Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598715 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 02, 2012, 10:46:35 ös
Yanıtla #490
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sn.Mason bu mailleri yayınlamakla iyimi ediyor acaba,belkide sırf kendisine kalsın bu acı istemiyor o yüzden bizle paylaşıyor.

Aslında dalga geçilecek bir durum yok bu ülke insanın çoğunluğu hemen hemen bu zeka seviyesinde bilemedin 100 kelimelik insanlar.Hayatta herşeyi aşağılayabilir herşeyle dalga geçebilirler sadece 10 saniye kıkırdasın ona yeter ,yerli yersiz espri yapmak zekadan yoksun olup olmamasıda önemli değil.

Bilgisiz olduğunun anlaşılmaması için bolca konuşurlar bazen yüksek volümle bazen küfürle ama hep bir ritmle.Bu arkadaşta o zavallılardan biri.

Bu toplumun rehabilite olmaya ne kadar ihtiyacı var buradan okunuyor hemde acil.

BU DURUM ASLA NORMAL DEĞİL

Sn.Mason istersen paylaşmaya devam et
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Ağustos 02, 2012, 11:01:20 ös
Yanıtla #491
  • Ziyaretçi

Anlamadığım sayın Mason biz hariciler demi bir anormallik varda ; bu kardeş adayları  bizim sanal mabedimize saldırarak bizdeki gibi yıldızmı elde ediyorlar doğrusu tam çözemedim . ???  ??? ??? ??? ??? ??? ???

Saygılar

evet

Ağustos 02, 2012, 11:54:47 ös
Yanıtla #492
  • Uzman Uye

Sayın hakan_34_06 ;

Benim yazdıklarımdan alıntı yapmanız hoşuma gidiyor lakin benim önceki yazılarımda kullandığım Kardeşim, Mabed gibi ifadelerimden dolayı CEZA aldım bu yüzden alıntı yaparken bu kelimelerin yerine sadece ..... böyle geçerseniz sevinirim. .:

Saygılar :(
« Son Düzenleme: Ağustos 02, 2012, 11:57:13 ös Gönderen: NOSAM33 »
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Ağustos 08, 2012, 12:21:06 öö
Yanıtla #493
  • Ziyaretçi

Isim ve Soyad    s*** ö***
Yaşamakta olduğunuz ülke    türkiye
Doğum Tarihiniz    ***/1993
Eğitim Durumunuz    üniversite
Çalıştığınız Firma ve Konumunuz    yok
Size en rahat ulaşabileceğimiz telefon numaranız    (543) - ***
Kişisel ve kurumsal email adresleriniz    limitfit@***
Masonluk kelimesini ilk nerede ve nasıl duydunuz? Konu hakkında hangi kaynaklardan ne derece araştırma yaptınız?    tv internet hkmbl , adnan oktar vb
Masonluk ve Masonlar hakkında düşünceleriniz nelerdir?    olumlu köle olmak istiyorum
Üyesi olduğunuz Dernek, Vakıf, Siyasi Parti vb. topluluklar hangileridir?    ak parti
Günde ortalama kaç saat internet ile ilgileniyorsunuz? Genellikle Hangi sitelere giriyorsunuz?    30 dk hkmbl
Masonlar.org’u nasil buldunuz?    biraz karışık
Forum üye olmadan da izlenebilmektedir. Sorularınıza forumun arama bölümünü kullanarak cevaplar bulabilirsiniz. Niçin özellikle foruma üye olmak istemektesiniz?    köle olmak için
Masonlar.org dan ne bekliyorsunuz? Masonlar.org a ne verebilirsiniz?    köle olmayı bekler hizmet etmek isterim
Davetiyenin gönderileceği ve foruma kayıt yapılacak email adresi    limitfit@***
Aşağıdaki Sözleşmeyi Okudum    - Kabul Ediyorum
Bunu locaya alsanız size bdsm zindanları kurar herhalde.  ;D

Ağustos 10, 2012, 10:58:37 öö
Yanıtla #494
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

[email protected]
Isim ve Soyad: LÜTFEN Yardım Edin
Konu: ANLAŞMA.
country: Türkiye
Send: Gonder

Mesaj: Bu buraya yazdığım ikinci mesaj. Tekrar diyorum, haddimi mazur görün fakat artık dayanacak gücüm kalmadı. Beni yurtdışında okutur musunuz? Türkiye'nin ikinci kadın başbakanı olursam Angela Merkel'den daha iyi şeyler yapacağıma inanabilirsiniz ... Ayrıca kaybedince üzülebileceğim akrabalarım yok.... Ve başa gelirsem size sadık olacağıma inancınız sarsılmasın. Tek istediğim yurt dışında iyi bir üniversitede okuyup, iyi mevkii ve çokça para. Bunun karşılığında size ailemin ölümünü öneriyorum, bolca kan. Yalnız bana değil, beni öldürmeyin. Bana ve benim gücüme ihtiyacınız olabilir. Telepati gücüme ihtiyacınız olabilir. Bazı konularda kabalaya ihtiyacınız kalmaz. Cidden bendeki gücü bilmiyorsunuz. Para, mevki olmayabilir. Şeytanın çocuklarıyca korunduğum olabilir mesela. bir şeyi istediğimde o kişinin gözlerine bakıp sonra istediğim şeyi düşünmem yetiyor. eversigün oluyor. Çoğu kişi bu na telepati diyor. Ben ce bu gözle alakalı birşey. HOROS yalan değil. Lütfen duyun sesimi. Kana karşılık sizden para ve mevkii istiyorum. Gerçi benim gibi 'size yazan bir sürü kişi vardır dimi. Bende kimim ki sizin gözünüzde. Fakat LUCİFER 'e danışırsanız işin hiçte sizin düşündüğünüz gibi olmadığını söyleyecektir. LUCİFER 'E DANIŞIN.......... Benim aranıza katılmam konusunda LUCIFER'E danısın... O size diyecektir.

