Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: DUYURU!!!  (Okunma sayısı 15035 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 09, 2008, 10:53:00 öö
Yanıtla #40
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sevgili arkadaşlar :)

Bu kadar yeter heralde tamam herkes büyük sözümüz yok ama en büyük fener :) neyse en nihayetinde bir keyif işi hayatımızdaki bir başka renk hafta sonları eğlencemiz tuttuğumuz takım yenilirse p.tesileri işe gitmek istemediğimiz yenerse daha bir keyifli iş başında olduğumuz maçlara gidip binlerce kişinin arasında deşarj olduğumuz nadide spor :) üç takımından kendine has güzellikleri var rekabet de güzel ama bu forum için bu kadarını yeterli görüyorum :) zaten gereksiz bir yığın mesaj var daha da eklenmesine sebeb olmak istemiyorum :) konuyu açan kişi olaraktan kilitlemeye yetkiliyim sanırım :) altta kaldın kilitliyorsun yorumları yapılmasın :) sadece bu kadarını yeterli görüyorum eğer hala tartışmak isteyen varsa lütfen kendisi başka konu açsında ben tartışmanın sebebi olmayayım :)
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Ocak 09, 2008, 12:28:18 ös
Yanıtla #41
  • Ziyaretçi

Biz tartışmıyoruz ki Sn. LuckyEye2 :) İstediğiniz yerde kilitleyebilirsiniz konuyu... :)

Ocak 09, 2008, 05:21:06 ös
Yanıtla #42
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Benim anlamadigim bu spiker mac aninda yabanci futbolculari nasil taniyor da saniye saniye hareketlerini bildiriyor? Sahanin hemen yaninda bir yerden mi sesleniyor da futbolculari secebiliyor?Zannederim sahanin yani basinda bir yerden bildiiryor ama ya futbolcuyu onden gorduyse nasil taniyor? (Malum futbolcularin isimleri tisortun arkasinda yaziyor)

Bu arada tisort demisken aklima geldi yazayim..skullG Ustadim, sen 1-0' lik galibiyete sevinecegine buna hayiflan :)) Dunyaya rezil oldunuz bee!. Ingiltere 8-0 tisortleri satisa sundu ;))

http://www.spor3.com/haber.php?haber_id=301058

Bu arada FB ciler bir sey mi dediler ?? Siz ilk kuruldugunuz yillardaki 8-1 lik GS karsisindaki maglubiyetinizi ne cabuk unuttunuz ;)) Tarih 1900 lu yillarin basiydi..Hem de GS ci futbolculardan biri o gun cok yagmur ve sel oldugu icin maca gelemedi ve 10 kisilik takimiyla  FB 'i yendi ;) Detaylari FB cilerin bilmesi lazim.Youtube'de izlemistim bir ara ama suan bulamiyorum..

muhabbetle

biz BEŞİKTAŞımızı sevinmek için sevmedik...

bu arada biz 8 yediysek yedik, kim attı ortada :D

ya size sorarım SIGMA OLOMOUC diye bir takım duydunuz mu hayatınızda? Bu takım kaç UEFA Kupası almıştır? Bu takım kaç kez Şampiyonlar Ligine katılmış ve final oynamış veya ŞL Kupasını kaldırmıştır? Bu takımın oyuncuları kimlerdir? Bu takım hangi ülkenin takımıdır?

tüm bu sorulara cevabınız hayır ve "hiç", "hiçbir zaman"dan öte değildir. Bu takımı bileniniz dahi yoktur.

ama durun... birileri hatırlıyordur canım bu takımı ... SIGMA OLOMOUC... Ezikbahçeli kardeşlerimiz bilirler... hani şu 7 tanecik yedikleri takım canım :D ... Panathinaikos, Milan, Aston villa, göteburg, nice, videoton, bohemians, Carl Zeiss Jena'dan 4 yediğinizi, Cannes'tan 5 + 4, Anderlechtten 5, Manchester United, PSV Eindhoven 'dan 6, Benfica2dan 7 yediğinizi saymıyoruz bile... 

6S'liler de sanki hiç hezimet yaşanmamış... Bayern München 'ten 6, AC Milan ve  Chelsea 'den 5 yediğiniz hatırlatırız.

tarihlerinizde bu hezimetler yazılıyken... durup durup Liverpool'u hatırlatmanızın hiçbir anlamı yok... Kaldı ki Türk milli Takımı'da 2 kez İngiltere, 1 kez de Polonya´ya karşı 8-0 kaybetmişti...

tek aşk BeşiktAŞK

Ocak 09, 2008, 05:27:30 ös
Yanıtla #43
  • Aktif Uye

şimdi savunmaya geçip onlar geçmişte kaldı derlerse,,hiç şaşırmam :)

bu kadar üstlerine gitmeyin,onların  bi suçu yok sn.skullG,,zamanında dayıları kandırmışlar gel fb li - gs li ol sana şeker bonibon fındık fıstık alayım diye :D

türkiye ye faydamız oldu diyor bazıları kendi takımları için,,ancak bugün alt yapıya en çok önem veren,,,yetiştirdiği futbolcuları ülkede teknik direktörlük yapan,,,en iyi futbolcuları yetiştiren,,tek takım,,BEŞİKTAŞ..
Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Ocak 09, 2008, 05:34:27 ös
Yanıtla #44
  • Uzman Uye

tek aşk BeşiktAŞK

BEŞİKTAŞ 8) 8)

