Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: GOASISG - Üye Yasaklama  (Okunma sayısı 13505 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 27, 2013, 12:11:39 öö
Yanıtla #10
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Cezalandırılan arkadaşın eski yazdığı iletiler içindeki  kendini savunmak için yazdığı bahaneleri, kardeşlik bağını ''güçlendirici'' söylemlerini ve üstü kapalı hakaretlerini tekrar okumakta fayda görüyorum.

Saygılar.
Her şeye rağmen bir nura doğru yürüyoruz...

Temmuz 27, 2013, 12:14:17 öö
Yanıtla #11
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Tatsız yorumlar okudum hoşuma gitmedi,meğer ne kadar çok öfkelerimiz sinirlerimiz varmış içerimizdede fırsat kollamak için bekletirmişiz.Öncelikle forumun motto olarak kabul ettiğimiz ülkülerinden bir söze atıf yaparak şunu söyleyeceğim masonluk aynı zamanda bir kardeşlik ülküsüdür,biz buraya aramızda kardeşlik köprüsü inşa etmeye çalışırız yada ben öyle sanıyorum.Forumda ceza almış bir nevi kötü duruma düşmüş bir insan için onun arkasından,iyi oldu ,beklenen oldu ve beznzeri memnuniyet ifadeleri ile kardeşlik bağı nasıl kurulacak bilemiyorum.Birinin acziyet ve düşkünlüğüne oh demek ve sevinmek ilkesizliktir.esefle okudum kınıyorum bu bakışı.Yorum yapmamak yazmamak en doğrusudur.
emin olun aciz bir insanla trol tabir edilen forumu tahrip etmeye gelmiş insan arasındaki farkı ayırt edecek kadar çok forumlar aleminde bulundum yaklaşık 10 yıldur b alemin içindeyim. Siz içinizi ferah tutun biz nasıl davranacağımızı iyi biliriz
Saygılar.

Temmuz 27, 2013, 12:53:42 öö
Yanıtla #12
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Sayın samuray,

Masonlar.org forumu bir alem değildir. ''Ciddi ve müstesna bir forumdur.'' Mahalle ağzı söylemlerden şiddetle kaçınınız. İsterseniz iki çay söyleyelim oturun iki tavla atah,

''Siz o bildiğiniz alemlerde dilediğinizi yapabilirsiniz.''

Saygılarımla

« Son Düzenleme: Temmuz 27, 2013, 01:09:39 öö Gönderen: Arais »
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Temmuz 27, 2013, 07:39:24 öö
Yanıtla #13
  • Aktif Uye

sayın Karahan siz eleştirildiğinizde ne kadar kalp kırıyorsunuz, bu yasaklanan hakaret ediyor. Nasıl kardeşlik köprüsü kurulacak?
Doğru rehberini bulana ne mutlu...

Temmuz 27, 2013, 06:10:51 ös
Yanıtla #14
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sn.Ruzber

Yazdıklarımı okuyacağınıza kafanızdaki benimle alakalı hislerinizi döküyorsunuz,eleştirilmek farklı bir şey ,saldırı amaçlı alaylı eleştiri başka bir şey bu farkı anladığım anda bende kendi tepkimi vermişimdir herzaman,benim buradaki anlattıklarımı ya okumadınız yahutta iyi anlamadınız bu arkadaşa moderatör cezayı zaten verdi uzun bir süre yok aramızda,bu konu hassas bir konu insanı rencide eder,siz ise burada kalkıp yorum yapıyorsunuz iyi olmuş diye,benim yoırumum sadece buna oldu o arkadaşın aldığı ceza ve yaptığı söylemlerle ilgilenmedim bile çünkü gereği yapılmış,gereği yapılan bir konu hakkında yorum yapılması o insanı rencide eder üzer ben buna vurgu yaptım kaldıki siz hala biz doğru yaptık diyorsanız kendinizi savunuyorsanız ben bir şey diyemem.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Temmuz 28, 2013, 11:00:51 öö
Yanıtla #15
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın samuray,

Masonlar.org forumu bir alem değildir. ''Ciddi ve müstesna bir forumdur.'' Mahalle ağzı söylemlerden şiddetle kaçınınız. İsterseniz iki çay söyleyelim oturun iki tavla atah,

''Siz o bildiğiniz alemlerde dilediğinizi yapabilirsiniz.''

