Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org Ziyaretci Sayisi Gunde 4800`u Gecti.  (Okunma sayısı 2852 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 16, 2012, 02:57:29 ös
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Ekte gosterildigi uzere Google Analytics tarafindan izlenen Masonlar.org gunluk tekil ziyaretci sayisi ortalama 3200 seviyesinde devam etmekteyken 10 Kasim da 4820 ye ulasmistir. Gorselde, diger bilgileride goruntuleyebilirsiniz.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Kasım 16, 2012, 04:37:44 ös
Yanıtla #1
  • Seçkin Üye
  • Uzman Uye

Bu durum, bu Forumun yöneticileri kadar üyeleri için de mutluluktur, onurdur hatta gurur vesilesidir.

Ben, başta Sayın MASON olmak üzere bu sonucun sağlanmasındaki başarıları nedeniyle tüm yöneticileri kutlarım.

Ancak bu sonuç, bu durum aynı zamanda bir sorumluluğu yansıtır.

Biz Forum üyeleri, bu sitenin kalitesini korumalıyız ki bu başarı sürsün.

Bu sorumluluğu bilerek, anlayarak, üstlenerek davranmalıyız.

Yöneticiler de biz öyle yapmayacak olursak, bizim için gereğini yapmalı.

ADAM OLMAK ZOR İŞ AMA BUNUN İÇİN ÇALIŞMAYA DEĞER.

Kasım 16, 2012, 04:58:02 ös
Yanıtla #2
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sn.Adamın dileklerine katılıyorum bir ikide ben ilave etmek isterim,

Mason arkadaşların foruma katkı,katılım ve paylaşımları oldukça alt seviyelerde ,Sadece belli başlı arkadaşlar katılım yapıyor.Foruma katılımlarıda genellikle çok fazla itişip kakıştığımızda kontrolden çıkıyor görünümlerinde uyarı ve ikaz etmek için çıkıyorlar tabiki sahipsiz bir forum değil ama benimde alamadığım ruh şu masonluk hakkında herşey bu forumda öğrenilir en doğrusu bu sloganımız lakin katılım bve paylaşıma dahil olmuyorlar pek.Bir kaç kişinin emeği ile yürüyor son yıllarda sn.adam üstlendi bu işi.

İşin şakası ben sn.adamın 2.bir nick ile yazı yazan bir mason olduğu kanısına bile kapıldım uzun zaman.
Bilgi bankası gibi her bilgiyi ondan aldık masonluk ile alakalı çoğu zaman aklımdan bile geçti bu kadar çok şey bilip bu kadar çok övüp bukadar uğraşı verdiğiniz bir yapının neden dışındasınız diye.

İşin latifesi bir yana ben eğer daha kaliteli olması için mason arkadaşları daha çok içimizde görmek isterim masonluk ile alakalı konularda daha fazla görüş bildirmelerini arzu ederim.Belkide benim bu forumda gördüğüm en elzem konudur.Daha çok tanınmak daha çok bilinmek güzel ama ????????
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Kasım 16, 2012, 05:27:43 ös
Yanıtla #3
  • Uzman Uye

Bencede sevinmemiz gereken bir haber ve sayin ADAM"in dedigi gibi kendisini burda  evinde hisseden "herkesede sorumluluk yükleyen" bir haber.

Cok degil daha bundan iki ay önce burda bazi tartismalara sebep vermisti bu "Forumun sevyesi ve internetteki yeri yani siralama filan". Bilmiyorum bu iki ay icinde neler degisti, bizmi cok abarttik bazi seyleri, neyse!!!!!!!

Ama sunu söylemek isterimki, burasi Masonlar.org, Masonlarin kurdugu ve yönettigi bir Forum ve bu forumda Masonlar gibi bu hayatin icinde ve bu dünya ile birlikte dönüyor.
Bu dünyada olan hersey bizi yani bu Forum üyelerini ve Masonlari ilgilendirir ve diyorumki kendimizi sadece Masonluk ve onunla ilgibi konularla sinirlayamayiz ve sinirlamiyalim.
Forum ve seviyesini düsürmeden hertür konuya egilelim.

Birkonudada sayin karahan"a hak veriyorum, oda Mason arkadaslarin birazdaha katilimi gerekiyor diye düsünüyorum.

Saygilarimla