden işine gelmeyince o konuya girmeyin der MESELA Atatürk konusuna :D :D :D
BJK a gelince en açıkçasını söylüyorum 5 olsun tamam fakat 8?gerçekten özürdileyerek birazdaha değişik bir tabirle diyorum ki ""KARDEŞİM ONBİR FUTBOLCUYU KALEYE DİZSEN GENE YEMEZDİN O KADAR GOLÜ,HADİ 5 TANEYİ YEDİN 5 TEN SONRA BİLE BİRŞEYLERİ DEĞİŞTİRMEZMİ İNSAN TAKIMDA"""""
Kİ belirttiğim üzere tek üzüldüğüm genç kaleciydi gerçekten kariyeri açısından çok büyük talihsizlik oldu

tezahhurat mevzunda ise şunu söylemeliyim sevgili bjkliler beğenmediğiniz galatasaray stadyumu evet yapısı ve kapasitesiyle iyi durumda değildir ama o dört güzel sene içerisinde bir Milan maçından sonra Maldini stadın ortasında durup şöyle bir bakıyor ve yanına gelen gazeteciye diyor ki ""KİMSE BENİ BURADA SADECE 20.000 KİŞİ OLDUĞUNA İNANDIRAMAZ""
bunun yanısıra ALİ SAMİYENİN lakabı olan HELL(cehennemi) biz değil avrupa basını koymuştur...yani kendi taktığımız isimlerden ziyade "ANISI" olan avrupa ülkelerinin spor medyaları bu adı koymuştur.........
şimdi herşeyi bir kenara atalım bu ülkenin bayrağını bu dalda kiimsenin hayal edemiyeceği yıllarda gidip avrupaya dikmiştir?bu ülke sporuna kim bu kadar katkıda bulunmuştur.????
işte taraftarız takımız üretiyoruz kendi kulübümüze olmasa bile ülkemize üretiyoruz.........

bir de şey vardı ya aklıma geldi
bir grand cheroke ile SHEVCENKO ARASINDAKİ BENZERLİK NEDİR?? ikiside dört çeker :D
birinci çinko ikinci çinko üçüncü çinko andriy SHEVCENKO :D

TEBRİKLER sevgili blossom

Ocak 09, 2008, 12:05:58 öö
Yanıtla #32
  • Ziyaretçi

Ben bu tip davranışların kompleksten kaynaklandığına inanıyorum... Tarihle kanıtlıyoruz, fazla söze gerek yok sanırım...
Rica ederim, Galatasaray için az bile söyledim Sevgili bilmeliyimgalilei :D

Ocak 09, 2008, 12:20:58 öö
Yanıtla #33
  • Ziyaretçi

özellikle dikkat çektiğim bir konu varki tekrar söylüyorum
aralık 1917 ile Ocak 1918 arasında Veliaht Vahideddin Efendi ile Almanya gezisine çıkan Mustafa Kemal, geziden dönüşünde karaciğer rahatzlığı dolayısıyla tedavi için Karlovy Vory'ye (Karlsbad-Almanya) gidiyor. Ve Nisan ayından Temmuz ayına kadar burada tedavi görüyor. Peki 1918 Nisan'ından Temmuz'a değin yurt dışında olan Mustafa Kemal nasıl olup da 3 Mayıs tarihinde F.Bahçe'yi ziyaret etti?"
Mustafa Kemal'in 03.05.1918 tarihinde F.Bahçe Kulübü'nü ziyaretini ve ziyaretçi defterine yazdığı yazıyı Internet sitelerinde falan yayınlıyorlar ama yazının altında imza olarak; "ORDU KUMANDANI - Mustafa Kemal Atatürk" yazıyor.
Halbuki Atatürk, 1918 tarihinde Mustafa Kemal'di... Yani Mustafa Kemal'e Atatürk soyadı 21 Haziran 1934'te kabul edilen Soyadı Kanunu gereğince, TBMM tarafından, 24 Kasım 1934'de verildi.
Bir de Internet sitelerine, dergilerine falan (photoshop tekniği ile renklendirerek) Atatürk'ün sarı gömlekli ve lacivert ceketli fotoğrafını koyuyorlar ki, buna çok gülüyorum. Çünkü, ünlü modacı Faruk Saraç (babası Atatürk'ün özel terzisiymiş) bir açıklamasında Atatürk'ün ömrü boyunca lacivert giyinmediğini açıklamıştı. Zaten Anıtkabir'de sergilenen giysileri de bunu kanıtlıyor. Allah rızası için
bir tane lacivert eşya yok.

Ocak 09, 2008, 12:23:04 öö
Yanıtla #34
  • Ziyaretçi

artık daha da bunun üstüne itiraz edilecek zorlanacak bir cümle kurulamasa gerek Sevgili LuckyEye2 gibi benden de bu kadar çünkü komik bir durum bu tarihi gerçekler :D

Ocak 09, 2008, 12:28:06 öö
Yanıtla #35
  • Ziyaretçi

Araştırmacı ruh ben buna derim, çok güzel işin üstüne gitmişsiniz Sn. bilmeliyimgalilei! :) Nokta böyle konulur işte, tebrikler...:)

Ocak 09, 2008, 01:01:37 öö
Yanıtla #36
  • Uzman Uye

Benim anlamadigim bu spiker mac aninda yabanci futbolculari nasil taniyor da saniye saniye hareketlerini bildiriyor? Sahanin hemen yaninda bir yerden mi sesleniyor da futbolculari secebiliyor?Zannederim sahanin yani basinda bir yerden bildiiryor ama ya futbolcuyu onden gorduyse nasil taniyor? (Malum futbolcularin isimleri tisortun arkasinda yaziyor)

Bu arada tisort demisken aklima geldi yazayim..skullG Ustadim, sen 1-0' lik galibiyete sevinecegine buna hayiflan :)) Dunyaya rezil oldunuz bee!. Ingiltere 8-0 tisortleri satisa sundu ;))

http://www.spor3.com/haber.php?haber_id=301058

Bu arada FB ciler bir sey mi dediler ?? Siz ilk kuruldugunuz yillardaki 8-1 lik GS karsisindaki maglubiyetinizi ne cabuk unuttunuz ;)) Tarih 1900 lu yillarin basiydi..Hem de GS ci futbolculardan biri o gun cok yagmur ve sel oldugu icin maca gelemedi ve 10 kisilik takimiyla  FB 'i yendi ;) Detaylari FB cilerin bilmesi lazim.Youtube'de izlemistim bir ara ama suan bulamiyorum..

muhabbetle

« Son Düzenleme: Ocak 09, 2008, 01:13:02 öö Gönderen: Kirlangic »

Ocak 09, 2008, 01:06:36 öö
Yanıtla #37
  • Ziyaretçi

Ne olduğunuz önemli değil; ne olacağınız önemli.

'Bir gün herkes FENERBAHÇE'li olacak.'

;D

Ocak 09, 2008, 01:12:01 öö
Yanıtla #38
  • Ziyaretçi

Ne oldum belası kötüdür Sn. arteizm :)

Ocak 09, 2008, 01:34:34 öö
Yanıtla #39
  • Ziyaretçi

Size katılıyorum.

Bende 'Ne olduğunuz önemli değil' diye boşuna uyarmıyorum. İnat etmenin alemi yok. Gelin güzellikleri birlikte yaşayalım diyorum. :D Ne demişler 'Aklın yolu birdir.';D

Gelecek bizimle güzel ve bir gün gelecekte gelecek...