Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598705 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 13, 2009, 02:49:41 öö
Yanıtla #290
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Tebessüm edebileceğim sayılı yerlerden..
Bizim tebessüm ettiklerimiz bize biyerleriyle gülüyor olmasınlar da :)

Haziran 14, 2009, 05:58:07 ös
Yanıtla #291
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Bana davetyiye numarasini gonderin (e-mail`le)

- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Haziran 23, 2009, 10:31:55 öö
Yanıtla #292
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Gercek Isminiz ve Soyadiniz     : N... M...
Yasiniz ve Tahsiliniz     : 22,ali
Buraya bir uye tarafindan tavsiye edildiyseniz uyenin ismi nedir?     : hayir
Masonlar.org u nereden buldunuz?     : google
Internetteki zamaninizi genelliklehangi sitede (sitelerde) geciriyorsunuz?     : hayir
Neden Masonlar.org forumuna uye olmak istiyorsunuz?     : merak
Masonluk ve Masonlar hakkinda ne dusunuyorsunuz?     : dusunmek yetmez
Basvurunuz kabul edilmedigi takdirde tepkiniz ne olur?     : zannetmem
Masonlar.org uzerinden hickimseye Mason olmasi konusunda kisisel yardimda bulunulmayacaginin bilincindeyim.     : Kabul Ediyorum
Cevaplar oz irademle verdigim gercek cevaplardir.     : Evet
Davetiyenin gonderilecegi email adresi     : [email protected]
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Haziran 23, 2009, 08:18:34 ös
Yanıtla #293
  • Ziyaretçi

Bunlar  sadece gülmeyi değil , düşünmeyi ve konuşmayı da bi yerleriyle yapıyorlar....Belki de kafaları yoktur...

Temmuz 03, 2009, 03:33:58 ös
Yanıtla #294
  • Ziyaretçi

Bir insan 20 yaşına gelip de yazım kabiliyetini sağlam temeller üzerine oturtamadıysa ondan ne beklenebilir. Dillerine dolamışlar bir şeyi sürekli onu söyleyip duruyorlar. Mason olmak istiyorum çünkü çok para istiyorum. Bu nasıl saçma sapan bir hırs ve ne istediğini bilmemezliktir.

Bir de sürekli saçma sapan, sığ sorular sormalar, ahlak ve saygı çerçevesinin dışına çıkmalar. Bir kere bir insan mason olmak istiyorsa önce bir araştırır. Koskoca locanın derin içerikli sitesi var sonra büyük ölçüde sağlam kaynak olarak gördüğümüz wikipedia var. Git önce bir araştır, nedir öğren. Sonra bir gel üye olmaya veya mason olmaya karar ver. Burdaki işi gücü olan insanları da uğraştırma. Herşey yazıyor açıklayıcı ve güzel bir biçimde.

Son olarak da wikipedia'da çok derin içerikli olmasa da Azerice hazırlanmış bir mason üstbaşlığı bulunmakta ne diye buraya gelip böyle cahilce yorumlarını sarfedebiliyorlar anlayamadım.

Temmuz 03, 2009, 07:54:25 ös
Yanıtla #295
  • Ziyaretçi

Yukarıda polise giden ve kendisine bir şey olursa sorumlusunun Masonlar olduğunu ve Özel Harekat Dairesi Başkanı'nın da takipte olduğunu söyleyen arkadaşın nasıl bir halet-i ruhiye içerisinde bulunduğunu an itibariyle çok merak etmekteyim.

Temmuz 10, 2009, 07:52:51 ös
Yanıtla #296
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Gercek Isminiz ve Soyadiniz     : K. V.
Yasiniz ve Tahsiliniz     : 23 LİSE
Buraya bir uye tarafindan tavsiye edildiyseniz uyenin ismi nedir?     :
Masonlar.org u nereden buldunuz?     : İNTERNET ÜZERİNDEN MASONLAR YAZDIM VE ÇIKTI
Internetteki zamaninizi genelliklehangi sitede (sitelerde) geciriyorsunuz?     : facebook msn vidivodo bikaçtanede sex sitesi
Neden Masonlar.org forumuna uye olmak istiyorsunuz?     : MERAK EDİYORIM
Masonluk ve Masonlar hakkinda ne dusunuyorsunuz?     : DÜŞÜNCE EDİNEBİLMEK İÇİN BU FORMU DOLDURUYORUM
Basvurunuz kabul edilmedigi takdirde tepkiniz ne olur?     : UNUTUR GEÇERİM
Masonlar.org uzerinden hickimseye Mason olmasi konusunda kisisel yardimda bulunulmayacaginin bilincindeyim.     : Kabul Ediyorum
Cevaplar oz irademle verdigim gercek cevaplardir.     : Evet
Davetiyenin gonderilecegi email adresi     : chero1496@......

