Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Risus - Deneme Moderatorlugunden Global Moderatorluge Gecmistir  (Okunma sayısı 1803 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 15, 2017, 12:26:08 öö
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Uzun bir suredir deneme moderatorlugu yapan Sayin @Risus, ust yonetim tarafindan Global Moderatorluge yukseltilmis, kendisine Sayin Arais ile ayni hak, statu ve imtiyazlar sunulmustur. Kendisi Sayin @Arais rehberliginde bu goreve devam edecektir. Bilginize.

Saygilarimla
« Son Düzenleme: Nisan 15, 2017, 12:31:26 öö Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Nisan 15, 2017, 12:35:08 öö
Yanıtla #1

:) :) :) :)

Sayın Risus'u canı gönülden ilk tebrik eden ben olmak isterim. Tebrikler sayın Risus.

En Derin Sevgi ve Saygılarım ile...
Sen Özelsin

Nisan 15, 2017, 11:21:16 öö
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Tebrikler, hayırlara vesile olur inşaAllah.
Her kande baksam görünür gözlerime sırr-ı ezel
Her şey ulaşıp aslına çıktı aradan kainat

Nisan 15, 2017, 12:44:39 ös
Yanıtla #3

Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Nisan 15, 2017, 02:49:48 ös
Yanıtla #4
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

Kıymetli üyelerimize canı gönülden teşekkür ederim. =)

Saygılarımla
Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe

Nisan 15, 2017, 04:43:50 ös
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Risus'u tebrik eder, görevinde başarılar dilerim. :)

Saygılar, sevgiler.

Nisan 15, 2017, 09:21:19 ös
Yanıtla #6
  • Uzman Uye

Masonluğun ilerlemesinde olumlu katkıları olur inşallah ...
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus