Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: TEK SAYFALIK YAŞAM GAZETESİ PROJESİ  (Okunma sayısı 9352 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 23, 2010, 12:30:40 öö
Yanıtla #10
  • Aktif Uye

Bende Sayın Mason'un 3. sorusunun cevabını merak ettim doğrusu.

Kilit kelime neden...

Alıntı
3- Reklam butcenizin bir kismini neden Localara vermeyi oneriyorsunuz? Masonlar.org resmi bir Loca yada resmi bir Loca temsilcisi degildir.

Ağustos 23, 2010, 11:14:45 ös
Yanıtla #11
  • Ziyaretçi

sayın özkan neden sorunuzun cevabı yazmış olduğum 3. madde de bulacaksınız saygılar.

sayın popperist bu projeden kar adına büyük bir beklentimiz yok açıkcası, amaç daha fazla kitleye seslenmek,
kazancımız gazetenin şirketimize sağlayacağı  refaransı ve reklamı olacaktır,

gazetemizin dağıtım yerleri,

*Ankara'nın en büyük 5 avm si
*200 ü aşkın ticari taksi
*kuaförler
*cafe ve restorantlar
ilerleyen zamanlarda sürekli genişleyen...

insanların boş anlarını gözetleyerek birşeyler sunmak bilgilendirmek adına,
kuaförde sıra beklerken,cafe ve restorantlarda siparişi beklerken,taksi ile yolculuk yaparken,buluşma noktalarında (avmler... vs.)
kişilerin bir yoğunluk içerisindeki boşluklarını doldurmaya çalışıyoruz.

şirketimizin geri planda,wep tasarımı,seo,internet reklamcılığı,data pazarlama ve söylediğiniz gibi sanal gazete bölümleride olacaktır,biz bunların somut bir adımı olarak tek sayfalık gazete  projesini gerçekleştirmek istiyoruz. saygılar
« Son Düzenleme: Ağustos 23, 2010, 11:24:20 ös Gönderen: erox »

Ağustos 24, 2010, 07:15:42 öö
Yanıtla #12
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin erox,

Sirket suanda mevcutmu? Iletisim bilgileri ve web adresini yayinlamaniz mumkunmudur?

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ağustos 24, 2010, 02:44:30 ös
Yanıtla #13
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sn erox,

Bahsettiğiniz tarzda dağıtılmakta olan tek sayfalık yayınlar ya da "kent gazetleri" mevcut. Bunlarda yayınlanan yazılar diktraksiyon tarzıdır. ve ön-arka sayfaların çoğunluğu reklamdan müteşekkildir.

Ki sizin de anlattıklarınız sonucu kafamda oluşam şey o gördüklerimden pek farkı olmayan bir yayın oluyor. Eğer eskiz mevcutsa önce bunu iletmenizi rica edeceğim.

Şirketten bahsettiğinize göre kanımca bir ajans olarak bu işe giriyorsunuz. Yukarıda Sn. Üstadım'da sormuş olduğu soruların da cevaplarını da vermenizi rica edeceğim. Ayrıca Yayıncılık alanında iseniz daha önce -gazete tarzında olmasa bile- yapmış olduğunuz işler mevcut olsa gerektir. Bu yönde referans verebilir misiniz?

Saygılarımla.  

Ocak 24, 2013, 12:34:18 öö
Yanıtla #14
  • Orta Dereceli Uye
  • **
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !

Sayın Erox;
Alıntıdır.. "bu konu teklifler ve öneriler başlığı altında açılmıştır, içeriği şirketimin  ve masonla.org un çıkarları doğrultusunda bir tekliftir. sizlerin doğru yada yalnış eleştiri yapmanıza uygun bir konu olmadığını düşünüyorum"

Bakınız bu konuyu yazdığınız yer Masonlar.org'un Portal ve Forum'udur.
Siz elbette aslında bu forumdaki haricileri gözardı edip Loca ve Loca nezlinde Mason biraderlerimize ulaşmayı hedefliyorsunuz.
Ancak bunu yaparken yazdıklarınıza dikkat ediniz.
Elbette biz haricileri kaale almıyor olabilirsiniz.
Ancak bu bize nezaket göstermenize engel teşkil etmemelidir.
Masonlar.org'da üyeleri'de Harici yada Mason bu tarz hakaretvari bir cıkısı hoş görmemlidir.
Ticaret yapıcaksanız , yada niyetiniz buysa özelden ilgili Adminlere yada Loca yetkililerine ulaşırsınız.
Portalın ortasına açtığınız konuda üyelerin yorum yapmasından , yapmak istediğiniz is yada kafanızdaki fikri , şirketinizin girişmek istediği projeyi anlamaya çalışmasından tabii birsey olamaz.
Kaldıki siz o konuyu açarak ister istemez zaten soru ve eleştirilere muhatap olmayı kabul etmiş oluyorsunuz.
Bu Forum'a uye olan tüm  Kardeşlerimiz özel ve değerlidir.
Lütfen bizleri ticari işlerinize alet etmeyiniz.
Zaten üslübunuzunda bu forma yakışmadığını düşünüyorum.
Işığı arıyan birinin üstteki alıntıda yazdığım bir paragrafı diğer kardeşlerine, bırakınız böyle bir platformda yazması düşünmesi bile esef vericidir.
Sanırım ; Sayın forum yöneticileri de gereğini yaparlar.

Saygı ve Hörmetlerimle;
Kerberos