Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: theone  (Okunma sayısı 2466 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 08, 2007, 12:12:52 öö
  • Ziyaretçi

Merhaba burada olmak benim icin de buyuk mutluluk. Yurtdisindaki bazi arkadaslarim sayesinde buyuk aileyi incelemeye  başladim. Aydinlanma yolunda her adimi atmaya hazirim. Saygi ve Sevgilerimle. AAS ...

Ağustos 08, 2007, 12:50:02 öö
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Güneşe boş boş da olsa bakmak zordur. Gözünüzü kısmak zorunda kalırsınız. O uzakta da olsa sizin ona net bakmanıza izin vermez.
[/Siz de Freddie Mercury hayranimisiniz. 11 yasimdan beri fanatik bir dinleyicisiyim. quote]

Ağustos 08, 2007, 01:11:48 öö
Yanıtla #2

Güneşe boş boş da olsa bakmak zordur. Gözünüzü kısmak zorunda kalırsınız. O uzakta da olsa sizin ona net bakmanıza izin vermez.
[/Siz de Freddie Mercury hayranimisiniz. 11 yasimdan beri fanatik bir dinleyicisiyim. quote]

Hayran olmamak elde değil. Keşke hala aramızda olsaydı onu canlı izlemeyi çok isterdim.
ars longa, vita brevis...

Ağustos 08, 2007, 01:12:31 öö
Yanıtla #3

Bu arada sn. theone hoşgeldiniz.
ars longa, vita brevis...

Ağustos 08, 2007, 03:33:50 öö
Yanıtla #4
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin theone,

Mesajinizi yeni konu olarak actim. Hosgeldiniz.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ağustos 08, 2007, 09:04:42 öö
Yanıtla #5

Hosgeldiniz...
Omnia mors aequat

Ağustos 08, 2007, 06:15:35 ös
Yanıtla #6
  • Ziyaretçi

Hos geldiniz.