Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: AKP Ne Yapıyor?  (Okunma sayısı 4980 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 04, 2007, 01:04:24 öö
Yanıtla #10
  • Ziyaretçi

SEVGİLİ kardeşlerim öncelikle şunu belirteyim ben hiç bir partiye oy atmadım kesinliklede atmam(şu parti liderlerine bakaaktan  fakat sizin toplumumuza yapmış olduğunuz gereksiz tabrileri sizlere yakıştıramadım eğerki bu durumdan rahatsızsanız herkesin düşüncesine saygı duyup kendi mücadlenizi ve düşüncelerinizi insanlara empoze edin yahut size göre doğru olanları insanlara aktararak onlara doğruları öğretin bu hem sizin hemde toplumumuz için olumlu sonuçların çıkmasını sağlayacaktır.

sizden ricam kendi toplumunuzu  toprağınızı bayrağınızı  en içten sevgilerinizle kucaklamak  toplumuunuzu  olumlu yönlerde ilerletecek tavırlarda bulunmanız  en içten temennimdir.

SAYGILAR.

Kasım 04, 2007, 08:32:20 ös
Yanıtla #11
  • A.A.O.N.M.S.
  • Şrayn Masonu
  • Aktif Uye
  • *

Kalemtıraş dostum esenlikler!

........., varın artık bu milletin koyun sürüsünden ayrı ne gibi bir farkı kalmış siz düşünün...

..........

Sevgiler, saygılar

Sn. Leon Commandante,

demokratik secim sonucu ne olursa olsun, bir millete koyun sürüsü gibi uslüp site tarafindan tasfip edilemeyecegini belirtmek isterim.

Sevgi ve Saygilarimla
Ambassador Emirat Shriners of Heidelberg Germany

Kasım 05, 2007, 02:21:41 ös
Yanıtla #12
  • Ziyaretçi

SEVGİLİ kardeşlerim  her doğrunun her yerde söylenmeyeceğini bildiğimiz üzere bu sarf edilen söylemlerin doğru olmadığını düşünüyorum  egerki bir mücadeleniz varsa asla.

(insanlar herşeyi düşünmekde özgür fakat düşündüğü herşeyi söylemesinde  özgür olduğunu düşünmüyorum.)
SAYGILAR.