Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: New World Order'in Fikriyat Onderi David Rockefeller hayatını kaybetti  (Okunma sayısı 2792 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 20, 2017, 11:20:19 ös
Yanıtla #10

ABD'li milyarder iş adamı David Rockefeller'ın 101 yaşında hayatını kaybettiği açıklandı.

Ünlü iş adamının sözcüsü Fraser P. Seitel tarafından yapılan duyuruda, Rockefeller'ın pazartesi sabahı evinde öldüğü açıklandı. Rockefeller, 2005 yılında 100. yaşgününü kutlamak için ABD'nin Maine eyaletinde bir ulusal parkın yanında bulunan 1000 dönümlük araziyi bağışlamıştı.

Burada yaşı ile alakalı bir bilgi yanlışlığı var sanırım. 2005 yılında 100 yaşını kutluyorsa, 2017 yılında 101 yaşında vefat etmiş olamaz.

"101";  farklı farklı zümreler için, derin anlamları olan bir rakamdır.
Sen Özelsin

Mart 21, 2017, 12:39:05 öö
Yanıtla #11
  • Uzman Uye

David Rockefeller'ın 101 yaşında hayatını kaybetti. ABD'li milyarder, ünlü işadamı ve banker David Rockefeller'in kronik kalp yetmezliği nedeniyle Pocantico Hills, New York'taki evinde uykusunda hayatını kaybettiği belirtildi.

Ünlü milyarder David Rockefeller 101 yaşında hayatını kaybetti
PAYLAŞ

Flip

Yorum yazA
Rockefeller Ailesi sözcüsü Fraser P. Seitel tarafından yapılan duyuruda Rockefeller'ın pazartesi sabahı evinde öldüğü açıklandı.

Rockefeller'in kronik kalp yetmezliği nedeniyle Pocantico Hills, New York'taki evinde, uykusunda hayatını kaybettiği belirtildi.

Dünya ekonomisinde oldukça nüfuzlu bir isim olarak görülen ve Amerikan kapitalizmiyle özdeşlemiş isimlerden Rockefeller 200 yaşını görmek istiyordu

6 kalp nakli, 3 böbrek ve 2 ciğer nakli operasyonu geçiren David Rockefeller, 100 yaşına girdiğinde yaptığı açıklamada "200. doğum günümü de kutlamak istiyorum" diye konuşmuştu.

David Rockefeller, 12 Haziran 1915'te dünyaya geldi. Standard Oil adlı dev enerji şirketinin kurucusu John D. Rockefeller torunu David Rockefeller, JP Morgan Chase'in ortaklarından ve dünyanın en yaşlı milyarderi olarak biliniyordu.

Rockefeller, "Dünya imparatorluğu" ve "Yeni dünya düzeni" gibi söylemleriyle dikkat çekmiş ve tepki toplamıştı.

Rockefeller'in Forbes dergisine göre kişisel serveti yaklaşık 3.2 milyar dolar. Ancak yönettiği paranın bundan kat kat fazla olduğunu belirtiliyordu.

ALINTI . HÜRRİYET GAZETESİ
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Mart 21, 2017, 12:28:57 ös
Yanıtla #12
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayin Tik-Tak 101 sayisi  hangi farkli zümrelerce hangi  derin anlamlara gelmektedir?
Ad majorem Dei gloriam
Ab uno disce omnes

Mart 21, 2017, 01:07:14 ös
Yanıtla #13
  • Yeni Katilimci
  • *

Kendini sonsuzluğa adamış bir üstat. Mekanı sonsuzluktur, bu unutulmamalıdır.

Mart 21, 2017, 04:13:41 ös
Yanıtla #14

Sayin Tik-Tak 101 sayisi  hangi farkli zümrelerce hangi  derin anlamlara gelmektedir?

O,değişe bilir. Bazı dernekler/zümreler "101 okey"'in birleştiriciliği kadar anlam yükler; bazıları ise cok daha fazla...

Sevgiler.
Sen Özelsin

Mart 22, 2017, 07:01:24 ös
Yanıtla #15

Sırf düşünceleri senden farklı diye bir insana geberdi demek çok aciz. Keza gönülden bağlı olduğu dinine yardım etmek suçlanmayı gerektirir mi? Git gide daha da üzülüyorum insanlara
Petite et dabitur vobis, Quaerite et invenietis, Pulsate et aperietur vobis

Mart 23, 2017, 06:26:14 ös
Yanıtla #16
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Risus tam benim söylemek istediklerimi belirtmiş, başlığı ben açacaktım gezerken buldum bu konunun üzerinde durulması güzel. Evet Rockefeller öldü ancak güçlü bir adamdı. Ekonomik yönden muazzam bir güce sahipti ve Risus'un da dediği gibi herkes bu gücü korumak ister. Ve bunun büyümesi ve muhafazası için medyayı da politikayı gerek iç gerek dış(ortadoğu) müdahale etmiştir. Ben Rockefeller hakkında çok büyük bir bilgiye sahip değilim, bütün bildiğim internetten görüp okuduklarım. Lakin ben onu yakından tanımadım görmedim belki iyi bir samimiyet kurardım tanımadan bilemem şahsı ile ilgili. yeni ak-itlere gelince kemik kapabilmek için Yüce Önder Atatürk'e de(zulüm 1938'de son buldu haberi!) çatarlar ama gün gelir bunların hepsi tek tek hesabı sorulur... Çok takmamak gerek zaten borç içindeler.(O kadar çok dava açılıyor ki haklarında) Saygılarımla. Sevgiler Risus.
Öldükten sonra yaşamak istiyorsanız;
Ya okumaya değer şeyler yazın ya da yazılmaya değer şeyler yaşayın!