Ocak 09, 2008, 06:30:35 ös
Yanıtla #45
  • Ziyaretçi

sevgili LuckyEye2 güzel söylemiş rakibiniz olmadan olamıyacağınızı iyi bilmek gerekir Fakat tartışmadığımızı biraz taş atar misali sohbet var bence yalnızca ama elbetteki en sonunda tek bir yolda buluşulması gerek.ama nedendir bilmem bazen bir hobi bazen ise hobi olmaktan öteye gidiyor bir futbol takımının takipçisi olmak :D ama yinede gerçekleri gözardı etmemek lazım :D

FAKAT snSkullG cevaben birkaç skoru yazmış...galatasaraya olsun veya hangi takıma olursa olsun bundan yüzsene önceki bilmem kaç sene önceki skorları vermek saçma değilmi ?O zamanki futbol vizyonuyla şimdiki vizyon aynı değil??
8 tane gol yenilen bu dönem için beliktaş ne kadar para harcadı?Beşiktaşın beklentisi tur atlamak değilmiydi???
evet o dönemde galatasaray da fenerbahçede beşiktaşta çok farklı skorlarla yenilmiştir fakat o zaman avrupa için bir amacı yoktu kulüplerimizin???aynı şekilde milli takımımızda aynı konumdaydı o farklarla yenildiğinde...milli takımın şimdi aynı skoru aldığını düşünebiliyormusunuz ingiltere karşısında???
herşeyten öte Galatasaray Spor Kulübünün o kupalar ve galibiyetlerle ülkemize kazandırdığı puanlar sayesinde bugün ülkemizden ikinci bir takım şampiyonlar ligine gidebiliyor....

o zaman birazda Sekiztaş'a girelim derdim ama gerek yok sadece yüzüncü yılındaki şampiyonluğu bile hangi şekillerde kazandıkları bütün medyaya yansıdı değilmi??Sn.SİNAN ENGİN'in ortaya çıkan telefon bağlantıları ve isimleri söylemeyede gerek yok ???

fenerbahçe şampiyonlar ligi kupasını alıcak ve Birgün herkez Fenerbahçeli olacak  sonrada playstation ı kapatıcaksınız :D :D :D :D
Daha iyisini yapana kadar en iyisi biziz!!SİZ daha iyisini yapın AMA bilgisayar oyununda değil :D gerçi beşiktaş ordada SİNAN engin yok ama olsun :D :D

Ocak 09, 2008, 06:55:04 ös
Yanıtla #46
  • Ziyaretçi

arkadaşlar herşeyin yanında bir takım var izmir de yıllar geçirmiş biri olarak  lise yıllarında maçlarına gittiğim ve taraftarına kimi zaman çok şaşırdığım ve tebrik ettiğim bir takım

başka müzikten düzenlenmiş bu tezahuratı stad da veya onlarla dinlemek gerçekten güzel bir duygu

Ocak 09, 2008, 07:43:53 ös
Yanıtla #47
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

GÖz... Göz... Göztepe :)

küçüklüğümde Alsancak stadına giderdik dayımla, ALTAY, BÜYÜK ALTAY'dı,

KARŞIYAKA kaf-kaf-kaf sin-sin-sin kaf-sin-kaf-sin-kaf...
Göz göz GÖZTEPE...

şimdi BÜYÜK ALTAY, Türk futbolunun devlerinden BÜYÜK ALTAY'ımız TFF 1. Liginde herhalde 13. sırada
Karşıyaka, aynı ligde 10. sırada
ve GÖZ GÖZ... BÜYÜK ALTAY'dan çıkmış iki takımdan birisidir... Avrupa kupalarında ilk kez yarı finale çıkan Türk takımı, şimdi amatör kümede...

çocukluğumda renklerinden olsa gerek, ya da okuduğum tarihinden etkilendiğimden midir bilemem... izmir takımları içinde BÜYÜK ALTAY'a yakındım... hala da öyle... onların deyimiyle KABUS GERİ DÖNÜNCE EFSANELER BİTER... Kabus'un Süper Lige döneceği günü kendi adıma özlemle bekliyorum.

tabi İzmir'i bilenler bilir.. burda üçünü bir arada yazdık ama sanmayın ki bunlar kardeş kardeş severler birbirlerini... ALTAY'lı sevmez gözgözlüyü kskliyi, kskli gözgözlüye nefret altaylı hınç besler... gözgözlü kskliyle kanlı bıçaklıdır, altaylıyla her an didişmeye hazır...

elif lam te elif ye... ALTAY ALTAY ALTAY!!!

Ocak 10, 2008, 07:08:35 ös
Yanıtla #48
  • Ziyaretçi

çok katı bir taraftarlık var şehirde
bir kere maçlara gittiğimiz arkadaşıma babası çok kızmıştı para vermiyodu artık maçlara gitmesin diye abisi maça gidebilmek için para karşılığı kan bağışında bulunuyordu...bu derece tartışılır bir taraftarlık var

Ocak 10, 2008, 08:12:42 ös
Yanıtla #49
  • Ziyaretçi

Kan bağışında mı bulundu? Arkadaşınız baya bir koyu taraftar imiş :D