[email protected]
Isim ve Soyad: Lütfen Yardım Edin
Konu: Lucifer 'e danışın

Mesaj: Ben masonlar.org.tr sitesine 2 kere mesaj yazdım. Fakat henüz cevap gelmedi. Birde buraya yazıp şansımı deneyeyim dedim. Oraya yazdıklarımı özetleyeceğim. Emin olun cevap gelene kadarda pes etmek gibi bi niyetim yok. Ben maneviyatın varlığına, inanan biriyim. Bakın belli bir güçlerimin varlığınada inanıyorum. Telepati bende tavan yapmış durumda. İlk olarak şunu diyeceğim. Burda okudum "kadınlar mason olamaz" diye. Peki o halde olamıyoruz. İyilik yapabiliyomusunuz kadınlara? Beni bir üniversitede okutsanız? Belli miktarlarda para yardımı yapsanız? Olmaz mı? Lütfen yardım edin. Bu ortamım beni boğuyo. Son derece dinci ve aşırı muhafazakar bir ailede yetiştim ve onlardan tek öğrendiğim, yalan, münafıklık. başkada bişe yok . ciddiyim. Lütfen bana yardım edin. Lütfeeeen. Eğer bunların gerçekleşmesi için benden bir şey istiyorsanız, size ailemi gösterebilirim. Anne, baba, kardeş vb. hepsini öldürebilirsiniz. Sesim çıkmaz emin olun. Ben bu güne kadar çok şeyden medet umdum hiç biride gerçekleşmedi. Umarım anlamışsınızdır. Sizden emedet umarken birazda korkuyorum. Çünkü sizde çok kötü bahsediyorlar. Lütfen bana yardım edin lütfen. İstediğim, kana karşılık para. Ailemdeki herkesi öldürün ve bunun karşılığında beni yurtdışında okutun ve iyi yerlere getirin. Eğer bu dediğimi yaparsanız yemin olsun gözümden bir damla gözyaşı akmaz. Yeter artık . Bana yaptıklarına dayanamıyorum......Beni aranıza almak konusunda LUCİFER' e danışın. O size eminim olumlu cevap verecektir. Yapabileceklerim hakkında kimsenin hiç bi fikri yok. Sadece güç, makam ve paraya ihtiyacım var. Gerisi kolay. Lütfen lütfen lüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüütfen LUCİFER 'e danışın... LUCİFER 'e danışın. LUCİFER 'e danışın. LUCİFER 'e danışın..... Bu arada bana çokça para verirseniz ve iyi makan ve mevkii. Karşılığınd aki kanı ilk olarak babamı öldürebilirsiniz ..... LUCİFER 'e danışın. LUCİFER 'e danışın.
« Son Düzenleme: Ağustos 10, 2012, 11:01:50 öö Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ağustos 10, 2012, 11:15:44 öö
Yanıtla #495
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sn.Mason

Sanırım geçen gün size haksızlık yaptım halinizi tam anlayamamışım,anlayamadığım içinde bu mailleri yayınlamak doğrumu diye sormuştum,lakin şimdi sizi anlıyorum durumunuz hakikaten vahim sizde benim gördüğüm hafiften güzin abla durumları başlamış derdiniz büyük olduğu içinde derdinizi bizimle paylaşıyorsunuz.Sanırım bu mailide yayınlarken biz harici dostlarınızdan yardım talebiniz var yada ben öyl algıladım.

Bu durumda sn.mason 2 şey yapabilirsiniz cevap verip kurtulabilirsiniz yada kurtulacağınızı umarak cevap veririsniz,yada cevap vermez adamı çıldırtırsınız sizi mail bombardımanına tutar.

Fakat işin cevap kısmı karışık nasıl bir cevap burası çok net değil ama bir psikoloğa danışmadan cevap yazmayın sakın karşı taraf ikna olmaz ise daha agresif yaparsınız.

İşin latifesi bir yana nedir bu allah aşkına,insan aklı seviye olarak bu kadarmı düştü,insan basireti bu kadarmı seviyeyi indirdi,faustu izlemiş bir hali var ruhunu şeytana satmak istiyor zaten böyle bir niyetin varsa mason sitesin ne soruyorsun yakında şeytan seni şöyle hafiften bir ziyaret eder gönlünü yapar zaten.

