Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: GOASISG - Üye Yasaklama  (Okunma sayısı 13444 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aralık 26, 2015, 04:40:46 ös
Yanıtla #50
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Teammülleri zorlarmış gibi gözüken üslubumun altında.Aslında iki zıt düşüncenin çarpışması sonucunda ortaya cıkıcak gercekliğe ve bilgiye duyulan aşk ve aclık yatıyor olamazmı ?.

Yaşamın akışı ve zorlukları,bizi maskelerin ardına itiyor.Maskeler ise sadece gerceğin o acı yansımasında eriyip düşüyor....Belki... bana yapılan bu sayfalar dolusu hakaretin altında.Düşürülmüş maskelerin ardına  saklanan gercek suretlerin,görünür hale geldiğinde duyulan acısnın ,bana tepkilere dönüşerek çarpan yansımasıdır.

« Son Düzenleme: Aralık 26, 2015, 04:46:33 ös Gönderen: GOASISG »
ܚܠܐ -ܕܡܐ- -ܩܪܒܐ

Aralık 27, 2015, 08:58:48 ös
Yanıtla #51
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Sayın Goasısg adlı kullanıcı süresiz seyirci statusune alınmıştır bilgilerinize sunulur.

Saygılarımla

2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Aralık 27, 2015, 09:16:35 ös
Yanıtla #52
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Aslında arkadaşa verilecek en büyük ceza ileti sayılarını sıfırlamak olurdu çünkü bu onun için çok büyük bir statü kriteri..
Neyse kararı çok yerinde bulduğumu belirteyim..
"Biz, ilhamlarımızı gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

K. Atatürk

Aralık 28, 2015, 04:39:21 ös
Yanıtla #53
  • Seyirci
  • Uzman Uye

TUHAF GERÇEKTEN.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Aralık 30, 2015, 09:33:51 ös
Yanıtla #54
  • Orta Dereceli Uye
  • **
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !

Sayın Üyeler;

Bu platformada herkes Yönetim kararlarına saygılı ve anlayışlı olmalı;
Şahsen benim'de almış olduğum bir ceza nedeni ile bir yıllık kısıtlama yaşamışlığım var.
Cezalar yapılan yanlışların karşılığıdır. Ben nasıl cezama rıza gösterip yazdıklarım konusunda farkındalığımı katlayarak arttırdıysam;
Herkes yazdıkları ve söylevleri konusunda hakkında verilen hükme rıza göstermelidir.
Kimse bunları size zorla yazdırmıyor yada söyletmiyor, aradığımız erdem önce kendi farkındalığımızı arttırmaktan geçmektedir.
Söylev yada yazılanın sizin zihninizdeki karşılığı kadar okuyan kişinin zihninde bulacağı karşılığı ve anlamı'da düşünerek yazmalı ve paylaşımlarımızı
oto kontrol icinde yapmalıyız.
Aksi taktirde istenmiyen durumlarla karşılaşmak kabildir.

Saygılarımla;
Kerberos..