Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: ANARCHOSA  (Okunma sayısı 2979 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 31, 2018, 04:19:19 ös

Forumda şu aralar hep aktif olan sayın ANARCHOSA hakkında bir başlık açmak istedim. Bu forumdaki bir çok yazar gibi kendisine de sevgim ve saygım var.

Nasıl birisiniz? Nelerden hoşlanırsınız? Hobileriniz fobileriniz nelerdir? Sevdiğiniz yazarlar kimlerdir? Karakteriniz nasıldır? ...

Evet sayın ANARCHOSA söz sizde. Kendinizi anlatın okuyalım efendim.

Sevgiler.
« Son Düzenleme: Ekim 31, 2018, 04:22:17 ös Gönderen: Adonai »
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Ekim 31, 2018, 04:30:23 ös
Yanıtla #1

Teşekkür ederim, ancak ben bu başlığa değmem.

Bana değil sözlerime ehemmiyet veriniz... Benim bir önemim yok.

Sevgiler

Hiçbirimizin önemi yok amenna. Lakin merak ettim sizi sayın ANARCHOSA. Kendinizi direk açık edin demiyorum yanlış anlaşılmasın. Sadece özet halinde ‘ANARCHOSA nasıl biridir?’ bundan bahsedin. Ama yine hayır diyorsanız daha da üstelemeyeceğim, söz veriyorum.

Güzellikler sizinle olsun. Sevgiler
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Ekim 31, 2018, 05:17:37 ös
Yanıtla #2
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Sayın Adonai,

Bu sorular ve cevaplarla ANARCHOSA’yı tanıyamazsınız. Açtığı başlıklarda, verdiği cevaplarda, forumdaki tutumunda hissedebilirsiniz. Kendisi benim kardeşimdir aynı zamanda abimdir. Kendisini çok severim, çok mütevazi, adam gibi ADAM’dır. Bu tarz başlıklardan pek hoşlanacağını sanmam. Masonik konularda merak ettiğiniz birşey olursa size cevap vermekten her zaman mutluluk duyar.

Sevgilerimle

Ekim 31, 2018, 05:22:17 ös
Yanıtla #3

Sayın Adonai,

Bu sorular ve cevaplarla ANARCHOSA’yı tanıyamazsınız. Açtığı başlıklarda, verdiği cevaplarda, forumdaki tutumunda hissedebilirsiniz. Kendisi benim kardeşimdir aynı zamanda abimdir. Kendisini çok severim, çok mütevazi, adam gibi ADAM’dır. Bu tarz başlıklardan pek hoşlanacağını sanmam. Masonik konularda merak ettiğiniz birşey olursa size cevap vermekten her zaman mutluluk duyar.

Sevgilerimle

Sayın ANARCHOSA ‘nın bu kararına saygı duyuyor ve susuyorum.

Sevgiler
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Ekim 31, 2018, 07:07:28 ös
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Başlığa  katkı  vermek,  onu gündemde tutacak   biliyorum.  Bu da hiç hoşunuza  gitmeyecek Sn ANARCHOSA,  bunu  da biliyorum.  İyi ki varsınız,  iyi ki  tanımışım  Sizi.  Nasıl insandır,  Sn ANARCHOSA?  Düpdüzgün bir insandır. 
Nosce te Ipsum

Ekim 31, 2018, 08:02:27 ös
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Başlığa  katkı  vermek,  onu gündemde tutacak   biliyorum.  Bu da hiç hoşunuza  gitmeyecek Sn ANARCHOSA,  bunu  da biliyorum.  İyi ki varsınız,  iyi ki  tanımışım  Sizi.  Nasıl insandır,  Sn ANARCHOSA?  Düpdüzgün bir insandır.

aynen ben size burdan katılıyorum sn @propulsion  bende sn @ANARCHOSA iletilerine bir göz attım umarım bir sakıncası olmaz ve sn ANARCHOSA güzel iletiler aktarmış
sevgilerim ve saygılarımla

Ekim 31, 2018, 08:47:37 ös
Yanıtla #6
  • Uzman Uye

Sadece bir öneri.

Eger sayin ANARCHOSA hakkinda bilgi edinmek ve bize tanitmak istiyorsaniz, daha önce baska arkadaslarinda yaptigi gibi, kendisiyle yazili bir röpörtaj yapin ve yayinlayin.

Forumda buna benzer röpörtajlar daha öncede yapildi, oradan örnek alabilirsiniz.

Ekim 31, 2018, 09:00:19 ös
Yanıtla #7

Sadece bir öneri.

Eger sayin ANARCHOSA hakkinda bilgi edinmek ve bize tanitmak istiyorsaniz, daha önce baska arkadaslarinda yaptigi gibi, kendisiyle yazili bir röpörtaj yapin ve yayinlayin.

Forumda buna benzer röpörtajlar daha öncede yapildi, oradan örnek alabilirsiniz.

Yazılı röportaj nasıl yapılır bir bilgim yok, daha doğrusu yöntemi nasıl onu bilmiyorum. Mesajlaşarak soru mu soracağım? Sonra da forumda yayınlayacağım?  Bilgilendirirseniz sevinirim.

Sevgiler.
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Ekim 31, 2018, 11:05:53 ös
Yanıtla #8
  • Uzman Uye

Birincisi daha önceki iletimdede yazdigim forumumuzda örnekleri var biraz aramaniz gerekecek.

Ikincisi kendinizce bir soru katologu hazirlarsiniz ve sahsa gönderirsiniz, cevabi gelir , gelen cevaplar esliginde yeni sorular varsa sorulur ve röpörtaja son hali verilir ve yayinlanir.

Nasil!!!!!!

Kasım 01, 2018, 11:12:41 öö
Yanıtla #9

Birincisi daha önceki iletimdede yazdigim forumumuzda örnekleri var biraz aramaniz gerekecek.

Ikincisi kendinizce bir soru katologu hazirlarsiniz ve sahsa gönderirsiniz, cevabi gelir , gelen cevaplar esliginde yeni sorular varsa sorulur ve röpörtaja son hali verilir ve yayinlanir.

Nasil!!!!!!

Ben soru hazırlarsam çok zorlayıcı olabilir sayın ANARCHOSA için  ;D

Sevgiler sayın Tij
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci