Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: ADNAN OKTAR BU KİTABI TOPLATTIRIR!  (Okunma sayısı 20866 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 09, 2016, 02:07:43 öö
Yanıtla #50
  • Aktif Uye

Türkiye'de yedi sekiz tane adam vardı, isimlerini bildiğim; iyi çalışan, zeki, dava adamı insanlar. Sonra ne olduysa bu adamların bazıları kafayı yedi, bazıları hapse girdi.

Fetullah Gülen bunlardan biri değildi ama, onun da sonu böyle oldu. Gayet aklı başında, zeki bir adamdı. Oturur bütün samimiyetiyle ağlar, kendi deyimiyle metafizik gerilime girerdi. Ama sonradan ne olduysa o da kafayı yedi ve ağlarken gözü sağa sola dönmeye başladı.

Birileri bu adamların kafasını fena bozdu yani. Şimdi en iyisi yeşil reçete kullanıyor.

Biz geçelim bunları da,

Bugün kaç çocuk öldü, kaçının ölürken gözünde bisikleti canlandı, biraz onu düşünelim.

Varsa da şu hâlimizi biraz düşünelim.

« Son Düzenleme: Eylül 09, 2016, 02:11:57 öö Gönderen: İNSAN »

Eylül 09, 2016, 05:48:31 öö
Yanıtla #51
  • Aktif Uye

Uygun olmayan dil, uygun olmayan davranıslar.... islami böyle anlatması.... yazık...
Doğru rehberini bulana ne mutlu...

Eylül 09, 2016, 01:04:02 ös
Yanıtla #52
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Sn. @Arais'in vermiş olduğu nacizane bilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim..

Şuan olan biteni henüz tam olarak anlayamıyoruz.
Bazı localarda allah inancını şart koşuyorlar, bazı localarda ise bu şart yok. Oktar'ın şöyle bir açıklaması var.
Oktar'a soruyorlar.. Daha dün sen Masonlar hakkında kötü konuşuyordun şimdi ne oldu da Mason oldun diyorlar.
Oktar'da şöyle cevap veriyor.. Masonlar ateist ve şeytana tapıyorlar bende onların Büyük Üstad'ı olarak onları allah inancını vermek için çalışıyorum.. Gerçek İslamı ve kuranı öğretmeye çalışıyorum. Namaz kıldırmaya çalışıyorum yani vesile oluyorum.. Eğer ben Mason olmasaydım hiçbiri beni dinlemezdi demek istiyor..
Ama baktığımızda İtalyada ki gelenlerin hepsi Mason ve Tapınak Şövalyesi.. Orada ki tüm Masonlar ve Tapınak Şövalyeleri de Oktar'ı Büyük Üstad olarak görüyor ve emrinde olduklarını bizzat söylüyorlar.. Kimse Oktar'ın tekris törenini görmedi.. Zaten Bir Mason'un tekris törenini görmek tamamen imkansız.. Hiç imkanı yok.. Ne video ne fotoğraf ne de başka bir şey.. Oktar şuan da Gerçek İslamı anlatıyorsa o zaman gerçek hıristiyanlığı ve museviliğide aynı anda anlatsa aslında hiçbir problem kalmaz..

saygılarımla.

Sayın malag,

Derecesi herne olursa olsun, tekris töreni ulu orta yapılmaz. Öle televizyonda masonik derece verilmez, Öyle bir günde 33. derece mason olunmaz. 20 senelik bir yolculuktur en az. Kişinin masonluğu her ne şartla olursa olsun ifşa edilmez. Masonluk ezoterik bir yapıdır (ice dönük) herhangi bir şekilde reklama ihtiyaç duymaz. Kendini savunmaz ve anlatmaz. Böyle bir duruma da ihtiyaç duymaz.

Bu uygulamalardan zaten kurumun masonik olmadığı aşikardır.

Saygılarımla

Saygılarımla
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Eylül 09, 2016, 04:44:24 ös
Yanıtla #53
  • Mason
  • Aktif Uye
  • *

Yıllar önce hep sorulurdu:
Adnan Oktar bu kitapları yayınlamak için bu paraları nereden buluyor?
Bu genç kızları nasıl kadırabiliyor?
Bilim Araştırma Derneği denilen o örgütün aslı astarı nedir?
Acaba şimdi bu soruların olası yanıtları belirleniyor mu?
İslamı anlatıyormuş!
Bu şarlatanın yapmak istediği, arkasında kimlerin olduğu acaba bugünlerde anlaşılabiliyor mu?

