Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598728 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 10, 2008, 01:06:19 öö
Yanıtla #100
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Salam,yazmaqda ellerim artiq keybordumla daha hizli clisiyor.her neyse ! daha onceki maillerime neden cevap yazmadiniz hicbirturlu anlayamiyorum ! ya dunyada gorduyum butun buyuk sahislar sizinle ancak siz bi cevap yazmaya bile cekiniyorsunuz...allah,allah alamadim gitti bu nedir, neturlu seydir...Neyse bosh verin gitsin.Simdide size bi mail yaziyorum ancak artik mailinizin cevabini beklemiycem :neden,cevabi cok basit:ya hic yazdiklarimi okumuyorsunuz,yada okuyorsunuz ancak aldirmiyorsunuz,yada aldiriyorsunuz ancak komplo teorilerdi dedikleri deyib isi zamana birakiyorsunuz.unutmayinki zaman kendi ellerinizde. *****  neyse olmuycak yardimlarinizi beklerim.Allah kolaylik versin !!
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ocak 10, 2008, 01:12:12 öö
Yanıtla #101
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

mason olmak istiyorum.bu konuda alt yapım olduğunu düşünüyorum.beni mason
yapar mısınız?

{Email a eklenen resim}
« Son Düzenleme: Ocak 10, 2008, 01:14:28 öö Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ocak 10, 2008, 01:40:16 öö
Yanıtla #102
  • Ziyaretçi

daha önce bunları okumamıştım hiç..özellikle ilk sayfalarda ki mesajlar.....bazı insanlar densizlik sınırını bu kadar zorluyarak ne yaptığını zannederler bilemiyorum.""Derin devlet işlerini seviyorum sizinle çalışmak istiyorum""" bilmiyorum ama mesajları yazanların bazılarının yaşlarından şüpheliyim.aslında sn.Mason vesikalık foto isteseniz  veya altına espri amaçlı buna benzer bir not ekleseniz :D eminimki gönderenler olacaktır bunun yanısıra kimbilir neler gönderirler :D

Ocak 10, 2008, 11:52:49 öö
Yanıtla #103
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

mason olmak istiyorum.bu konuda alt yapım olduğunu düşünüyorum.beni mason
yapar mısınız?

{Email a eklenen resim}

resimde çok manidar canım,

arkadaş altyapısını göstermek istemiş :) de bu amblem kimindi diye düşündüm durdum... sonra aklıma geldi... yahu bu amblem mason olmayan masonların :) ...

ama resimden önce arkadaş çok güzel yaklaşmış... hiç uzatmadan en öz biçimiyle ne istediğini söylemiş...

mason olmasa da bu istidatla başka yerlere başvursa belki ünlü bir aktris yapılabilir :) (bkz. nuri alço filmleri... ünlü olacaksın yavrum! ... artist yapacağım seni... babları)

Ocak 10, 2008, 12:20:46 ös
Yanıtla #104
  • Uzman Uye

Ünlü olmak dedinde aklıma Şener Şen`in  Arabesk flimi geldi :D
Bak birde hani kızlar köyden kaçıp İstanbul'a ünlü olmaya geliyorlar ,otogarda otobüsten  iner inmez Coşkun abimizin tuzağına düşüyorlar ;D ;D

Ocak 10, 2008, 10:48:02 ös
Yanıtla #105
  • Ziyaretçi

Ocak 11, 2008, 12:02:06 öö
Yanıtla #106
  • Ziyaretçi

return the Jackal :D
Ben izlemedim, o nedenle biraz daha açıklar mısınız?

Ocak 11, 2008, 08:54:43 ös
Yanıtla #107
  • Ziyaretçi

daha önce bunları okumamıştım hiç..özellikle ilk sayfalarda ki mesajlar.....bazı insanlar densizlik sınırını bu kadar zorluyarak ne yaptığını zannederler bilemiyorum.""Derin devlet işlerini seviyorum sizinle çalışmak istiyorum""" bilmiyorum ama mesajları yazanların bazılarının yaşlarından şüpheliyim.aslında sn.Mason vesikalık foto isteseniz  veya altına espri amaçlı buna benzer bir not ekleseniz :D eminimki gönderenler olacaktır bunun yanısıra kimbilir neler gönderirler :D
Eminim su tarz, arkali onlu cekilmis vesikaliklar da gonderilir bu durumda :)

Ocak 11, 2008, 11:22:23 ös
Yanıtla #108
  • Ziyaretçi

Sn. SublimePrince, bu fotoğrafın gerçek olduğuna inanamıyorum... :) Hangi akla hizmet arkalı önlü vesikalık çektirilirki? :) Acaba kel olmadığını mı kanıtlamak istiyorki? :)

Ocak 12, 2008, 02:46:14 öö
Yanıtla #109
  • Uzman Uye

Ünlü olmak dedinde aklıma Şener Şen`in  Arabesk flimi geldi :D
Bak birde hani kızlar köyden kaçıp İstanbul'a ünlü olmaya geliyorlar ,otogarda otobüsten  iner inmez Coşkun abimizin tuzağına düşüyorlar ;D ;D

Rav Semuel konustu, Coskun tuzagina dikkat? :D Ama artik o pasif kadinlar kalmadi gunumuzde. Bir cok kadin kick boxing karete gibi kurslara gidip kendini savunma makenazmasi gelistiriyor, gidemeyenler de kol cantalarini gerekli kisinin kafasina geciriyorlar. Hadise budur yani  :)

muhabbetle
« Son Düzenleme: Ocak 12, 2008, 02:52:02 öö Gönderen: Kirlangic »