Ha nedenmi mason tabiki harun yahya yüzünden bu toplum çünkü o yazılardan öyle biliyor.

Ne diyeyim sn.mason allah yardımcınız olsun belliki artık konumunuzda bir değişiklik var artık birde başvuru makamı olmuşsunuz.

saygılarımla
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Ağustos 10, 2012, 12:16:09 ös
Yanıtla #496

son maili okuyunca üzüldüm. bir insan başka insanlardan kurtulmak için şeytan'dan yardım istiyor...
"İsteyen yavaş gitsin, ister hızlı koşsun, arayan bulur. İki elinle isteğe sarıl; çünkü istektir iyi yola kılavuz olan."
Mevlana

Ağustos 10, 2012, 12:52:14 ös
Yanıtla #497
  • Aktif Uye

Çılgınca bir ileti. Bu psikolojide ailesine veya kendisine zarar vermesi muhtemel. Tedaviye ihtiyacı var.
Ölü Gibi Sessiz...Mezar Gibi Ketum...

חמישים אחוזים חמישים אחוזים בולגרי של יהודים....!!! O:

Ağustos 10, 2012, 03:34:33 ös
Yanıtla #498
  • Uzman Uye

[email protected]
Isim ve Soyad: Lütfen Yardım Edin
Konu: Lucifer 'e danışın

Mesaj: Ben masonlar.org.tr sitesine 2 kere mesaj yazdım. Fakat henüz cevap gelmedi. Birde buraya yazıp şansımı deneyeyim dedim. Oraya yazdıklarımı özetleyeceğim. Emin olun cevap gelene kadarda pes etmek gibi bi niyetim yok. Ben maneviyatın varlığına, inanan biriyim. Bakın belli bir güçlerimin varlığınada inanıyorum. Telepati bende tavan yapmış durumda. İlk olarak şunu diyeceğim. Burda okudum "kadınlar mason olamaz" diye. Peki o halde olamıyoruz. İyilik yapabiliyomusunuz kadınlara? Beni bir üniversitede okutsanız? Belli miktarlarda para yardımı yapsanız? Olmaz mı? Lütfen yardım edin. Bu ortamım beni boğuyo. Son derece dinci ve aşırı muhafazakar bir ailede yetiştim ve onlardan tek öğrendiğim, yalan, münafıklık. başkada bişe yok . ciddiyim. Lütfen bana yardım edin. Lütfeeeen. Eğer bunların gerçekleşmesi için benden bir şey istiyorsanız, size ailemi gösterebilirim. Anne, baba, kardeş vb. hepsini öldürebilirsiniz. Sesim çıkmaz emin olun. Ben bu güne kadar çok şeyden medet umdum hiç biride gerçekleşmedi. Umarım anlamışsınızdır. Sizden emedet umarken birazda korkuyorum. Çünkü sizde çok kötü bahsediyorlar. Lütfen bana yardım edin lütfen. İstediğim, kana karşılık para. Ailemdeki herkesi öldürün ve bunun karşılığında beni yurtdışında okutun ve iyi yerlere getirin. Eğer bu dediğimi yaparsanız yemin olsun gözümden bir damla gözyaşı akmaz. Yeter artık . Bana yaptıklarına dayanamıyorum......Beni aranıza almak konusunda LUCİFER' e danışın. O size eminim olumlu cevap verecektir. Yapabileceklerim hakkında kimsenin hiç bi fikri yok. Sadece güç, makam ve paraya ihtiyacım var. Gerisi kolay. Lütfen lütfen lüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüütfen LUCİFER 'e danışın... LUCİFER 'e danışın. LUCİFER 'e danışın. LUCİFER 'e danışın..... Bu arada bana çokça para verirseniz ve iyi makan ve mevkii. Karşılığınd aki kanı ilk olarak babamı öldürebilirsiniz ..... LUCİFER 'e danışın. LUCİFER 'e danışın.

« Son Düzenleme: Bugün, 11:01:50 Gönderen: MASON »

Burdaki serzenişin tek açıklaması , çocukluktan itibaren boş ,akıl dışı hurefelerle büyütülen ve bu konularda anlatılanlara sorgusuz ve sualsiz kabul eden insanın sonunda amacına ulaşamayınca; diğer yani tam tersi mekana geçmesi ve karşılığında ailesini cezalandırma istemini öne sürüp çaresizlik içinde amacına böyle ulaşabileceğine inanan bir insan.Burda acı olan yıllarca Milli piyango adı altında satılan afyon vari hayal ürünleriyle insanları uyuttular , karşılığında çalışmadan ve üretmeden ZENGİN olunacağı empoze edildi burdaki arkadaşta Opsesif derecesinde saplantılı ,bunun sonucunda sayın MASON' dan vb. kişilerden yardım alamayacağını anladığı andan itibaren bence EYLEM' e geçeçektir.
Saygılar
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Ağustos 10, 2012, 03:39:15 ös
Yanıtla #499
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

İlginç gerçekten Ailemi öldürün diyor ve başkan olmak isityor.

Böyle birini kim başbakan yapar ki ?

Z kuşağı gerçekten beni çok şaşırtıyor.

Saygılarımla
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.