Sn. Malang bastırdıkça bastırıyor, sordukça soruyor... Forumda bu konuda açıklama yapılmış konu başlıklarını da okumuyor, onun yerine aynı soruları tekrar ve tekrar önümüze getiriyor. Bunu yaparken de Sn. ADAM'ın yukarıda sorduğu "bu kişinin arkasında kimlerin olduğuna" dair soruya kafa yormak istemiyor bile.

Bu UMSOI denilen ve hiçbir masonik otorite (geleneksel veya liberal) tarafından tanınmayan, mason taklitçisi örgütün sözde büyük üstadı Gian Franco Pilloni'nin ne haltlar karıştırdığından da bihaber. Oysa enformasyon çağında yaşıyoruz. Bilgi toplamak daha kolay artık. Ben topladım, neler döndüğünü ve arkalarında kimler olduğunu kendimce anladım. Burada paylaşmam. FETÖ neyse bu da aynı meret. Maaşallah biz Adnan Oktar'ı sadece yurt içinde faal zannederken, diğer ülkelerde de epeyce yayılmış. Kendilerinin mason olduğunu zanneden müritler edinmiş kendisine. Hem Adnan Oktar'a hem de Pilloni'ye "Sevgili Büyük Üstadımız" diye hitap etmeye başlamışlar. Ortada ciddi bir uluslararası network yapılanması var. FETÖ'den farkı eğitim alanına el atmamış olmaları. Belki atmıştır da o kadar yaygın değildir, kim bilir?

Sn. Malang başlarda özgür düşüncesini ifade ediyor diye ben de kendisine çok yüklenilmemesi gerektiğini düşünmüştüm. Fakat bir de baktım satır aralarında bayağı bildiğiniz fikir implantasyonu yapıyor. Yok Adnan Hoca şeytana tapan masonlara İslamı öğretecekmiş de, yok Tapınak Şövalyeleriymiş de... Boş boş konuşmalar.

Buradan son kez söylüyorum. Adnan Oktar mason değildir. TV kanallarında derece takdim edilmez. Ancak ediyormuş gibi yapılabilir. Pilloni'nin mason olup olmadığını bilemem. Belki eskiden gerçek bir büyük loca altında faaliyet gösteren bir locada Tekris olmuş ve sonrasında Üstatlık derecesini de almış olabilir. Ama şu andaki örgütü UMSOI, bir mason kuruluşu değildir. Şarlatanlık kuruluşudur.

Adnan Oktar - Gian Franco Pilloni ortaklığı ve networkü, umarım ileride ülkemiz için bir ulusal güvenlik tehditi oluşturmaz. Oluşturursa onu da bertaraf etmesini biliriz. Yabancı istihbarat servisleri ile kendi ülkeleri aleyhinde iş tutanlar elbette bunun bedelini er ya da geç öderler.
Live long and prosper.

Eylül 09, 2016, 05:42:07 ös
Yanıtla #54
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn. Spock vermiş olduğunuz en kıymetli bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim. Siz ve öteki üyelerimiz sayesinde en iyi ve en doğru bilgileri edindik.. Bu konuda binlerce haricilerin aklındaki soru işaretlerini kaldırdınız.

saygılarımla.

« Son Düzenleme: Eylül 09, 2016, 05:44:12 ös Gönderen: malang »
“Bize verilen sırları, kalbimizin en derin köşelerinde saklamalıyız. Bir ölü kadar sessiz, bir mezar kadar ketum olmalıyız.”

Eylül 09, 2016, 05:48:56 ös
Yanıtla #55
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn. Arais vermiş olduğunuz nacizane bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim.

saygılarımla.
“Bize verilen sırları, kalbimizin en derin köşelerinde saklamalıyız. Bir ölü kadar sessiz, bir mezar kadar ketum olmalıyız.”

Eylül 09, 2016, 10:02:37 ös
Yanıtla #56
  • Orta Dereceli Uye
  • **

adnan oktar ın mason  olduğuna inanmıyorum . çünkü çok birbirlerini pohpohlıyorlar.

Şubat 20, 2017, 01:05:38 ös
Yanıtla #57
  • Mason
  • Yeni Katilimci
  • *

Sn. Spock şahsen hislerime tercüman olmuş. Teşekkürler ve ellerine sağlık.
Sn. Malang, Museviler, Hristiyanlar ve Müslümanlar Mesih'i bekler. "Museviler Davud'u bekler" yazmışsınız bu kanımca gerçeği yansıtmamaktadır. Müslümanlar ilaveten Mesih'ten önce zuhur edecek dini yeniden İslamiyet'in doğduğu günlere döndürecek, hurafelerden, bozulmalardan ve itilaflardan arındıracak bir Mehdi bekleyişindedir. Hiçbir islami kaynağa göre Mehdi ve Mesih aynı kişi değildir.
Saygılarımla.
Nec Plus Ultra