Temmuz 10, 2009, 08:03:28 ös
Yanıtla #297
  • Ziyaretçi

Yurdum insanından resitaller...
facebook,msn,vidivodo,...,
unutur geçerim..
bayaa bir güldüm.İnsanın morali bozuk olduğunda formumuzun bu bölümüne girmesini tavsiye ederim.Çok yararı oluyor

Temmuz 21, 2009, 12:47:39 ös
Yanıtla #298
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Internet sayfanizi tesadüfen buldum, her ne kadar tesadüfe inanmasam da. Bundan 13 yil önce okudugu bir kitap (Franz Bardon)
hayatimi degistirdi, negatif anlamda!
Belki benim safligim, sizi de uyarma düsüncesine kapildim.
Yüksek derecedeki Masonlar, belirli zamanlarda kendi aralarindan kurban veriyorlar, bu kurban, bir torbadan cekiliyor yani tombala kime cikarsa....
Masonlar, belli araliklarla yapilan bu "töreni" biliyorlar ancak, "Insallah bana cikmaz" hayali ve umuduyla yasiyorlar ve mason olma karsiligi kendilerine verilen
sirlar, zenginlikler, kolayliklar, güc vs. öyle cazip ki, bu rizikoya giriyorlar. O mertebeye gelip de, o büyük sirri da ögrendiklerinde, zaten is isten gecmis oluyor. Franz Bardon, kendi bildiklerini, yasadiklarini yazmis, fantazi ürünü bir sey yok ve kendisi Kabbala nin ustasi zaten.

Mason' larin "iyi insan" yaratma cabasi bir maske sadece. Kaldi ki, bana Hitler i hatirlatiyor.

Alt lojalardakiler, elbette üst lojalardan habersizler ve oraya yaklastiklarinda, geldiklerinde, kacmak-kurtulmak-cikmak icin cok gec oluyor.
Sizi neyin bekledigini bilmiyorsunuz ve masonlarin inandigi ALLAH (Yaradan) degil, bu kesin! Herhalde, insan avciligina cikan "Zat" in, kendi adiyla cikmasi
mümkün degil zira insanlarin korkuyla bagirarak kacacagi kesin! Hele hele "iyi insanlar" ele gecirmesi imkansiz.

Okuduklarimdan sonra, yillarca unutmaya calistim, yasadigim kötü kabuslari, panikleri unutmaya calistim... Bu gün yine karsima cikti.
Masonlarla hic bir ilgim yok, olamaz da ama isterdim ki, hic kimsenin olmasin. Allah' a düsman olana yoldassiniz.
Imkaniniz varsa, henüz cok sey bilmiyorsaniz, bilmeyi de istemeyin ve cikmaya calisin o kuyudan. Iyi insanin yapabilecegi budur, ihtar etmek.

Bir de ölüm vakasi okudum sayfanizda, "katiller masonlar mi?" diye soruluyor, ve sizler "hayir" diyorsunuz hakli olarak* diyelim zira Franz Bardon' a göre,
sahsi öldüren, kurban isteyen ve kurban eden o "zat" in kendisi, hemde en korkunc sekilde. Sirlar, bilgiler kimseye bedava verilmiyor, en azindan bunun bilincinde olun, lütfen! Gruplasmalar ise fasizmden baska bir yere yönlendirmemistir insani. Ne kadar yasak, sir, gizlilik varsa, o derece bagli oluyorsunuz.

Umarim, mailimi ALLAH yönlendirir ve belki bir insani kurtarir.

Saygilar.

Prema

Temmuz 21, 2009, 01:01:09 ös
Yanıtla #299
  • Skoç Riti Masonu
  • Aktif Uye
  • *

stilus absentis...