Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonların Türkiye'yi Ele Geçirme Planı  (Okunma sayısı 7466 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 22, 2009, 07:31:05 ös
  • Ziyaretçi

(ne yazık ki internette dolaşırken böyle bir yazıya rastladım burada paylaşmanın faydalı olacağını düşünüyorum. Ben inandırıcı bulmadım esasen sadece paylaşma gereği duydum. Hiç değilse güler tebessüm ederiz dostlar...)  :)

Ergenekon iddianamesi ek delil klasöründe çıkan skandal bir belge masonların Türkiye ve Müslümanlar üzerinde karanlık planlarını açıkça ortaya koyarken, nasıl ve nerelere sızdıkları ile ilgili şok edici bilgiler veriyor.

İddianamenin ek delil klasörlerinde yer verilen Avrupa Merkez Masonlarının eylem planlarının da Türkiye'deki masonlara iletilmek üzere alınan kararlar sıralanıyor.

“HALKÇI PARTİLERDEKİ BİRADERLER ÇOĞALTILSIN”

Fransızca'dan Türkçe'ye tercümesi yapıldıktan sonra iddianameye konulan, karanlık örgütün yalnızca üst düzey üyelerine gönderdiği ve örgüt içi gizli kararların yayınlandığı Rönesans isimli mecmuada yayınlandığı belirtilen eylem planı dudak uçuklatıyor.

Planda Türkiye'deki ‘Halkçı partiler' cümlesi kullanılarak bu partilerin kadrolarındaki “biraderlerin” miktarının çoğaltılması gerektiğine, maddi kaynaklarla destekleneceklerine değiniliyor.

MASON VE YAHUDİ KARŞITLARI BELİRLENİP İMHA EDİLECEK
İddianamede yer alan gizli toplantının en can alıcı kararı “Mason ve Yahudi aleyhtarı bütün gelişmeleri tespit etmek ve bunları önlemek” başlığı altında toplanıyor.
Alınan karar göre Türkiye'deki bütün mason ve Yahudi karşıtı gruplar belirlenecek ve “Masonik ideallerin gerçekleşmesini önleyebilecek hareketleri imha” edilecek.

CEMAATLERİN ARASINA FİTNE SOKARAK BİRBİRİNE DÜŞÜRMEYİ AMAÇLAMIŞLAR
Toplantıda alınan bir başka kararda ise dini gruplar arasında oluşan ihtilafların tespit edilerek körüklenmesi gerektiği ve aralarına fitne sokulan bu grupların önce masonluk aleyhindeki etkilerinin zayıflatılması daha sonra basında bulunan biraderler vasıtası ile bu grupların yok edilmesi gerektiği belirtiliyor.

ROTERYEN VE LİONS KULÜPLERİNİN ARDINDA DA MASONLAR VAR

Eylem plandaki dikkat çekici ayrıntılardan bir diğeri ise Türkiye'de faaliyet gösteren Rotary ve Lions kulüplerinin sözde hayır ve kültür organizasyonu. Çevirisi yapılan belgede ‘Masonlar hakkındaki önyargı problemini çözmek, müttefikimiz olan Rotary, Lions vs. gibi kulüpleri bu göreve yöneltmek. Halkın sempatisini kazanmak için kültürel kampanyalar tespit etmek.' İfadeleri ile bu teşkilatların düzenlediği sözde yardım faaliyetlerinin ardındaki gerçek itiraf ediliyor.

HEDEF TÜRKİYE'Yİ ELE GEÇİRMEK

İşte masonların sinsi planlarındaki çarpıcı kararlar:

1-Mason ve Yahudi aleyhtarı bütün gelişmeleri tespit etmek ve bunları önlemek

2- Masonik ideallerin gerçekleşmesini önleyebilecek hareketleri imha etmek

3- Hassas noktalarda görevli biraderlerin isimlerinin açıklanmasını önleyecek hayati tedbirler alınması

4- Gerici, dinci teşekküllerin önlenmesi konusunda daha dikkatli ve hassas davranılması için basındaki biraderlerin uyarılması.

5- Halkçı partilerin kadrolarındaki biraderlerin miktarının çoğaltılması ve bunların etkilerinin takviyesi

6- Mali problemler konusunda Avupa Localarından yardım ve işbirliği istenmesi.

7- Müttefikimiz olan Rotary, Lions vs. gibi kulüpleri bu göreve yöneltmek. Halkın sempatisini kazanmak için kültürel kampanyalar tespit etmek.

8- Dogmatik dini inançlardan uzak tutulması için halkı eğitmek

9-. Radikal İslamcı hareketlerin kontrol edilerek uzun vadede yok edilmesi

10- Dini grupların arasındaki ihtilaf ve bölünmelerin körüklenerek masonluk aleyhindeki etkilerinin zayıflatılması

11- Dini akımların toplugücünün değişik odaklara yönlendirerek masonik ideallere zarar vermelerinin önlenmesi.

12- Bilinen ve etkili antimasonik yazar ve yayınlarının faaliyetlerinin durdurulması.

Ocak 27, 2010, 12:00:27 öö
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Masonlar hakkında böyle kesin ve ayrıntılı bilgilere nasıl ulaştılar acaba :D

Şubat 04, 2010, 09:10:35 ös
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

komik

millet gaza gelsin
ya allah bismillah desin diye kasitli yapilmis komik bir haber

isi gucu yok masonlar
mason ordusu kurup ele gecircekler turkiyeyi
boyle bir gucleri olsa
ne isleri olur turkiyeyle

soyle hawai falan gibi fazla direnmeyecek ulke secerler
ohh kumsal deniz gunes
herkes mason
gul gibi yasarlar
:D

Şubat 05, 2010, 06:06:34 ös
Yanıtla #3
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Ergenekon yetmedi bunlara... bunun adina da her yere kon derler :D
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.