Saygılarımla
Sayın deneme moderatör Arais Bey
:) Alem dediğim sanal alem yani internet dünyası. İnternet alemi=internet dünyası.
Tavlaya gerek yok zaten satrançta bana yenildiniz bir de tavlayı koltuğunuzun altına koyarsam bayağı bir ağır gelir  :)
Saygılarımla...

Temmuz 28, 2013, 12:18:08 ös
Yanıtla #16
  • Aktif Uye

:) Alem dediğim sanal alem yani internet dünyası. İnternet alemi=internet dünyası.
Tavlaya gerek yok zaten satrançta bana yenildiniz bir de tavlayı koltuğunuzun altına koyarsam bayağı bir ağır gelir  :)
Saygılarımla...

Azizim o ağırlığı bir hayli siz hissetmişsiniz, seslenme tonunuzdaki  değişimden belli(deneme moderator Arais bey) Görevim icabı sizi uyardım. Gerekirse bir daha uyarırım. Üyelerimizin bir çoğu sizin tutumlarınız dan şikayetçi.

Burası İnternet dünyası değil, masonlar.org forumu ''ciddi ve müstesna bir forumdur''. Mahalle ağzı söylemlere izin veremeyiz.

''Siz o bildiğiniz alemlerde dilediğinizi yapabilirsiniz, forum kurallarımızda üyelerimiz den beklentimiz açıkça belirtilmiştir.''

Santraç galibiyetinizi, bir kez daha tebrik ederim.

Saygılarımla

« Son Düzenleme: Temmuz 28, 2013, 12:20:45 ös Gönderen: Arais »
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Temmuz 28, 2013, 03:20:08 ös
Yanıtla #17
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Saygılarımla...

Azizim o ağırlığı bir hayli siz hissetmişsiniz, seslenme tonunuzdaki  değişimden belli(deneme moderator Arais bey) Görevim icabı sizi uyardım. Gerekirse bir daha uyarırım. Üyelerimizin bir çoğu sizin tutumlarınız dan şikayetçi.

Burası İnternet dünyası değil, masonlar.org forumu ''ciddi ve müstesna bir forumdur''. Mahalle ağzı söylemlere izin veremeyiz.

''Siz o bildiğiniz alemlerde dilediğinizi yapabilirsiniz, forum kurallarımızda üyelerimiz den beklentimiz açıkça belirtilmiştir.''

Santraç galibiyetinizi, bir kez daha tebrik ederim.

Saygılarımla
deneme mod. dedikten sonra gülümseme işareti yolladım yani şaka, darılacak bir şey yok.
şikayetçi olabilirler tabi ben de bir sürü insandan şikayetçiyim ama önemli olan şikayette haklı olup olmadığımızdır. Eskiden uğur dündarın bir programı vardı hodri meydan diye orada sağlıksız şekilde hayvan kesenlere tebeşirtozundan sahte aspirin yapanlara baskın yapıyorlardı oradaki tebeşirciler de sayın Dündardan şikayetçiydiler. Ama kendisi gazeteciliğe devam etti ben de forum yazarlığıma devam edeceğim. Uyarılarınız iiçin yine de teşekkür ederim.
Saygılarımla

Ağustos 02, 2013, 06:24:36 ös
Yanıtla #18
  • Aktif Uye

Sayın forum üyeleri,

GOASISG kullanıcı adlı daha önce 90 gün uzaklaştırma cezası alan üyemiz, masonlar.org üyelik forumunda yalan beyanda bulunmak süreti ile imhotep kullanıcı adı ile tekrar başvurmuş, üyelik başvurusu kabul görmüştür.

Yalan beyanda bulunmak, forum kurallarına uymamak, 90 gün uzaklaştırma cezasından imtina etmek sebeblerinden dolayı GOASISG ve imhotep kullanıcı adları sınırsız süre ile seyirci statüsüne alınmıştır.

Saygılarımla
« Son Düzenleme: Ağustos 02, 2013, 06:34:42 ös Gönderen: Arais »

Ağustos 02, 2013, 06:46:14 ös
Yanıtla #19
  • Aktif Uye

Sayın GOASISG,(imhotep)

Diğer yaptığınız kural ihlalleri neyse ama yalan beyanda bulunmayı, size yakıştıramadım. Böylesine ucuz bir oyunla bizleri değil kendinizi kandırdınız. Sürekli olarak yaptığınız işte o zaten.

Yazık !