Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: burak2235  (Okunma sayısı 3034 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 09, 2011, 12:55:09 öö
  • Ziyaretçi

Değerli Site Yöneticilerimizden, Üyeliğimin Tamemen İptal Edilmesi İstiyorum. Saygılarımla ARZ EDERİM.
« Son Düzenleme: Temmuz 09, 2011, 01:11:28 öö Gönderen: dogudan »

Temmuz 09, 2011, 05:36:51 öö
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin burak2235,

Uye olurken kabul etmis oldugunuz "MASONLAR.ORG FORUM KURALLARI VE UYELIK SÖZLEŞMESİ" nin "SİTE YARARLANMA KOŞULLARI, SİTE SÖZLEŞMESİ" bendinin 7. maddesinde yazilanlarin hatirlanmasi dogru olur.

7. Site üyeliğinin sonlandırılması Forum Yönetiminin insiyatifi dahilindedir. Kişinin internette üye olduğu veya olmadığı adreslere girip girmemesi tamamen kendi iradesiyle ilgilidir. Bu nedenle üyelerin üyeliklerinin sonlandırılması talepleri ile Forum Yönetimi bağlı değildir.

Konu hakkinda daha once yapilmis olan duyuru ve aciklama da size detayli bilgi sunacaktir.
http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php/topic,4804.msg36064.html#msg36064

Bir hususun daha goz onunde bulundurulmasi gerekir ki, uyeligini sildirmek icin kural cignedigi gorulen uyelerin uyelikleri silinmeyecek kendilerine farkli yaptirimlar uygulanacaktir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Haziran 27, 2013, 11:56:11 ös
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayin burak2235,

Uye olurken kabul etmis oldugunuz "MASONLAR.ORG FORUM KURALLARI VE UYELIK SÖZLEŞMESİ" nin "SİTE YARARLANMA KOŞULLARI, SİTE SÖZLEŞMESİ" bendinin 7. maddesinde yazilanlarin hatirlanmasi dogru olur.

7. Site üyeliğinin sonlandırılması Forum Yönetiminin insiyatifi dahilindedir. Kişinin internette üye olduğu veya olmadığı adreslere girip girmemesi tamamen kendi iradesiyle ilgilidir. Bu nedenle üyelerin üyeliklerinin sonlandırılması talepleri ile Forum Yönetimi bağlı değildir.

Konu hakkinda daha once yapilmis olan duyuru ve aciklama da size detayli bilgi sunacaktir.
http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php/topic,4804.msg36064.html#msg36064

Bir hususun daha goz onunde bulundurulmasi gerekir ki, uyeligini sildirmek icin kural cignedigi gorulen uyelerin uyelikleri silinmeyecek kendilerine farkli yaptirimlar uygulanacaktir.

Saygilarimla

Sitenin en sevdiğim yerlerinden birisi bu cezaların açıklandığı bölüm sanki tarih okuyormuşum gibi geliyor çok zevkli hepinize tavsiye ederim. Sayın Mason'un son paragrafı beni gülümsetti, bana kemal sunalın bir sahnesini hatırlattı. Filimde kendini köyden kovdurmak isteyen Kibar feyzo karakteri, köyün ağası havuzda yüzerken ağanın üzerine küçük abdestini yapıyordu. Bence isteyeni kovalım da bu hallere düşmeyelim  :))))

Haziran 28, 2013, 12:45:10 öö
Yanıtla #3
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Ben ise hiç sevemedim bu ceza bölümünü keşke değerli üyelerimiz kurallara uysalar da hiç ceza almasalar.

Yaramaz çocuklara bunu yapman doğru değil, yaparsan seni iğneciye götürüm der gibi hissediyorum kendimi :D

Saygılarımla
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.