Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Almanya`da yasayan bir Türkün izlenimleri  (Okunma sayısı 16159 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 15, 2007, 08:21:53 ös
Yanıtla #30
  • Ziyaretçi

Konu ile pek alakası olmasada bende turlarken bulduğum bir yazıyı aynen değiştirmeden aktarmak istiyorum(sadece uygun olmayan yerleri ****** şeklinde yaptım);

Selamlar  ben Berlinden katılmaktayım.
Benim söylemek istedigim Maalesef burdada kürtler cogalmis ve yasam tarzlari ve yaptiklari hareketlerle ( fuhus, uyusturucu ,hirsizlik,kriminal olaylar ve hertürlü adi suclar) Almanlar tarafindan bunlarin pasaportlari Türk pasaportu oldugundan dolayi Almanlarda bunlari Türk saniyorlar ve suc istatistiklerindede Türk olarak geciyorlar
burada tanistigim Almanlar bana benim hic Türke benzemedigimi söylüyorlar niye dedigimde ise kürtleri tarif ediyorlar biraz uygar bir kisi görünce sen Türk degilsin diyorlar ben dilim döndügünce anlatiyorum bunlar bizden degil ayri bir kavim Irk bile degil diye ama Almaninda böyle görmek isine geliyor yani bizi bu kürtlerle özdestirmek tamda kafalarindaki düsünceyle bagdasiyor diyecegim su ki vanda kürt ****** isvecli yabancilara yaptigi olay avrupada direk Türk düsmanlarinin isine gelecek ve zaten kasitli bu tür olaylari yaptiklarina inaniyorum biz Milletce bu kürtlerden kurtulmadikca hic bir zaman rahat edemeyecegiz

Ağustos 15, 2007, 08:35:53 ös
Yanıtla #31
  • Ziyaretçi

leon atma dostum bence bu senin görüşlerindir

Ağustos 15, 2007, 08:37:55 ös
Yanıtla #32
  • Ziyaretçi

bir de konuyla alakası yok diye de belirtmiş  :D :D :D :D :D

Ağustos 15, 2007, 08:39:55 ös
Yanıtla #33
  • Ziyaretçi

hey leon baksana şu imzandaki sözü açıklayabilir misin tabi açıklayabilirsen ha  :D 

Ağustos 15, 2007, 08:42:03 ös
Yanıtla #34

Cahil bir kürtün ya da Türk'ün yaptığı kötü bir şeyden tüm Türkler böyledir diye fişleme yapılması saçmadır bir o kadar da doğaldır. Aynısını biz de yaparız herkes yapar. Fişlemeye uğrayan bir Türkün ya da kürtün de başka bir memlekette işi gerçekten zor olsa gerek.
ars longa, vita brevis...

Ağustos 15, 2007, 08:43:37 ös
Yanıtla #35

hey leon baksana şu imzandaki sözü açıklayabilir misin tabi açıklayabilirsen ha  :D 

Hayırdır Sn gölge sevmediğiniz bir söz mü ya da gerçekten anlamadınız ondan mı soruyorsunuz?
ars longa, vita brevis...

Ağustos 15, 2007, 08:44:46 ös
Yanıtla #36
  • Ziyaretçi

bence de bakın bütün ırklar içinde yaramaz insanlar vardır ama bunu sn.nietzschenin söylediği gibi genelleme yapılmamalı düye düşünüyorum :P  

Ağustos 15, 2007, 08:45:14 ös
Yanıtla #37

Alıntı
leon atma dostum bence bu senin görüşlerindir
Alıntı
bir de konuyla alakası yok diye de belirtmiş  
Alıntı
hey leon baksana şu imzandaki sözü açıklayabilir misin tabi açıklayabilirsen ha  

Sn Gölge,

Farklı görüşe sahipseniz bunu saygı unsurları ve karşı tarafı rencide etmeyecek biçimde yazmakta özgürsünüz.Kişisel sataşmalara izin verilmeyecektir.Lütfen uyarıyı dikkate alınız tekrarından kaçınınız.

Saygılarımla,
Omnia mors aequat

Ağustos 15, 2007, 08:46:49 ös
Yanıtla #38
  • Ziyaretçi

Ağustos 15, 2007, 08:48:19 ös
Yanıtla #39
  • Ziyaretçi

hayır sn nietzcshe geçen gün kendilerine bir atıfta bulunayım dedik bizi bin pişman ettikleri için bu nedenle :D